Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
13. črc 2009

Marhulinko zítra z A jen dobré zprávičky, žádná dvojčata 😀
Hezkou cestu do Prahy, hlavně ať není moc veliké vedro 😉

marhulinka
autor
13. črc 2009

LENY16-vážně??? a já si říkala,jak jsem prdlá,že jsem si koupila 4!!! 😀 😀 😀 Co jsi s nima prosím tě dělala??? 😅

marhulinka
autor
13. črc 2009

SEPT-no jasně užiješ si to 😉 🙂 Bude hlídat ta'tulda?

Mysi-jojo zítra bude jen testík a kdyžtak krvička 😉 🙂 Pak to čekání na utz 14dní...to budu asi jako LENY16 a budu testovat,abych věděla,že Bublinka tam stále je 😀 😀
Jedeme naštěstí po dálnici...tak cesta nebude snad tak úmorná,když bude vedro..

septim
13. črc 2009

jo jo tatka bude hlidat 😉

leny16
13. črc 2009

marhul-strašně mne to uklidnovalo, když jsem viděla, že čárka sílí. Pořádně jsem se uklidnila až u potvrzení srdíčka a prvních pohybů, byla jsem strašný nervák, chudák Vaneska 😔 😉 Když já jsem neměla pořádně příznaky

janysek70
13. črc 2009

Marhulinko, na zítra hodně štěstíčka a ať je to tam, kde to má být..... Kdyžtak písni SMS, že je vše O.K., když pak jedeš hned do té Prahy, tak ať víme....

blazenkaa
13. črc 2009

zdravím všechny co jsou tu jsem tu nová doporučení mám od janyska

janysek70
13. črc 2009

No výborně, našla holka šikovná.... Arletky už dneska chrápou, ale ony přijdou zase zítra....a Janýsek taky 😅

blazenkaa
13. črc 2009

janysek jde taky haji

janysek70
13. črc 2009

Janýsek dneska již nějak přetahuje, ale ráno nemusím do rabóty, tak to je v poho...
Tak nás tu bude zase více na pokec 🙂

blazenkaa
13. črc 2009

a kde děláš

janysek70
13. črc 2009

Já jezdím do Jičína, dělám v jedné soukromé firmě a většinou si vozím práci potom domů na PC, tak zítra dělám z domu

janysek70
13. črc 2009

Ženy, aby jste zítra věděly, tak jsme se z Blaženkou potkaly vloni v Jičíně v nemocnici na IUI a nyní jsem ji poznala podle fotky v albu a pak přišla řeč na to, že jezdí do Arlety 🙂

blazenkaa
13. črc 2009

tak jo já jdu taky hají jsem taky vyřízena dneska jsme dělali okna tak jsme makali jako blázni.Zítra se zase ozvu

janysek70
13. črc 2009

Jj určo přijď 😉 . Já jdu taky z ložnice se line nějaké chrápání, tak ho jdu spacifikovat 😅

blazenkaa
13. črc 2009

to jo jak je ten svět malej 🙂 jany mě řekla o tomhle odkatu tak jsem se sem podívala aby jsem se dověděla o nějaké nové rady a informace o arletě

blazenkaa
13. črc 2009

tak pa pááá jdu hají dobrou noc jany

janysek70
13. črc 2009

Jo to se neboj, ony tě tu zahltí informacemi a otázkami na tělo 😅
Tak pa a dobrou 🙂

marhulinka
autor
14. črc 2009

Tak já už jsem vzhůru-to byla noc 😠
Jsem spala tak po pěti minutách....pejsan byl asi hodně vyspalý - jak chodí spát se mnou přes den 😅 takže si chtěl hrát,pořád u nás pískal...tak manža si ho všímal...já ležela a vrčela taky 😀 No a já od pěti vzhůdu a miláčkové copak asi dělaji? Chrní!!! 😠

Vítám nově příchozí-ahojky Blazenko 😉 🙂

JANYSKU-jojo řekla bych hlavně otázkami na tělo 😅 😀

marhulinka
autor
14. črc 2009

No a já se jdu teda zkulturnit....ať se mě dr.nelekne...je mi zase šouflo,tak tak podle toho asi i vypadám 😀 😝
Jinak druhá čárka nezmizela... 😉 🙂 Ťukťukťuk....

SMS písnu Cokouškovi a ona vám snad dá vědět,ju??

Opatrujte se - a nezlobte tu...já tu budu až dlouho odpolko nebo navečír... 🙂 😉

leny2
14. črc 2009

Ahoj holky,

vítám novou snažilku Blazenku, to je super, bude nás tu víc.

Marhulinko, hezkou cestu a samé dobré zprávy z kontroly.

leny2
14. črc 2009

Blazenko, tak nám o sobě něco napiš, kolik ti je let, jaká je tvoje cesta za miminkem.

coko.joko
14. črc 2009

Ahojda holky,koukam,ze tu mame novou holcinu AHOJ Blazenko...... 😎 jak se mas?
Marhulinko,tobe at to dopadne v A.dobre a je vse v poradku,uz se tesim na nove zpravicky.....
me porad mrska jeste neprisla a to me to chodi pravidelne,tak jsem nejak nervni,ted kdyz to nepotrebuju,tak neprijde.. 😵 sakra.....
dneska jedu na cely den pryc,tak tu nebudu a mrknu vecer 😉 jedem k sousedum do Polska s mamkou,tak to bude vylet...hihihihi..ted cekam na V.az prijede a jedem.....

janysek70
14. črc 2009

Zduř! 🙂

Jasan Marhul napiš Čoko, ona podá raport 🙂

Blaženko, už tě bombardují 😀

leny2
14. črc 2009

Leny, užij si velký ultrazvuk, to jsem se vždycky hrozně těšila, že uvidím mimčo.

Coko, to tak bývá, když ji člověk čeká, tak nedorazí.

My doma makáme venku, tak se odpoledne už sem nedostanu, tak mrknu zas asi až zítra. Včera jsme přišli domů až po deváté hodině večer a než jsem to tam poklidila tak bylo půl 11 a to už jsem byla hin, tak jsem to ani nezapínala.

janysek70
14. črc 2009

No koukám u Lenýska je asi krásné počásko, že makají venku, u nás je zataženo a prší.....

Leny16 přeji Ti krásnou podívanou a nádherný zážitek 😵 , závidím 🙂

leny16
14. črc 2009

jany- díky za přání, také tě to čeká 🙂
vítám blazenku, at se jí tady líbí a brzké // 🙂

leny16
14. črc 2009

a také myslím na marhul a věřím, že je ted vše ok 🙂

blazenkaa
14. črc 2009

ahojky holky doufám že se k vám mohu taky přidat i když jsem z jiné diskuze 🙂

janysek70
14. črc 2009

Čááááááááu, to víš, že můžeš, já taky píšu na více diskuzí 🙂