Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
3. srp 2009

Kdypak jdeš na kontrolu?

leny2
3. srp 2009

Jo, už to vidím na předešlé stránce. Já se hned objednám v pondělí, to čekání je hrozný, viď?

leny2
3. srp 2009

Já teď furt něco hledám za informace o těhotenství, co se může a nemůže, i když už mám jedno za sebou, tak je to po těch letech, jak poprvé. Myslíš, že se může pít kafe? Třeba jen slabý, chce se mi strašně spát.

marhulinka
autor
3. srp 2009

Nojo to čekání...ale uklidňuji se tím,že pořád něco cítím 🙂 Tak snad bude všechno tak jak má!!!
To já taky hnedka hledala,co můžu a co nemůžu...vytiskla jsem si to a proštudovala 😀

No může se trocha kofeinu,když to není ve velkém množství a často....takže klíďo můžeš....mě teda kafe nechutná,ani na nej nemám od úplného začátku vůbec chuť....já si teď začala dělat meltu 🙂

leny2
3. srp 2009

No, jestli bude průběh těhotenství jako první, tak půlku prospím, vždycky jsem přijela z práce a šla si lehnout na 2 hodinky.
Už ti naskočil 8 tt, to je nádhera. 🙂 Na kontrolu jedeš v pondělí? V kolik? Že bych se snažila objednat nějak nastejno, kdyby to vyšlo a mohli jsme pokecat.

marhulinka
autor
3. srp 2009

Leny já chodím po obědě spinkat 😉 🙂
Jojo taky jsem koukala,že to naskočilo...asi mi to bude naskakovat v pondělí...
Na ko jedeme až ve středu 19tého....to už mi budou brát krev na screening a když bude dle utz vše v pohodě,tak už dostaneme průkajdu 🙂

marhulinka
autor
3. srp 2009

Jéééé a jedeme tak až po poledni 😒

blazenkaa
3. srp 2009

nazdárek vy dvě maminy tak jak je

marhulinka
autor
3. srp 2009

No já teď obídkuju a už se mi začínají zavírat oči 😅 Takže to pak zalomím 😉 🙂

leny2
3. srp 2009

Ahoj Blazenko,
jo dobrý, jsem po dovče první den v práci, tak se pomalu rozkoukávám a nechce se mi nějak pracovat.

Marhulinko, já bych chtěla příští týden kdyby mě vzali, tak uvidím.Budeš tam chodit dál do Arlety? Nebo půjdeš k obvodnímu gynd.?

blazenkaa
3. srp 2009

a co máš dobrého já jsem si začla dělat obálenou cuketu s br. kaší už se těším

leny2
3. srp 2009

Tak jdu pracovat. 😒

blazenkaa
3. srp 2009

holky já by jsem se taky chtěla objednat jenom že mají dovolenou to se tam třeba sejdeme.Jak dlouho se čeká na schválení od pojišťovny na další pokus

marhulinka
autor
3. srp 2009

Nojo mě právě na příští týden už neobjednali,měli plno,takže jdu až ten další ☹ Ale to neva,hlavně,když to bude tak jak má 🙂

Měla jsem brambory a řízek-už zase....to je jediné na co mám pořád chuť - na smažáka nebo řízek 😀 😀 😀

Tak já jdu zase hajat....dobrou 😉 🙂

blazenkaa
3. srp 2009

tak jo dobrou noc já jdu se nahamat a jdu makat tak že se tu ukážu až večer pa pááá

leny2
3. srp 2009

Jé, tak to mě ani neříkej, já se tak těším, že příští týden už snad budu něco vědět. Ani nevím, jestli tam budu moct chodit dál, nebo mě převelí. Stejně bych se tam objednala na to screen. vyšetření.

leny2
3. srp 2009

Tak jsem zvládla první pracovní den, pádím domů. 🙂

leny16
3. srp 2009

ahojky 🙂
leny kafčo můžeš, ale v malém množství. Já si ze začátku koupila bez kofeinu a pak mi stejně přestalo chutnat 😝 Ted už ho můžu stejně jako dřív.
Holt, s tou únavou ted moc nenaděláš, myslím, že ani 10 šálků kávy nepomůže 😀 😉

marhulinka
autor
3. srp 2009

Tak krásný zbytek dne přeju 😉 🙂

leny2
4. srp 2009

Ahoj holky,
tak dneska tady jsem první. Včera jsem to zalomila už někdy po 19. hodině, to se mi to chrupkalo.

Kdepak se nám toulá Janýsek?

Leny, jak ty jsi to měla? Ty jsi jela na kontrolu v těhu do Arlety a pak jsi přestoupila ke svému gynd.? Už si to nějak nepamatuju.

janysek70
4. srp 2009

Čauky ženy, zase jsem sem jukla, včera jsem byla celý den pryč, tak vás zdravím až dnes, ale tento týden mám nabitý....

leny16
4. srp 2009

leny2- ano, jakmile mi, že je vše ok, tak mi řekli, že mohu jít ke svému gyndaři, ale myslím si, že když bys chtěla, tak tam můžeš nadále chodit. Přestoupila jsem hned po srdíčku 😉

janysek70
4. srp 2009

Leny, však můžeš nyní zajít ke svému gyndr, kdyby jsi se nemohla dočkat..., otěhotněla jsi přirozeně a pak by jsi to šla do A. oznámit...

leny16
4. srp 2009

copak janýsku? Pracovně tě vysilují??? Že se nestydí 😅 😉
Myslím, že leny2 chce chodit do Arlety 🙂

janysek70
4. srp 2009

Pracovně mám docela klídek, to víš, okurková sezóna, ale jinak se naprosto nenudím

leny2
4. srp 2009

Objednám se do Arlety a uvidím co mi řeknou, podle toho se zařídím. To víte, že se nemůžu dočkat, že je to dlouhé čekání, ale to už vydržím. 🙂

janysek70
4. srp 2009

Vydrž Prťka, vydrž!!!!!!!

leny16
4. srp 2009

vím jaké to je dlouhé čekání, ale odměna bude sladká 🙂

leny16
4. srp 2009

kolik by jsi ted leny měla být?