Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
12. srp 2009

😀 jen ať trápí,alespoň přeci víme,že tam jsou bobánci naši 😀 Však něco vydržím...včera když jsem celý den ležela schoulená v postely,tak jsem hladila bříško a mluvila na Bublinku....že ať mě klíďo trápí celých 9měsíců...alespoň o ní vím 🙂 😉

leny2
12. srp 2009

Máš pravdu. 😵

blazenkaa
12. srp 2009

holky jak já vám to závidím

leny2
12. srp 2009

Blazenko, neboj, taky to u vás dopadne, hold ta příroda je mocná.

blazenkaa
12. srp 2009

to teda je až moc mocná ale jedu tam v pátek tak jsem na to zvědavá co mi ekne

leny2
12. srp 2009

Budem ti držet palečky, aby to štěstí potkalo brzy i vás.

blazenkaa
12. srp 2009

to budeš hodná ale nevím nevím Leny když se jde na druhéIVF musí se taky žádat pojišťovnu o schválení

leny2
12. srp 2009

Musí se žádat při každém. Taky jsme měli jít v červenci na druhé IVF. 😉

leny2
12. srp 2009

Jdu něco pojíst, mějte se. 🙂

blazenkaa
12. srp 2009

tak to doufám že mito teď napíše a možná by jsem to mohla teď stihnout

blazenkaa
12. srp 2009

tak dobrou chuť a měj se hezky pa páááá 🙂

leny16
13. srp 2009

hojda 🙂
dnes jdu na KO a oblítat si mateřskou, už nebudu mít vycházky, juchůůůůů 🙂 🙂 🙂

janysek70
13. srp 2009

Ahoj Arletky,
Leny2 ten šutr, co Ti spadl, byl slyšet až u nás v Rumcajsově 🙂 😵 😵 😵 😵

Leny16 bez vycházek a bude mít domácí vězení 😀 😀 😀 😀

Kočky mám v oblíbených ještě původní, dnes již zavřenou, diskuzi Arleta a na tu vždy ťuknu a pak skočím do témat a do nové....., tak jsem koukala, jak vloni chodila do A i na diskuzi Broskvička21, že už má mimčo..., možná na ni některá pamatujete....

leny2
13. srp 2009

Ahoj holky,
hlásím se z pracovního procesu, ráno zase ble, ble, teď dobrý.

Janýsku,to byla rána, co? Na Broskvičku si pamatuju, ale ne moc detailně.

Leny, to ti to hezky utíká, tak dobře pořiď u dr.

marhulinka
autor
13. srp 2009

Jdu popřát krásný den a zbytek týdne...opatrujte se 😉 🙂

leny2
13. srp 2009

Někam frčíte Marhulinko?

marhulinka
autor
13. srp 2009

Jojo je na chaloupce švagrová s malou neteřinkou,tak budu od rána do večera s nimi tam 😉 🙂
Tak pa pa pa

janysek70
13. srp 2009

Páááááá 🙂

Broskvička má 3 měsíčního Honzíka, Winter 4 měsíční Lindu a Bambito měla termín 13. ledna a stále jí tam naskakují tt a už má 71 tt 😀

leny2
13. srp 2009

Na Bambito jsem taky tuhle koukala.

Tak si to hezky užij Marhulinko na chaloupce.

janysek70
13. srp 2009

Já mám od pondělí stále pocit, že to mám dostat, bolí mi lýtka, prsa mám citlivější a jsem unavená..., asi mi tu ovulku nějak nastartoval, že to na sobě dost pociťuji nebo jsem zase někde prostydla

coko.joko
13. srp 2009

Ahojda,
janysku a nemas tam už mimco v brišku.... 😉 ted to tu je sama tehulka,tak třeba jsi taky....

janysek70
13. srp 2009

Čau Pavlíku 🙂 nebojím, já měla ms od 28.7. a nyní jsem uprostřed cyklu, tak spíš to ovulační období nebo nastydnutí 😒

leny2
13. srp 2009

Janýsku, to zní dobře, že by se třeba zavrtávali spermoníci? 😉

Ahoj Čoko, jak se vede?

coko.joko
13. srp 2009

janysku co ty víš,třeba tam opravdu jsou a ani o tom nevíš 😉
leny2- ja jsem zatim v poho.Mam ješte 3dny do MS a pak to začne opět kolotoč.Pak budu muset bejt v HK a v klidu,tak se musim ješte tady u našich trochu vyřadit 😀 😀

leny2
13. srp 2009

To jo, pořádně zapař a pak už budeš hodná holka. 🙂

micali777
13. srp 2009

Ahoj holky. Tak už jsem z rachoty doma. Ještě jsem byla omrknout neteřinku, abych si spravila "voko".
Marhulinko, jméno vybral přítel, bude to Gina, na památku jeho ukradené fenky dalmatina, kterou strašně miloval. Sice trochu rozdíl ve velikosti, ale to neva. 🙂 Fakt se těším.

Sehnala jsem i ten kontryhel( jenom musím někde najít návod, jak se to vlastně pije, na krabičkách není nic) a zkusím se objednat k panu léčiteli. Díky za info.

Přeji hezký večer všem.

zanetik
13. srp 2009

Ahojda holky jdeme vás po dlouhé době pozdravit a Leny a Marhulince pogratulovat k těhulkování co jsem tak zahlídla nebo ještě někdo? Ostatním přeju ať se brzy přidají, přes léto se dobře plodí to znám 😀
Hodila jsem do alba pár novějších fotek jestli chcete kouknout 😉
Jinak jsme zdravý, za týden dostaneme naušničky a týden se umíme otočit na bříško 😉

leny2
14. srp 2009

Ahoj holky,

Zanetik, díky za gratulku, zázraky se dějí. Koukala jsem na fotky a holky rostou jako z vody, jsou nádherné, jak to zvládáte? Musí to být makačka když jsou dvě, ale vypadáte spokojeni, to je dobře. 🙂

coko.joko
14. srp 2009

Ahojda,
tak jsem dnes volala do Arlety a jsem objednana na 24.8 v 9hod.tak uz se to rozjelo u me,tak aspon neco se deje 😉 tak uz zadny uzivani 😀 😀 a to jsem chtela jit na sraz motorkaru a mam po srande 😀 😀 tak se tu mej te a ja mrknu vecer pokud tu nekdo bude