Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
26. črc 2009

Blazenko děkujiiiiiiii 😉 🙂

blazenkaa
26. črc 2009

to snad ne marhu bede to opravdu jen světlá už aby to bylo vše hotové a mohly jsme tam už spát

marhulinka
autor
26. črc 2009

Právě se tu přehrabuju DVDčkama na co budu dneska koukat... 🙂 😉
No asi něco klidnýho hlavně...

Holky mě se pořád zdají sny...jakmile prostě usnu,tak se mi něco zdá-ale i takový kraviny!!!

Dneska se mi zdály asi dva sny...jeden si pamatuju...byla jsem s druhou mamčou reklamovat v obchodě-že jí nějak moc načetly věcí...platila přes 6tisíc a skoro nic neměla...ale ona to zaplatila a druhý den jsem s ní tam právě šla a víte na to jsem přišla,když jsem jukla na ten paragon?? Že mamča kupovala dětské odrážedlo a oni jí ho načetli 13x 😀 😀 😀
Já se vzbudila a musela jsem se normálně smát 😀 😀 😀

blazenkaa
26. črc 2009

no tak to je nádhernej a nekoukala jsi do snáře co to znamená

marhulinka
autor
26. črc 2009

Tak to jooooooo 😉 🙂 Mě by v modré byla zima,jsem zimomřivá...

marhulinka
autor
26. črc 2009

nene vůbec nevím,pod čím to hledat....až jí to budu vyprávět 😀 aby si dávala bacha v obchodě 😀

blazenkaa
26. črc 2009

já jsem taky pořád zmrzlá já i v létě spím v teplích ponožkách ale skusím to
Skus si tam zadat výklad snů nebo jenom snář a ono se ti tam něco ukáže

marhulinka
autor
26. črc 2009

Tak všem krásný zbytek neděle...já jdu připravit něco k véče,ikdyž teda k jídlu se teď musím přemáhat...
no a pustím si dvd a budeme se celá rodinka tady koukat...
Pa pa pa a krásný start do nového týdne 🙂 😉

blazenkaa
26. črc 2009

tak jo pa pá marhu já jdu v 9 do práce taky se mi ani vůbec po 14 dnech nechce tak zatím pa pá zase třeba zítra kdzž to stihnu

mysicka.hk
26. črc 2009

Ahoj holky, jsem tu hotová a utahaná.
Marhulinko zdají se ti záhadné sny.
Koukala jsem do snáře a nenašla jsem nic a to má 770 stran.
Někde jsem četla že sen se ti zdá 1-2 minuty před probuzením. 😉

mysicka.hk
26. črc 2009

Také jsem zkoukla novou fotečku.
Krásná Bublinka.

janysek70
26. črc 2009

ČAU 😀

Marhul, teda já mám poslední dobou taky zvláštní sny, se vždy vzbudím a jsem docela v šoku a bloumám, co to má znamenat 🙂
Blaženko, modrá působí opravdu hodně studeným dojmem a když máš ráda teplíčko....

marhulinka
autor
27. črc 2009

Krásné pondělní ránko a hezký vstup do nového týdne... 😉 🙂

Mysicko jaká byla oslavička? Asi veliká,co? 🙂

Janysku mě se vážně za tu noc zdají tak dva tři sny - a po probuzení si je pamatuju pak už většinou ne... 😉 🙂

leny2
27. črc 2009

Ahoj holky,
Marhulinko, hurá, už ti budou naskakovat týdny, to je nádhera, fotečku bublinky jsem zkoukla, mám z tebe holka velikou radost, jen tak dál.

Janýsku, japak mršule, už dorazila? Já kdy ji mám tak čekat, když jsme na tom tak stejně. I když ty jsi měla ty antibiotika, tak bys to mohla mít později, někdy to léky rozhodí.

marhulinka
autor
27. črc 2009

Ahojky LENY2 😉 🙂
Tak jaká je dovča?? Určitě na kolách jste si to suprově užili,viď??

marhulinka
autor
27. črc 2009

Jéé a teď koukám,že mi naskočil 7tt....tak jak to vlastně tady naskakuje?? Když jsem dneska 6+3,tak už mi to skočilo na 7tt?? 😅 Já myslela,že mi tam zůstane 6tý a skočí to až pak na sedmý 😅

leny2
27. črc 2009

Ono to tady naskakuje myslím o pár dní dřív, někde to holky psaly. Dovča je stále pracovní, ani jsme nikam nejeli, museli jsme to zrušit, měli jsme tu plno chlapů na pomoc, tak jsem se o ně musela postarat. Ale doufám, že jste si srazík užili a hezky podrbali.

leny2
27. črc 2009

Tak jdu zase makat.

marhulinka
autor
27. črc 2009

Nojo pracovní dovolená 😉 🙂 Ale zase pak ten výsledek,ta radost viď?? 😉

Srazík jsme si užily a do porodu LENY16 určo ještě chceme jeden stihnout 🙂 😉

janysek70
27. črc 2009

Čauky 😉 , no Leny, dnes je 27. a jsem 32DC a ráno jsem se vzbudila s mrchovskými pohyby v břichu, tak vyhlížím.......

Marhul 6+3 = 7tt 😉 , si tedy já nezkušená myslím, podle toho, co holky píší 🙂

marhulinka
autor
27. črc 2009

Janysku jojo já vím,že se to tak už jakoby bere,jen že včera jsem tam ještě 6tt měla 😀 No to je jedno,hlavně,kdy bude vše o.k. 😉 🙂

Copak jste dneska obídkovali??

Já se dneska odbyla jen těstovinkama,pak si udělám okurkový salátek se zakys.smetanou...no a zítra budou řízečky a brambory nebo kaše jupíííí na to se už teď těším 😀 😀

blazenkaa
27. črc 2009

Ahojky Holčičky jdu sem jen na skok protože si jdu zachvilku zase lehnout jsem utahaná jako pes celou noc makám a přez den se nedá spát protože je vedro a celej den mi pod oknem jezdí auta jako blázní .Nevíte jak mají v Arletě dovolenou v Kostelci předem vám děkuji za odpověď

mysicka.hk
27. črc 2009

Ahoj Holky 😉
Blaženko dovolenou mají odedneška 14 dní.

mysicka.hk
27. črc 2009

Marhulinko oslava veliká 54 lidí.
Jeden z oslavenců od nás dostal pštrosí vejce
a včera se s nim všichni mazlili aby jim prý po zahradě běhalo
malé pštrosáčátko 😀
Největší sranda byla když si myslel že ho jen tak někam rozklepne 😀

blazenkaa
27. črc 2009

mysko tak to si děláš srandu já jsem se chtěla konečně objednat tak zase budu muset čekat měsíc to mě ale s...e

leny16
27. črc 2009

hojda dívky 🙂
marhul- jak říká janýsek 6+3 už je 7 týden. Mně to vždy přeskakuje v pátek a tobě to bude přeskakovat každé pondělí 😉Bublinka je kouzelná 😉
jany- zelinkavá a fialová nezní špatně 😉 ale musí se dobře vybrat odstíny.My máme v chdbě zelinkavou a bordo a také to nevypadá zle. Ale pro prcka je bordo barva moc tmavá a výrazná
myši- taky bych nevěděla co s tím mám dělat 😀 Ale jako dárek je to originální 😉
blaženkaa-jak se ti nakonec pracovalo?? 😉
leny- kdy už budete mít hotovo?? 🙂

leny16
27. črc 2009

jo a k obědu jsem dnes měla langoše 😝

mysicka.hk
27. črc 2009

Leny16 on to vajíčko chtěl tak ho dostal a nakonec na něj nevěřícně koukal.
Vajíčko má asi 3mm silnou skořápku a musí se navrtat z obou stran.
Potom špejlí protrhnout blánu a může se tak 15 min. vyfukovat a
následně asi 4 dny konzumovat. 🙂

marhulinka
autor
27. črc 2009

Tak jsem se prospala a jdu juknout 😀

Blazenko jsou tam zase od 10.8. Snad hezky ještě spinkáš a něco pěkného se ti zdá...mě opět nějaké kraviny 😀

Mysi-tak to je krásný!! Týýýjo to bylo lidí jak na svatbě!!! My měli taky pštrosí vejce...chtěli jsme ho kvůli skořápce samozřejmě /na památku/....týýýýýýýýjo byla plná mísa vnitřku 🙂 😉

LENY16 ahaaaa tak to jooooooo 😉 🙂
Mnam langoše....ty jsem neměla snad sto let 😉 🙂

mysicka.hk
27. črc 2009

Ahoj medvědice taky mám skořápku.
Jak dlouho jste ho papali? 😉