Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
21. srp 2009

LENY16-tak já se tak probudila jednou 😀
Jůůůůůůů kočárek,už se těším,tak to ještě počkám...pak půjdu vařit 😉

leny2
21. srp 2009

ahoj Leny, taky počkám na kočárek a pak půjdu pověsit prádlo.

janysek70
21. srp 2009

Já bych si toho jinak nevšimla na tom UTZ, ale když Marhul chtěla, abych tam něco viděla, tak jsem se soustředila do hloubky....., alespoň vidíte, co se mi stále čuňákovi honí hlavou 😀
Vanessku ukaž, neboj 😀

leny2
21. srp 2009

Já jsem včera dostala chuť na zelňačku s klobásou, tak jsem si jí šla uvařit, tak mám i na dneska. Mladýmu udělám nudle s mákem a bude to hotový.

janysek70
21. srp 2009

To raději Leny nečtěte Spolubojovnice, tam už se nám to taky vráží všem do hlavy 🙂

leny2
21. srp 2009

Už jsem tam mrkla, nojo, leze nám to všem na mozek. 😀

janysek70
21. srp 2009

Tak kde jsou ty nové fotečky? Už se chci jít tlačit mezi regálama

leny16
21. srp 2009

huš tam je 😵 😵 😵

janysek70
21. srp 2009

Moc pěkný 😉 , jejda ten by se mi krásně vozil 🙂

leny16
21. srp 2009

díky 😵 a měli ho ve výprodeji, takže i dobrá cena 🙂

janysek70
21. srp 2009

Nó, tak o to je ještě krásnější 🙂

leny16
21. srp 2009

jany- už jsem se lekla co se vedle zase stalo a vy tam takhle nakupujete, asi si takovou hračku budu přát na Vánoce 😵 To by mamka koukala, co to vybaluji 😀 🙄 🙄 🙄 (každým rokem je u nás na Vánoce)

marhulinka
autor
21. srp 2009

LENY16-jůůůůůůůůů to se bude Vanessce drandit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

blazenkaa
21. srp 2009

Ahojky marhu s dvouma lahváčema a andělíčkem strážníčkem .Máš moc krásnou fotečku .Jakpak ti dneska je

leny2
21. srp 2009

Leny, kočárek krásnej, zajímavě řešený, to se bude Vanesce líbit. 🙂

marhulinka
autor
21. srp 2009

Blazenko ahojky je mi dobře,mě vymizely nevolnosti,takže se cítím teď dobře....až na malou rýmu co mám... 🙂 😉
Příští týden už vyrážím na nákupy s mamčou,tak se strašně těším,nutně už potřebuji něco na sebe,tak budeme utrácet 😉 🙂

coko.joko
21. srp 2009

Hojda,
tak marhul to mas teda pekny fotecky se tu kocham....a janysek to trefil uplne presne 😀 😀....
¨leny2 ty mas teda chute,ale to je dobre,hlavne,ze chutna....
¨Leny16 to vis ja kdyz muzu na pc,tak jsem jako mala a porad koukam na MK a ted mam jednu vyhodu manzel me nevidi a tak nerika,uz zase tam jsi....... 😀 😀 ale dnes me to konci od zitra jsem opet bez pc v hk,tak si to musim jeste uzit 😉

leny2
21. srp 2009

Já se jdu zase natáhnout, odpočinek po obědě. 🙂

coko.joko
21. srp 2009

leny2 jen odpocivej kdyz muzes..

leny16
21. srp 2009

coko- však jsme rády, že mezi námi jsi, hned to tu trošku ožvne 😉

leny16
21. srp 2009

pozdravuj sep a holky 😀 a také jim poblahopřej za mne 🙂 🙂 🙂
fuj, to ale zase dneska vedro 😝 😝 Zítra bude líp 🙂

leny16
21. srp 2009

coko- kdyže by měla být přestěhovaná, fakt jí to v tomhle horku nezávidím, ale jak jsem viděla, tak sep zvládne všechno 😉 😅 😅

coko.joko
21. srp 2009

¨leny16,ted bydli v pronajmu nekde ve meste a do konce zari by mela uz bydlet v tom svym bytecku co si nechavaji delat.Vcera me rikala,ze uz to tam delaji,tak ma radost 😉 uz se tesim az me tam vezme....a holkam popreju i za tebe 🙂 jsem jim koupila darky,tak snad se budou libit...
¨jdu ven je me teplo,tak se jdu schladit a vecer jdu pryc,takze zitra mrknu a kdybch uz to nezvladla,tak se tu mejte a ja budu zase na mobilu,kdyby neco nekdo chtel po cokouskovi 😀 😀 😀

mysicka.hk
21. srp 2009

Ahoj holky tak jsem vás dočetla, ale že to byla fuška.
Při vašich nočních povídkách já už dávno spinkám,
protože bych v 5 hodin asi nevstala.
Teď jsem dvakrát jela na pátou a půl dne jsem zívala.
Holky si ze mě dělali srandu že si mám vzít matraci,
nebo spacák a jít se do skladu natáhnout 😉

mysicka.hk
21. srp 2009

Těhu zatím opravdu nejsem a nejspíš ještě dlouho nebudu.
Teda pokud nepomůže léčitel. Díky neschopence jsem přišla
o třetinu platu a zjistila si kolik stojí KET, takže se zatím odkládá ☹

mysicka.hk
21. srp 2009

Teď když bych si mohla povídat než mě vyhodí přítel od PC, tak
tady nikdo není 😎

mysicka.hk
21. srp 2009

Kde jste kdo? To si zas budete povídat až já budu spinkat co. ☹

mysicka.hk
21. srp 2009

Proč si se mnou nikdo nechce povídat? ☹
Zítra mrknu až večer, odvážíme rodiče na dovču a
při té příležitosti se mrknem do Německa.
Musím si přivézt ty úžasný jogurty a jiné mňamky. 🙂 😀

micali777
22. srp 2009

Ahoj holky,
jsem stále tady i když jsem se teď pár dní neozvala,takže doufám,že ty těhotenské prskance,co jste tady rozdávaly skočí i na mě. 🙂 Už máme doma pejska,tak proto ta odmlka.Máme psí slečnu Ginu,nakonec ale ne čivavu,ale bílého bišonka,takže mám teď o zábavu postaráno.Pokusím se sem dostat foto.

Jinak čekám na ms,abych mohla začít brát antiko a pak asi začne příprava na druhé IVF.Podle Dr.musíme zvýšit počet vajíček.Objednala jsem se k bylinkářce a k panu léčiteli se taky objednám. Kontryhel piju,ale podivně mě po něm bolí břicho,jako na ms.

Všem těhulkám přeji zdravé dětičky a snažilkám úspěšný budoucí pokus.(Myslím,že určitě 4 tu jsme)

PS:Všechny,co mi tady říkaly,že je dobře,že si pořídíme pejska,tak měly zatraceně pravdu.

leny2
22. srp 2009

Ahoj holky,
vařím oběd a je mi vedro,hlásili ochlazení,ale u nás nic moc, ani v noci nic neřádilo, párkrát jen trochu zahřmělo, tak to bylo dobrý, bála jsem se co přijde za uragán.