Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
25. črc 2009

🙂 tak to jste si pěkně pokecali a kolik vás tam bylo

marhulinka
autor
25. črc 2009

Tak jsme se sešly: ČOKO,LENY16,JANYSEK,SEPTIM,MYŠIČKA a MARHUL 😉 🙂

blazenkaa
25. črc 2009

tak to jste tam byly všichni

marhulinka
autor
25. črc 2009

Nene ještě chybělas ty,Mil a taky Leny2 😉

blazenkaa
25. črc 2009

no tak skoro všichni a o čem jse si povídali mě to mrzí že jsem nemohla jed taky

marhulinka
autor
25. črc 2009

O všem možném,asi hlavně o tom našem snažení 😉 🙂

blazenkaa
25. črc 2009

a příští srazík o tom jste taky mluvili kdy by jste ho udělali

marhulinka
autor
25. črc 2009

No chtěly bychom ho stihnout,než nám Leny16 porodí Vanescu 🙂 😉

blazenkaa
25. črc 2009

a kdy má termín aby jsem byla v obraze

marhulinka
autor
25. črc 2009

Má rodit za dva měsíce...nějak na konci září 🙂

blazenkaa
25. črc 2009

task to už má zachvilku a přemýšlely jste kde to udělat příště co někde zase tady někde poblíž mě a Janýska to je samozdřejmě jenom návrh

marhulinka
autor
25. črc 2009

Jojo já taky říkala,že příští srazík se může udělat zase jinde 😉 🙂 Takže ať to pak děvčátka rozhodnou 🙂

blazenkaa
25. črc 2009

jo to já se jeno ptám Hradsec moc neznám tak nevím ani kde by jsem to dneska hledala.To počasí je dneska hrozný chvilku prší a chvilku je hezky to by se z toho jeden po.....l 😲

leny16
25. črc 2009

holá 🙂
tak příště můžeš jet s janýskem, myslím, že by se vám to i vyplatilo ve 2 🙂
Uvědomila jsem si, že jsme ani fotečky neudělaly 😕 Škoda, příště 🙂
srazík byl super, hezky jsem se odreagovala a všechny kočky jsou fajn holky 🙂 Těším se na příště 🙂

blazenkaa
25. črc 2009

ahojky mamino tak to je dobře že se ti tam líbylo já tady dělám švagrové fotky do toho telefon že známí přejedou tak jsem nějask nestíhala koukat kdo sem píše Janýsek mi to taky říkal ,ale měli mi přijed 2 kamarádky z prýce tak jsem nemohla jed a docela mě to štve a Vanesce se tam taky líbylo 😀

leny16
25. črc 2009

Tak příště, to jsme si řekly, že už musí přijít všechny 🙂 snad vyjde všem 🙂
Vaneska je přepapaná a přepitá 😀

janysek70
25. črc 2009

Zdarec, vykoupila jsem OBI a už s manžou kafíčkujeme u telky....
Tož jsme fajnově poklábosily 😵 😵

leny16
25. črc 2009

jany- mušky a komáři už nebudou otravovat? 😉

janysek70
25. črc 2009

No oni už neměli šanci i nyní, já už síťky v oknech mám, tyto byly do foroty, páč po čase se rozpadnou a taky sousedům došly. A jednu kytičku jsem si koupila a hnojivo na mandarinkovník a vybírala jsem si tam barvy na vymalování pokojíku

leny16
25. črc 2009

jaký barvičky sis vybrala?

janysek70
25. črc 2009

Mám vybraný takový svítivý odstín zelený a k tomu bych asi dala do kombinace buď nějakou cihlovou či cihlovo-hnědou nebo fialkovou, ještě podumám

marhulinka
autor
26. črc 2009

Krásnou neděličku všem 😉 🙂

Manža jel na houby /a na klíšťata 😠 / a já pomalu snídám...pak se vrhnu na nějaké pečeníčko...odpolko jedeme na oslavu dědových narozenin 🙂 😉

marhulinka
autor
26. črc 2009

Téééééda koukám,že Janýsek OBI vykoupila a na ostatní už nic nezbylo 😀 😉
AAA malování pokojíčku!!! Tak jaká bude barvička?? Nojo neutrál-jak pro holku tak pro kluka 😉
My máme pokojíček vymalovaný celý oranžově a pak bych chtěla jednu stěnu ještě přetřít nějakou tmavší nebo na ní něco namalovat 😉 🙂

marhulinka
autor
26. črc 2009

Joooo a dala jsem do albíčka fotečku.... 😉 🙂

Všichni si užijte neděličku...- odpočinkově pokud to půjde 🙂 😉

K večeru juknu....

janysek70
26. črc 2009

Ahojky 🙂

Marhul fotečku dělohy jsem zkoukla 😀 , bublinka pěkňounká 😉

Tak kolik hub manža přinesl? U nás prý nerostou...

Oranžovou už mám po stěnách v různých odstínech po baráku dost, tak trošku změnu..., té fialové se docela bojím, jak by to vypadalo a ona je sama o sobě dost studená....

blazenkaa
26. črc 2009

Ahojky holčičiky tak je tam u vás tady je krásně

marhulinka
autor
26. črc 2009

Janysku plný koš hub donesla!!! Už mám plný šuplík v mražáku,tak budeme rozdávat 😀

Já mám oranžovou jen tady v pokojíku a pak v kuchyni,ale jiný odstín...Týýýýjo a teda s tou fialovou jsem zvědavá,té bych se do pokojíku bála...ale ono záleží jaký odstín,viď??

blazenkaa
26. črc 2009

teda holky vy zase malujete já budu taky až doděláme ložnici ale asi si tam dám světloulilince modrou

blazenkaa
26. črc 2009

marhu máš nádhernou bublinku 🙂 😀

marhulinka
autor
26. črc 2009

Blazenko-neboj já nemaluju...zatím...jen pak plánuju tady pokojík vymalovat....nakonec to přemalujeme asi celý,ať je to nový,čisťounký 😉 🙂
Aby ti v modré ložničce nebyla zimička 😉 🙂