Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
18. črc 2009

Blaženko už jsi to dostala?

blazenkaa
18. črc 2009

leny ještě ne každý den říkám že budu testit ,ale pokaždé na to zapomenu

leny2
18. črc 2009

To jsi teda dobrá, že netestuješ, já bych to nevydržela.

blazenkaa
18. črc 2009

já jsem dříve měla taky problémi ale od té doba co se znám s Janyskem jak jsem byla na těch profukách tak jsem to měla docela pravidelné v rozmezí dvouch dnů.To udělalo asi to IVF

leny2
18. črc 2009

Třeba už teta nedorazí a najdeš //.

leny2
18. črc 2009

Už jsme tady zbyly jako snažilky jenom my dvě a Janýsek, Coko a Mysicka.

leny2
18. črc 2009

Snad jsem na nikoho nezapomněla.

blazenkaa
18. črc 2009

to já jsem myslela že jenom já a janýsek a ono nás je víc

leny2
18. črc 2009

Zlobí nám poslední dobou net a jeden počítač nefachčí vůbec, tak jsem omezená.

blazenkaa
18. črc 2009

to já mám dneska koníka taky nějaký zpomalený

blazenkaa
18. črc 2009

těšila jsem se jak s váma v sobotu pojedu na srazík ,ale nějak asi nedopadne ☹

leny2
18. črc 2009

Odpoledne tu bouřilo a pršelo docela dost, teď je klid, koukala jsem na předpověď, tak snad zítra by už pršet nemuselo, občas přeháňka.

blazenkaa
18. črc 2009

leny kde berete ty krásné fotečky co máte v albu

leny2
18. črc 2009

Já také nemůžu, máme teď dovču a zrovna v ten víkend máme už něco naplánovaného s rodinkou a známými. Moc mě to mrzí, strašně ráda bych už holky chtěla vidět. Marhulinku jsem už viděla, je to kočka. 🙂 A strašně moc hodná, věnovala nám na pejsánka kšíry, když jsme si ho vezli domů.

leny2
18. črc 2009

Na internetu.

blazenkaa
18. črc 2009

od pondělka co jsem slyšela tak má být krásně tak jsem na to zvědavá

blazenkaa
18. črc 2009

ale kde na jaké stránce nebo aspoň mě nějak nasměruj to jsou moc krásné obrázky taky by jsem si tam nějaký dala aby jsem nemusela mít jen fotečky

leny2
18. črc 2009

No to doufám, už se moc těším, hlavně aby bylo hezky, makáme doma na zahradě a aby jsme si užili bazén a pak ten víkend, jedem pod stan a berem kola.

blazenkaa
18. črc 2009

a kam to razíte pod stan

leny2
18. črc 2009

zadej si třeba do vyhledávače foto miminek nebo obrázky miminek a ono ti to něco najde.

blazenkaa
18. črc 2009

tak já se na to zítra mrknu když bude pršet ale doufám že nebude aby jsme mohly makat

leny2
18. črc 2009

Taky budem makat, nemusím vařit, mám ode dneška navařeno, tak jdem hned ráno ven pracovat.

leny2
18. črc 2009

Tak se měj krásně, dobrou noc, jsem u mladýho v pokojíčku, tak už tady nechci strašit, aby mohl spát.

blazenkaa
18. črc 2009

tak si to zítra užij já jdu ještě pracovat dobrou noc 🙂

marhulinka
autor
19. črc 2009

Ahojky všem přeji krásnou neděli 😉 🙂

marhulinka
autor
19. črc 2009

Blazenko-já teda ze včerejšího počasí měla radost...konečně vzduch a dýchatelno...!!!! My byli na chaloupce od rána do odpolka a bylo to fajn,krandali jsme vevnitř i venku v posezení 😉 🙂 Já už bych pařáky nechtěla...stačí mi počasí do 25 stupňů!!

Jinak včera jsem taky usnula,když jsme pak dorazili domů 😉 Ale já teď spím pořád...to je po tom Utroši,co polykám 🙂 😉

marhulinka
autor
19. črc 2009

LENY2-však počkej,teď se těhuvlna rozjede!!!! Prostě letos tu budou samé maminky,těhulky 😉 🙂

Hele teď bych sem dala červenajícího se smajlíka!! Já a kočka,jo 😀 😀 😀 😅 To ty jsi kočka!!! A máš krásný chlapi doma-okatý 😉 😉 😉 Však náš pejsan od vás taky dostal balíček dobrůtek!!!

marhulinka
autor
19. črc 2009

Tak dneska to zase vypadá na déšť...alespoň u nás je černo....
Ale dneska jdeme na návštěvu k rodičům,přijede i strejda - má nové autíko,tak budeme okukovat 😉 🙂

marhulinka
autor
19. črc 2009

😠 😠 😠 nojo makáte makáte,co 😀 😀 😀 😝 😝 😝

My byli pryč dopoledne a teď se jdeme chystat k rodičům....tak pa pa pa večer 😉 🙂

leny2
19. črc 2009

Ahojky všem,
Marhulinko, napsala jsi to dobře, makáme,ale ne venku, dala jsem se do velkého úklidu doma, tak už mám ložnici a obývák komplet i s kobercem. Tak jdu pokračovat.

Taky věřím, že ta těhuvlna přijde 🙂

A jsi kočka 😵