Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
1. zář 2009

leny2- hlavně, že máš ted klid v dušičce a víš, že mimi nic nehrozí 😉 Už jen 2. týdny a máš po 1. trimestru 😅 🙂 Už nakupujete holky něco do výbavičky?? Od kdy budeš mít už vycházky? A na kolik h. ti je denně dá??
marhul- vyfot bříško a hod ho sem, at se taky pokocháme 🙂 🙂

leny16
1. zář 2009

dnes jsem byla ny té KO a Vaness měří oproti minule o půl kilča víc (2450 g), pořád je drobnější, ale roste tak jak má (cca 250g/týden).
V noci už mne budí poslové, docela nepříjemné 😒, takové silné menzes bolesti , ale vím, že bude hůř 😝 . Už bych to holky chtěla mít za sebou, jsem jak potrefená, kulhavá kobyla 🙄 😉

mysicka.hk
1. zář 2009

Leny16 vůbec se ti nedivím že už to chceš mít za sebou.
Když moje druhá máma čekala dvojčata tak to byl docela mazec.
Dvojčata jsou narozená 5.9 před 9 lety a mám je v albíčku.
Snažím se nemyslet na ty davy těhotných kolem mě, ale po
7 letech snažení to není vůbec snadné. Vím že to některé
neměli lehké (otěhotnět), ale pokaždé je to jako kudla v srdci.

janysek70
1. zář 2009

Leny, tak přibýváte 😵 a poslíčci už, jo? No věřím, že už to chceš mít odbyté a užít ještě pár hezkých dní s kočárkem.....

mysicka.hk
1. zář 2009

Tak se s váma pro dnešek loučím. Zítra odjíždím za mámou a ve čtvrtek na
zpáteční cestě se zastavím za léčitelem. Večer až přijedem tak na vás mrknu. 🙂 😉

marhulinka
autor
1. zář 2009

LENY16-tak to je Vaness krásná holčinka...však alespoň nebude ten porod takový,když jsou pak větší děti..brrr buď ráda!!! Bude to krásná panenka 😉 🙂

marhulinka
autor
1. zář 2009

Ha bříško jo?? Myslíš asi pupek,ne?? No teď jsem nacpaná tak to vážně nechtějte vidět... 😀 😀 😀 Řekla bych i manža to říkal,že mi teď krásně bříško vyskočilo a nemám ho už jen tak dole,ale tak nějak celkově 😀 No vidět to je na mě teda pěkně i ve volné tuničce...Joooo a taky prsa!!! Mám teď krásné nové podprsenky-jen na šňůře jak vysely,tak se manža lekl,kam prý s těma padákama-hulvát!! Ale když může,tak mě je hnedka osahává!!!
Řekla bych,že teď mě ty prsa už moc nebolí,jen bradavky mám strašně citlivé,až to bolí ☹
A už mažu bříšenko 😉

leny16
1. zář 2009

marhul- mně bříško vyskočilo až od cca 20 tt, ale někomu začíná růst už od 1. trimestru. Jen počkej, prsa ještě porostou 😅 😅, zvětší se a ztmavnou bradavky(takové ty koláče 😀 😀 ). No krása k pohledání 😀.Zajímavé, jak se tělo mění a přizpůsobuje miminku 😉

marhulinka
autor
2. zář 2009

Krásné středeční ránko všem 😉 🙂
Já včera brzo odpadla,zato v noci jsem se pořád převalovala....ach ty kyčle...to je utrpení....jsem tento týden v době,kdy bych měla ms....takže si užívám 😉 ale vydržím všechno....dneska mám naordinovaný jen relax u knihy a pc...jinak mám navařeno a tak nehnu ani brvou...Jen půjdu pak s pejsanem na malou prochajdu 🙂

LENY16-no já teda patřím k těm,které to bříško už vyskočilo teď na konci třetího měsíce 😀 Prsa ještě porostou 😅 no to se mám na co těšit...teď ty čtyřky je příjemný....ale jestli budu jako moje mamča lozit pak s šestkama,tak to bude něco 😀 Tak hold budu pak muset nakupovat další "padáky" 😀 😀 😀
Ale jsem ráda,že vidím,jak se tělíčko přizpůsobuje miminku...je to nádherný pocit,který byl dán jen nám ženským 😉 🙂

leny16
2. zář 2009

chlapi se prý také přispůsobují tělesně miminku( aby měli sílu na lov 😀 )- přibírají s partnerkou 🙂 Což u mého neplatí, ten zhubnul 🙂

janysek70
2. zář 2009

Ahoj kočky, dnes v noci jsem nemohla vůbec usnout, blíží se ouplněk..... a škrtám dnes 37.DC a píši 1.DC 🙂

marhulinka
autor
2. zář 2009

Janysku to zase budeme hulákat na oblohu,viď 😉 🙂
No huráááá ono to uteče a brzo bude Ketíkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!

LENY16-tak to jsem zvědavá,jak se manža přizpůsobí,ten spíš psychicky bych řekla... 😉 🙂

janysek70
2. zář 2009

Hulákat klidně můžu 😀 😀
Moje paní vědma mi slíbila na ouplněk nějaký očisťující rituál na dálku, tak snad ze mě nebude vlkodlak 🙂

marhulinka
autor
2. zář 2009

Nojo až ucítíš podivné svrbění po těle,tak to ti roste srst 😀 😀 Tak bacha ať to doma nezakousneš 😅

janysek70
2. zář 2009

😀 😀 😀 uuawww 😀

marhulinka
autor
2. zář 2009

Joo a hlásím LENY16,že první věcičky na mímo jsme dostali od přátel 😉 🙂 Tak to mám ve skříni nahoře uschované...já na tohle pověrčivá nejsem,co se týče nakupování a tak...ale stejně ještě chvíli počkám...
No a dostali jsme dupajdy v světlounce modré barvičce,tak vážně asi všichni počítají s klukem 😀 ale holka v tom taky může být...a má na předním díle obrázek a napsáno Kulíšek 😉 🙂 Krásný...jsem to hnedka ňuchlala...je to strašně sametovoučký 😀

marhulinka
autor
2. zář 2009

Janysku ty teď pracuješ doma,viď?? Moc to nepřeháněj,nepředři se!!!

Já dneska relaxuji...pustila jsem si dvd a čekám,až se vzbudí pejsan a půjdeme na prochajdu,konečně venku nesvítí ta hnusná teplá koule!!!! 🙂 😉

janysek70
2. zář 2009

No jo, jsem doma a nějak se z toho nemůžu vyhrabat. Generál mi řídí na dálku, vždy 1 věc vyřídím a 2 mi přibudou, už mi to s... Já chci jít na mateřskou.... 😅

leny2
2. zář 2009

Ahoj holky,
Janýsku, to je mi líto, sakra, už jsem si myslela, že to bude těhu.

Leny, já mám bříško už taky pěkně vidět a když se najím, nebo jsem trochu nafouklá, tak je to pořádný pupek. Mám ho úplně jiný než při prvním těhu. Moje kamarádka dnes v noci porodila holčičku na začátku 38 tt, obě jsou v pořádku. Jinak výbavičku mám schovanou po prvním dítku, tak v případě holčičky dokoupím pár růžových dupaček.

Marhulinko, u nás je taky pěkně pod mrakem, jsem ráda, dokonce i malinko poprchává. Za chvíli razím pro mladýho do školy a pak směr Arleta. Pak napíšu jak jsem dopadla.

janysek70
2. zář 2009

Leny, paní kartářka ti tenkrát předpověděla přirozené těhu a holčičku, ne? 🙂
Dobře pořiď 🙂

leny2
2. zář 2009

No, taky si na to vzpomínám, já to tak nějak cítím vnitřně, že to bude holčička, ale je mi to úplně jedno, hlavně zdravé mimuško.

leny2
2. zář 2009

Tak jsem doma od doktora, dneska to bylo úplně luxusní návštěva, nikdo tam nebyl, hned jsem šla na řadu, sestřičky skvělý, šla jsem k panu doktorovi Farradovi, moc příjemný, ultrazvuk mi dělal přes bříško, všechno v pořádku, jsem přesně podle MS 9+4, mám průkazku, fotečku mám taky, dárečky jsem dostala a vysáli ze mě 5 zkumavek krve a za 3 týdny velký ultrazvuk u dr. Hodíka. 🙂 Jo vycházky dle potřeby. 😵

leny16
2. zář 2009

leny2- gratuluji k super výslekům a průkajdě 😵 😵 Co to znamená " vycházky dle potřeby"? Neomezené? Jestli ano, tak to bys měla skvělé 😉 😉

leny2
2. zář 2009

Ano, neomezené, já jsem to měla i při IVF takhle.

leny2
2. zář 2009

Leny, jak ty se cítíš, odpoledne se udělalo zase tak hrozný vedro.

leny16
2. zář 2009

jany- půjdeš na mateřskou a basta 😠 , už se ti to blíží 🙂
marhul- ani moc věcí nekupuj, plno jich dostaneš 😉b A nebo nakupujte ve slevách, po lednu jich bude hafo 😉
leny2- prý u 2 mimi, vykoukává bříško dříve a bývá větší 😉
Dnes jsem byla na monitoru, Vaness pěkně klusala 😵 😵 pak jsem lítala po úřadech. Jo cca za 10 dní budu mít řidičák, hurááááá.
Holky co máte řid., jezdily jste ze začátku samy, nebo se zkušeným spolujezdcem??? ? Manža je trpělivý, ale nějak jsem nervní, když sedí vedle mne a já řídím. Asi radši budu jezdit zpočátku sama 😕 No uvidím 🙂

leny2
2. zář 2009

Leny, to je různé s tím řízením, jak se kdo cítí. Já jsem dělala papíry už v 17 na škole a pak jsem půl roku čekala, až mi bude 18, tak už jezdím 14 let, největší přínos pro mě byly jízdy s mým manželem, on je řidič z povolání, takže mi dával rady do života a jsem za ně ráda, nebojím se na sněhu, na ledu.

leny16
2. zář 2009

leny2- hod sem fotečku mimi 🙂

leny16
2. zář 2009

to jsi leny čekala pěkně dlouho, já už bych se pak asi bála 😕 Ale asi čím je člověk mladší, tím je i odvážnější

leny16
2. zář 2009

tady se holky mrkněte, ukáže vám to jak je mimi velké)
http://babymed.com/tools/ultrasound/third_trime...