Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
27. srp 2009

Budeš se objednávat k léčiteli ještě?

leny2
27. srp 2009

Já se mu chystám zavolat, poděkovat mu a ještě potřebuji jednu radu od něho. Koukala jsem na jeho stránky, tak už tam má novou adresu.

janysek70
27. srp 2009

Já už tam nepojedu, byla jsem třikrát

leny2
27. srp 2009

A co máte v plánu na víkend?

leny2
27. srp 2009

Já nemám vycházky, tak budem doma a psychicky se připravovat na první školní den.

janysek70
27. srp 2009

Jéje školička, jo to uteklo...... Šmudlík půjde prvně, tak to budou dojmy 🙂 . Já jsem zrovna minule koukala na ty fotečky, jak měli ve školce loučení s předškoláky a on Ti je tak moc podobný a kukadla má krásný 😉

janysek70
27. srp 2009

Mně dnes šéf odjíždí na dovču do JČ a tak mi tu přinesl kupku papírů a bude mi řídit na dálku. Se těším, zrovna konec měsíce a dost změn, tak asi klid nebude.
O víku asi budeme jen vegetit doma, kluci budou připravovat zase kus plotu..., možná nějaká návštěva

leny2
27. srp 2009

No jo, čeká nás škola, když ho vidím, jak se k tomu staví, malovat nechce, nic ho nebaví, to bude asi boj. Když se ho někdo zeptá, jak se těší do školy, tak že ne, ale to on neví co ho čeká, tak raději říká, že ne. To si asi první kdo říká, že je mi podobný, každý říká že je to celej taťka.

janysek70
27. srp 2009

To je možný, ale jak vidím jeho a tvůj úsměv, tak má hodně i z tebe 🙂

leny2
27. srp 2009

Já si taky myslím, však je můj. 😅

leny2
27. srp 2009

Jsi v práci nebo pracuješ z domova?

janysek70
27. srp 2009

Jsem doma, kancl zavřený na týden 😀
Vydražila jsem si na MMA nové krepové povlečení, tak ho peru a až uschne jdu ho povléci...

leny2
27. srp 2009

Co to je MMA?

janysek70
27. srp 2009

mimiaukce

leny2
27. srp 2009

Tak sis udělala radost, já mám vždycky radost z takových maličkostí.

leny2
27. srp 2009

Jo, jo. Jdu se na chvíli natáhnout, je mi nějak slabo. Tak zatím pá.

janysek70
27. srp 2009

Žádná maličkost, oranžovo-zelené krepové povlečení na 2 polštáře, 2 polštářky, 2 deky a prostěradlo, to spíš pouřiji jako přehoz, páč já používám jen sametová prostěradla, na jiným bych už nespala

marhulinka
autor
27. srp 2009

LENY2- mám 0negativní,takže mi budou v těhu kontrolovat víc krvičku,myslím,že budu mít tak tři čtyři kontrolní odběry 😉

Jůůůů Čokoušek už bude mít brzo bobánky u sebe....to to letí!!!!!!!!

marhulinka
autor
27. srp 2009

My se v sobotu chystáme brzo odjet na chaloupku,necháme tam taťkovi pejsana,sbalíme mamču a pojedeme po nákupech...pak budeme relaxovat na chaloupce 😉

Jů nové povlečeníčko...hmm to se bude zase dadat,viď?? 😉 🙂

marhulinka
autor
27. srp 2009

Já už jsem začala pomaličku kupovat dárečky k vánocům.... 😉 🙂 Jen horší je to vymyslet co 😠

leny16
27. srp 2009

Ahojda děvčata 🙂
Udělala jsem dnes jízdy, tak ted budu čekat na vydání řidičáku, hurááááááá 🙂 😀 ani nevíte jak se mi ulevilo
jany- trhání ti fakt nezávidím, ale oni ti to opíchají tak, že ucítíš jen tlak.
břicho mi nepřipadá, že by spadlo 😕 Do žeber furt kope stejně 😉
Hod mi sem nějaký odkaz na ty prostěradla, už mě ty froté prostěradla rozčilují, vše se na ně chytá 😠
Jéé, kouká cokouš u v tom jede, tak držím vše co mám 😅 🙂 🙂
leny- však si najde malý ve škole nové kamarády a pak se tam bude těšit. Také půjdu do 1. třídy vyprovodit mou neteř, vlastně tam jde celá rodina 🙂Zas všichni budou brečet dojetím 🙂 😉 😉
marhul-taky už jsem přemýšllela nad vánoci, ted když jsou ty slevy, tak se to fakt vyplatí 🙂

mysicka.hk
27. srp 2009

Leny16 - veliká gratulace, jsi šikovná holka. 😀
V práci si přilepším alespoň finančně.
Dneska jsem se dozvěděla že na tu noční budu chodit asi hned
od začátku. Fuj, já ji tak nesnáším. Tady v Třebkách za měsíc otevřou Penny,
myslím že jen co se něco uvolní jdu tam. Chtěla jsem tam jít od začátku,
ale nějak jsem na netu nenašla inzerát o náboru a do schránky nic nepřišlo 😒

leny2
27. srp 2009

Marhulinko, taky mám negativní krev, ale A.

Leny, gratuluji k řidičáku, jsi šikula. 🙂 🙂 🙂

Mysicko, ty noční ti nezávidím, já bych byla vyřízená. Za chvíli budeš těhulinka, tak půjdeš na mateřskou, tak nebudeš muset měnit práci. 😉

leny2
28. srp 2009

Ahoj při pátku, venku zase vedro na padnutí, tak asi ani nevylezu, jen do stíhu, nedělá mi to dobře.

marhulinka
autor
28. srp 2009

Ahojky všem a kdo se chystá obídkovat tak dobrou chuť...

LENY taky nikam nevylézám....to je strašný,doma mám přes 25stup!!!
Ale teď jsem vylezla ze spršky,tak mi je nááááááádherně...jsem si dávala šampónek na vlásky,tak jsem to byla spláchnout....

leny16
28. srp 2009

Taky mi je šoufl, ještě se mi do toho blbě dýchá a vůbec nejde udělat průvan 😠 Ještě, že si máme kde postěžovat 😀 😅

mysicka.hk
28. srp 2009

Dneska je to opravdu hrůza. Na víkend hlásí o 10 stupňů néně.

mysicka.hk
28. srp 2009

Dnes jsem se dozvěděla že bude v HK Billa, nevíte někdo kde ji staví?

marhulinka
autor
28. srp 2009

Mysi tak to nevím,ale zeptám se.... 😉

mysicka.hk
29. srp 2009

Ahoj lidičky kde jste kdo? Já už jsem doma z prácičky.
Těhulindy jak vám je dneska? 😉
Počasí super, ne?