Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
31. črc 2009

Všem krásné páteční ránko a nadcházející víkendík!!! 🙂 😉

septim
31. črc 2009

Ahojda holky. Leny velika gratulace 😉 😉 to je super ze to takhle krasne vyslo. 😉

janysek70
31. črc 2009

Zdar, tady je Leny 162 😀 a všechny Vás zdraví....

Marhul, jak jsi to měla s tím dlo. protokolem? Antik. před zastavovačkou nebo po ní a měla jsi ms než-li jsi začala píchat?

marhulinka
autor
31. črc 2009

Tak já jsem přijela z nákupu a z venčení pejsana a teď snídám...pak razím za kamarádkou a trojčátkama 😉 🙂

Zdar LENY 162 🙂 😉 Napíšu ti přesně jak jsem to měla-18dní antikoncepce,po které byla normálně ms a druhý den injekce na vyvolání přechodu,pak utz aby se vše zkontrolovalo /jestli není žádná cysta a jaká je sliznice a prostě jestli je to o.k. a kdy se začnou píchat injekce/...pak od 17dne jsem už píchala injekce...a v tento měsíc už ms nebyla...začala jsem hormony píchat bez ms... 😉

janysek70
31. črc 2009

Mar, díky, kočce jsem to zkopírovala, má mít taky dlouhý a nevěděla, jak to bude probíhat a zda po té zastavovačce bude mít ms.

marhulinka
autor
31. črc 2009

No ono těch dlouhých protokolů je víc druhů,tak nemusí mít stejný jako já....já to měla vzhledem k endometrioze takto.... 😉 🙂

Tak já jsem posnídala tak se loučím,jdu se pomalu nachystat a za chvíli mě manža vyzvedne a hodí za kámoškou a odpolko si mě zase vyzvedne...tak jdu trénovat 😀 😀 😀

janysek70
31. črc 2009

Tak pa, si Tě vozí jako medvěda 😀

leny2
31. črc 2009

Ahoj holky, no to se to tady rozjelo, paráda.

Mil a Septim a Agi, děkuji za gratulace. 🙂

Já jdu vařit obýdek a pak něco jen tak šolichat.

janysek70
31. črc 2009

No ženy, kde zase všechny lajdáte???? 🙂

janysek70
31. črc 2009

🙂 Micali 🙂 , už Tě tu vítám předem, jen tu nyní nikdo není, ženy se flákají a nebo třeba naše čoko je momentálně bez netu, jinak by tu strašila se mnou

micali777
31. črc 2009

Ahoj holky, díky za pozvání. Představím se:38 let,žádné děti, 1.IVF-ICSI 18.7., dnes 13den po ET (dva bobísci) sněhobílý test, přítel má azoospermie, mražáčky nemáme, neurodila se vajíčka. Pozitiva vesměs žádná, ale to bude tím dneškem.

janysek70
31. črc 2009

Ahoj Micali, tak jsi nás našla, je mi líto, že se ti to nepovedlo, jsem chodila číst na Čekatelky, jak dopadneš...
Co dál plánuješ? Na krev nejdeš? Nyní mají v A. dovču....

micali777
31. črc 2009

No já nevím....Sestřička říkala, že když nebude test pozitivní, tak mám hned všechno vysadit, ale......, já prostě nevím. Co když mám jenom nízkou hladinu toho hormonu? Na krev si musím zajít sama a zaplatit si test, protože v A.mají dovolenou a moje gyn.taky. Takže nevím, jestli se na to mám vykašlat a zítra vysadit a nebo počkat až na krev. Já prostě nevím.

janysek70
31. črc 2009

Určitě to nevysazuj, dokud to neověříš! Hele každému to HCg roste jinak rychle a v našem věku jsou ty hladiny hormonů většinou nižší. Mně po transferu psala Mil, ta má z A. dvojčátka a // se jí objevily 12. den a byly prý slabounké. Utrouš ti mrchu brzdit může, ale nemusí, já ji dostala vždy i přes něho cca 10. den po transferu...

septim
31. črc 2009

ahojda vsechny. Vitam micali 😉

janysek70
31. črc 2009

Zdar Sep, ty špióne, že taky zajdeš 🙂

micali777
31. črc 2009

Tak já počkám na tu krev. Tam už by ten výsledek měl být jistý ne? Dostanu se tam až v úterý a to bude 17den.

janysek70
31. črc 2009

Jo to určitě, 17. den v krvi rozhodně

septim
31. črc 2009

A kam pujdes na krev?zdar janysku 😉

janysek70
31. črc 2009

To ti to trvalo, než jsi to zase vše projela a pak ti na nás nezbývá čas

micali777
31. črc 2009

Ahoj septim. Musím zajít na polikliniku a test si zaplatit. Prý je výsledek do hodiny. No možná nebudu čekat na přítele a pojedu tam v pondělí busem. Jako na potvoru mají všichno moji doktoři dovolenou.

septim
31. črc 2009

mas pravdu janysku ja nez to vsude doctu tak pak nestihnu ani nic napsat 😉 😉 ja jsem si taky nechavala delat test na poliklinice, delali mi to na Poliklinice teojce myslim a za dve hodky jsem volala pro vysledek 😉

micali777
31. črc 2009

A zkoušel tady někdo nějaké bylinky na podporu těhu? Jeřáb ptačí, čaje z maliníku a pod.

janysek70
31. črc 2009

Jj, všchno možné....
Já piju kontryhel, maliník mám také, tak ho občas proložím a před posledním KET jsem pila bylinkový čaj na otěhu. A od podzimu nastřídačku: Calibrum baby plan, Femibion

micali777
31. črc 2009

Aha, tak já nic. Takže s návštěvou polikliniky spojím návštěvu lékárny a něco zakoupím. Můžeš něco doporučit? Třeba už tady někdo s bylinkama uspěl?

janysek70
31. črc 2009

Ten kontryhel je určo super, já ho vždy brala, když jsem měla nějaké gyn problémy a je hlavně moc dobrý na růst sliznice a má se brát od 1. dne cyklu do ovulky. Pak je hodně důležitá ta kyselina listová a je buď samotná nebo v kombinaci s jinými vitamíny, jako třeba v tom Femibionu či Calibrum baby plan, to jsou vitamíny pro plánované těhu. Myslím, že každá jsme tu už zkoušela, vše možné a taky samozřejmě chlapi.

janysek70
31. črc 2009

Marhul, kde jsi? Teď mi tu od tebe pípnul mail, tak tě vyhlížím....

janysek70
31. črc 2009

Nikde nikdo, tak jdu vařit kávu, drahouš už je na cestě. Večer jsem slaměná, tak asi juknu....

micali777
31. črc 2009

Tak díky za radu. Já jdu uklízet náš vytopený byt. ☹ Ach jo, tak třeba budeme mít s druhým pokusem víc štěstí.

marhulinka
autor
31. črc 2009

Huš jsem tu Janysku 😉