Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
30. črc 2009

Holčiny kdo teď půjdete na pokus...jestli někdo ještě v srpnu...tak tu mám 8ks Crinone s expiračkou 8/09....a pak celou krabici,tj. 15ks do roku 2010.....tak kdo by měl zájem 😉 🙂

marhulinka
autor
30. črc 2009

Hmmm tady to voní...dělám kuř.maso na přírodno s takovou pálivější omáčkou....mňam a k tomu rejžičku.....
já mám poslední dobu chuť jen na maso,zeleninu a melouna 🙂 😉

leny2
30. črc 2009

Jo, holky, byla jsem v lékárně 😉 😉 😉

janysek70
30. črc 2009

No tak co ty tajnůstkářko, jakou.....??? Honem povídej, jsou tam????

janysek70
30. črc 2009

Hej, tak nedělej Zagorku a nenapínej!!!!!!!!!

marhulinka
autor
30. črc 2009

Taky čekáááááááááááááááááám 😉 😉 😉

marhulinka
autor
30. črc 2009

Honem honem nebo usnu,už mi tu padají víčka...ale čekám na ....

janysek70
30. črc 2009

Já také stále čekám 😀
Marhul nespi, trošku se ovládej 😀

leny2
30. črc 2009

Nemohla jsem tomu uvěřit, ale jsou tam. 🙂

marhulinka
autor
30. črc 2009

LENY-já už to vííííííím GRATULUJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!"

leny2
30. črc 2009

Mrkněte do alba, právě jsem tam hodila fotečku. Co na to říkáte?

marhulinka
autor
30. črc 2009

Takže kartářka měla pravdu 😉 😉 😉

leny2
30. črc 2009

Marhulinko, díky moc, zatím zachovávám klid, je to začátek, ale máme strašlivou radost, že se nám to podařilo a asi na tom má veliký podíl pan léčitel, moc jsem mu věřila a ono se to povedlo.

leny2
30. črc 2009

No jo vlastně, kartářka to říkala, že budu do léta těhotná. To jsem úplně zapomněla. Já jsem vůbec z toho nějak mimo.

marhulinka
autor
30. črc 2009

Tak teď už teda neusnu 😀

leny2
30. črc 2009

Jsem ti teda rozhodila spaníčko, viď?

janysek70
30. črc 2009

Leny nekecej, paráda, ten tě tedy řádně zahřál 🙂 (teď nevím, zda manža nebo léčitel) 😵 😵
Tý brďo, kdy půjdeš k dokymu?

leny2
30. črc 2009

Proto jsem tady psala dopoledne, že jsem zahodila lopatu a koště, tyjo, když si vezmu, co jsem všechno dělala za těžkou práci, tak se celá klepu, abych něco nepokazila, takže ode dneška jenom zlehka.

leny2
30. črc 2009

Teď mají v Arletě dovču, tak se pak hned objednám, to už by mělo být vidět srdíčko, tak snad to bude všechno dobrý, nechci to zakřiknout, bojím, bojím. Ale když vydržel tu dřinu bobánek v bříšku, tak bude snad dost silný a zvládne to celých 9 měsíců.

leny2
30. črc 2009

Nikomu to samozřejmě ještě neřeknem, víte to holky jenom vy.
Panu léčitelovi hned zavolám, až to bude potvrzené od doktora, abych mu osobně poděkovala.

marhulinka
autor
30. črc 2009

Tak teď hezky jen pomaloučku polehoučku!!!

Opatruj se a ať tě manža pěkně opečovává!!!

janysek70
30. črc 2009

Tlustice je pořádná 😵 , to je zprávička, mám radost, opravdu.....když se daří, tak se daří, že jo Marhul. Nějaké plodné období, či co. Jen v Prdelově asi byly zase nějaké erupce 😅

leny2
30. črc 2009

Janýsku, a veliké díky patří i tobě, jelikož ty jsi mě dala na něho kontakt. Jsem ti dlužníkem, a tak budu na tebe prskat ty bacily.

leny2
30. črc 2009

No naběhla okamžitě a je tlustější než ta kontrolní. Jsem z toho v šoku, já si říkala, no co jen tak to zkusím, beztak tam zase nebudou a ono ejhle, já jsem se tak rozklepala, když jsem je viděla.

janysek70
30. črc 2009

No Leny, to bude mít radost, já mu říkala o té holčině, co mi pak nechala léky a on, že ho mrzí, že spousta jich otěhotní a už se neozvou a že je rád, když mu písnou do kroniky. Nebude Ti určo vadit, když to řeknu i Věrce a na Spolubojovnice písnu Míše, ta u něho byla před týdnem a nějak dvakrát nadšená z něho nebyla.....?

leny2
30. črc 2009

No to víš že mi to nevadí, ať holkám dodáš víru.

leny2
30. črc 2009

Zaslouší si to pacholek jeden, takovej kutloch tam měl, ale na tom nezáleží, hlavně když pomůže.

marhulinka
autor
30. črc 2009

Jen Janysku neboj...ono ta vlna postupuje postupně...i do teplákova se to dostane...to je prostě tutovka!!!!!!!!!!!Věřím tomu!!!! 🙂 😉

janysek70
30. črc 2009

😀 😀 😀 Leny přesně 😀 , se tu tlemím

leny2
30. črc 2009

Ten nick Leny přináší tady štěstí jako LENY16, otěhotněla přirozeně před IVF. Mě čekalo 2. IVF.