Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
27. črc 2009

Mysi mi pozvali snad celou rodinu na smažená vajíčka 😀

Skořápku jsme si nechali tak jak je...nejdříve jsem ji chtěla pomalovat,ale netroufla jsem si....a tak ji dávám na Velikonoce do košíčku s pštrosím peřím a vypadá to přírodní nejlíp 🙂 😉

mysicka.hk
27. črc 2009

Taky miluju langoše, ale jedině domácí a na sladko.
Úžasný langoše dělají vedle a Bělči v hospodě.
Vždycky když tam jedem tak si ho většina z naší party objedná. 😉

marhulinka
autor
27. črc 2009

Jůů langoše na sladko?? To vypadá jak??
Nojo jenže kdo se s nima má dělat.... 😅 Téééééééda a mě už tečo sliny no a na druhou stranu když si pomyslím jak cítím ten tuk,tak mi je zase zle...a tak je to teď se mnou pořád.... 😀

leny16
27. črc 2009

marhul-ještě pár týdnů vydrž, bude líp 😉

marhulinka
autor
27. črc 2009

Leny-jojo naštěstí to už není tak hrozný,jen když otevřu třeba lednici,to je bomba...a pak v obchodě když procházíme kolem sýrů a uzenin...jinak to jde...je to jen takový ten pocit...
Jo a teda nemůžu jíst jogurty...z těch mi je vážně zle 😀

Koukala jsem,že zase hlásí teplo,na víkend snad i třicítky!!! Mě už z toho šibne....léto mám ráda,ale ne pařáky 😠

mysicka.hk
27. črc 2009

Langoše nejsou složitý na výrobu a nakonec je dávám na ubrousek a jsou super.
Na sladko mě je naučila dělat kamarádka. Do talíře dáš marmeládu,
trošku zředíš vodou a namáčíš laggoše. 😉

marhulinka
autor
27. črc 2009

Mysi občas je taky dělávám,jen jsem je neznala na sladko 😉

Tak třeba na ně za čas dojde a uděláme si je...

janysek70
27. črc 2009

Zase se něčím cpete, co?

marhulinka
autor
27. črc 2009

Nojo neříkej,že by sis něco nedala??? 😀

janysek70
27. črc 2009

Dala 😀

U mě už buší mrcha na dveře, tak mám prd náladu 😒

marhulinka
autor
27. črc 2009

😒 chceš rozveselit?

janysek70
27. črc 2009

Jjj 🙂 🙂 🙂 . Jinak tu mám na rozveselení dvě várky prádla, co jsem nyní sebrala ze sušáku 😀 , no nějak se s nimi musím poprat. Jsem poklízela, umyla 2 okna, setřela podlahu "na kolenou" a necítím hřbet...

marhulinka
autor
27. črc 2009

Týýýjo přijeď ke mně!!! Taky tu mám žehlení!!!!!!!!!! A to se mi teda vážně nechce dělat 😠 😠 😠

leny16
27. črc 2009

to jsi dobrá jany, takový úklid bych dnes fakt nedala 😕

janysek70
27. črc 2009

Jsem si koupila nový teflonový potah na prkno, tak to půjde samo 😀 . Jsem minulý týden vyprala a vyžehlila 3 várky a už toho tu zase bylo jak nas.... Ti moji manekýni jsou nějak moc čistotní 😅 😠

janysek70
27. črc 2009

Leni já s těhu bříškem taky nee 🙂 🙂 , zítra pokračuji..., normálně mám od ptáků posraný 3 okna. Doufám, že je omyji a bude to znovu 😠

leny16
27. črc 2009

ti je posr.... pro štěstí, tak to tam nech 😀 😅

marhulinka
autor
27. črc 2009

Janysku to právě jak jim to vyleštíš,budou mít nový terč 😀 😀 😀

janysek70
27. črc 2009

No to by vypadalo supr. Nevím, jak to můžou za letu zvládnout a to to holomci udělali teď během týdne. Lítá tu hafo vlaštovek, tak asi ony, ale to jsou pleskance....

janysek70
27. črc 2009

Jsem Michalovi nadhodila vymalování toho pokojíku, tak šel hned do vrtule 😀 . A ještě mi slíbil obrousit a nalakovat komodu v chodbě. Kuju železo..... 🙂

marhulinka
autor
27. črc 2009

Jen kuj dokud to jde 😀

janysek70
27. črc 2009

Tak nyní fachčím dělat večeři, než-li se přiřítí domů...., dělají venku nějakou asi veledůležitou práci.

marhulinka
autor
27. črc 2009

Tak k véče všem dobrou chuť 🙂 😉

marhulinka
autor
27. črc 2009

Tak já už mám taky véču...rohlík s máslem a sýr a k tomu okurkový salátek s rajčetem a zakys.smetanou....se olizuju až na čele 😀 😀 😀

marhulinka
autor
27. črc 2009

Krásný večer všem a sladké sny 🙂

marhulinka
autor
28. črc 2009

Krásné ránko 🙂 😉

Pracujícím ať to hezky utiká a nikdo je nezlobí a dovolenkovým ať si najdou i chvilenku na odpočinek 😉

Já jdu pro čerstvé rohlíčky ke snídani a trochu to doma pofackovat,což bude rychlovka 🙂

marhulinka
autor
28. črc 2009

Tééééda teď jsem viděla Janyska,jak zase píše jinde a sem ani nepřijde!!!! 😠 😠 😠

marhulinka
autor
28. črc 2009

Já už byla venku s pejsanem,stavili jsme se v knihovně,abych měla co číst a taky pro čerstvé rohlíčky....už jsem posnídala,ještě mě čeká udělat nádobí a pak zalezu asi ke knížce...venku se ženou čerti,tak konečně zaprší🙂

janysek70
28. črc 2009

Téééééééééda už koukám 😀 , Marhul, čakala jsem až přijdeš s rohlíkama 🙂 Však jsem věděla, že tu nikdo jiný nebude....
Dneska jsem 1DC...

marhulinka
autor
28. črc 2009

Haa máš štěstí už jsem ti chtěla jít vynadat k vám na Spolubojovnice,že se ani neukážeš u Arletek!!! 😀

Rohlíčků jsem koupila jen pět...dva jsem spucla 😉 Ale kdybys viděla těch koblížků,koláčků a tak co tam mají!!!
Jenže já teď sladkému odolávám...naštěstí,to by ze mě byla bachyně!!! 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

Nojo zase jsem tu samotinká,všichni na mě prdíte ☹

Jůůůůůůůůůůůůů a tak další cyklus bude Ketík???