Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
2. zář 2009

average-průměr
from, to-od, do

leny16
2. zář 2009

http://babymed.com/Tools/Ultrasound/second_trim...
spíše toto je/bude pro vás 🙂

marhulinka
autor
2. zář 2009

LENY-tak super...fotečku jsem shlédla 😉 🙂 Jo pan dr.Farrag je příjemný viď?? Šikula 😉 🙂

Pozítří už zobu poslední prášečky...dneska jsem se ještě domlouvala s panem dr. 😉 🙂 No a za týden jedeme na velký utz 🙂

marhulinka
autor
2. zář 2009

Všem krásný večer...já skoro celé odpolko prospala...před chvílí jsem vstala a je mi zasou šouflo...prostě sedmá to jistí...tak si jdu uvařit čajík a něco málo pověčeřet..pustíme si dvd a budeme všichni čtyři relaxovat 🙂

leny16
2. zář 2009

Farrag- není to ten Arab ( vyhlášený porodník) z Pardubic???

leny16
2. zář 2009

jéé leny2, to je kočka 😉 😉

marhulinka
autor
2. zář 2009

LENY16 jj to je on 😉 Strašně milý,příjemný 🙂 😉

janysek70
2. zář 2009

Nazdar, tak už tady zevlujou jen těhulky s průkazkama 😀 😀 😀
Já byla odpolko vozit Natálku...., ještěže si můžu alespoň nějaké dítko vypůjčit 😉

marhulinka
autor
2. zář 2009

JANYSKU tak nemluv a koukej se hezky připravit,že nás brzičko doženeš 😉 🙂

janysek70
2. zář 2009

Já se připravuji 😅 , dneska na mě moje paní 10 minut působila a po ani ne hodině jsem zaneřádila celý záchod, najednou se mi udělalo tak houpavě od žaludku, že jsem myslela, že mi to roztrhne a pak byl zase klid.

marhulinka
autor
2. zář 2009

No tak tomu říkám řádná příprava-očista dočista 😀

janysek70
2. zář 2009

No teď se už směji, ale v ten moment to bylo tak rychlý a sotva jsem došla do koupelky, že se umyju, tak jsem letěla znovu a znovu, nevím, kde se to ve mě vzalo, já měla od rána jen kafe a jahody

marhulinka
autor
2. zář 2009

Kafe a jahody to je taky dobrá kombinace 😉 🙂 No ještě,že svěrače fungujou co??

janysek70
2. zář 2009

Kafe bylo ke snídani a ty jahody až později........ a ven to šlo vrchem

Ženy, nyní bych si dala nějakou dobrůtku 🙂

marhulinka
autor
2. zář 2009

Joooooo vrchem,já myslela spodem 😀

Copak by sis dala dobrého?? Já si uvařila čajík a mám tu chleba se sýrem 😉 🙂

janysek70
2. zář 2009

Stále přemýšlím, vidím to na ledový salátek se sladko-kyselou vodou

marhulinka
autor
2. zář 2009

Hmmmmm ledový salátek bych si dala se zakys.smetanou 🙂 😉 Ale nesmím na to moc myslet,večer jak myslím na jídlo,tak mi je zle ☹ Tak jdu do sebe natlačit ten chlebík a čajík a budeme koukat na dvd a relaxovat....no a pak spinkat....dneska už půjdu po třetí 😀 😀 😀

marhulinka
autor
2. zář 2009

Tak krásný večer 😉

janysek70
3. zář 2009

Ahojky... 🙂
Marhulinko, Čoko se se vrací Tobě odeslané SMS jako nedoručené....., tak se s ní zkus spojit ty, jo? 🙂

marhulinka
autor
3. zář 2009

Krásné ránko,medvědice hlásí,že teď vstala 😀

Jééé Janysku mám telefon v .....totálně nefunkční,tak se s ní musím spojit odjinud 😉 Díííííííííkes 🙂

Já se jdu převléct z noční košile,upravit se a udělat snídani....ale zase mě teda od večera pálí žáha...to bude den ☹
Jo a víte co jsem zjistila?? Že maso můžu jíst teda na tuny,ale neeeee uzenéééééééé po včerejším seznámení se s uzeným stehnem to teď vím.... 😝 😝 😝 To je panečku smrádek....že to v nose cítím ještě teď...a manža si na něm taaaaaaak pošmakoval,já vedle něj natahovala až z paty,že to je strašný a pejsan teda tou vůní skoro lítat metr nad zemí.... 😀 😀

marhulinka
autor
3. zář 2009

Ha někdo tady chtěl vidět bříško,tak jsem to teď vyblejskla...tak to jdu hodit do albůmku,abyste viděly,jak to může ve 12tt vypadat 😀 Jooooo a asi je na mě hezky vidět,že jsem vstávala,jsem tam nějaká omačkaná 😅 😀

janysek70
3. zář 2009

No už jsem myslela, že jsi u toho vkládání zase usnula 😀 a už to vidím, pěkně omačkaná, máš pravdu 🙂

marhulinka
autor
3. zář 2009

Nene neusnula 😀 To zase asi až po obídku....se mi teď zdá,že spím čím dál víc a to jsem si říkala,že to už nejde 😉
Tak žáha mě trochu přesatla pálit tak jdu snídat 😉 🙂

janysek70
3. zář 2009

Pořádně se nabžuchni, ať potomstvo nestrádá..., já se taky po něčem porozhlídnu, káva mi nějak nestačila.

marhulinka
autor
3. zář 2009

Hlavně si nedávej hnedka jahody 😀 A koukej pořádně papat!! Co to je za snídani-káva!!! 😠 😠 Musíš mimískovi přichystat hezký domeček a nestrádat 😀

janysek70
3. zář 2009

Neboj, u mě má z čeho brát, strádat určo nebude 😉 . Jahody už nemám 😀 ☹

marhulinka
autor
3. zář 2009

Tak já už taky konečně snídaničkuju...udělala jsem si meltu k mlíčkem,mám chlebík se sýrem a šunkou a pak ještě banán 😉 🙂

leny2
3. zář 2009

Ahoj holky,
já měla zase nabytý den, to je ten začátek školního roku, samé zařizování a nakupování. Ráno jsem jela na nehtíky a pak ještě do města nakoupit obaly na knížky do školy. Ještě že už mi není tak šoufl, už jsem jen strašně unavená pak, včera jsem usnula asi v 18 hod. a spala jsem jak dudek do osmi.

Marhulinko, máš krásný domeček pro bublinku, jsem na tom podobně.

Janýsku, to je teda řádná očista, to je zajímavý, jak to takhle funguje.

Leny, díky za odkaz, mrknu na to. Dr. Farrag je egypťan, ptala jsem se sestřičky.

leny2
3. zář 2009

Dneska jsem potkala ve městě Uhlicka, moc jí to slušelo a má krásný bříško. 🙂

marhulinka
autor
4. zář 2009

Krásné páteční ránko,další týden za námi hurááááá 😀

Já už snídaničkuju 😉 Pejsan tu kolem mě pořád cupitá a tahá hračky a usmrcuje je...no strašně vrčí-kazan jeden 😉 🙂