Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
4. zář 2009

Ahoj holky,

Marhulinko, kdy jedeš do Arlety, abysme se domluvili, kde a kdy se sejdem. 🙂

leny16
4. zář 2009

Čahoj dívenky 😀
Zdravím vás při krásném neteplém dni, což je velice příjemné 😉
Předevčírem jsem byla v poradně a malá měla už 2,5 kg a včera zase v dia poradně, kde mi už dala předporodní přípravu. Ale je super, že nebudu přenášet 🙂 U diabetiků se porod vyvolává v termínu, tak se alespon s tím nebudu ke konci nervovat i když vím, že vyvolaný bývá delší a bolestivější 😕 , ale stále doufám, že to přijde dříve.
Marhul- hezké bříško 🙂
leny2- jek si užíváš nemocenskou? A jak to vzaly v práci? Už mají za tebe náhradu?
jany- Koukala jsem, že už brzy budeš začínat, tfuj, tfuj 🙂
dnes si jdu sednout s jednou těhulkou na čaj. Tak papa a ppište, později mrknu

marhulinka
autor
4. zář 2009

Leny jedeme do A příští pátek odpolko.... 🙂

LENY16 taky jsem šťastná,že je takhle!!! Mě je teplo i tak,před chvilkou jsme byli venku a teď koukám,že jsme to stihli akorát,teď tu poprchává 😉 🙂
Já jsem přišla na svět taky vyvolávačkou 😉

leny16
4. zář 2009

marhul- mně vás bylo líto, když vám bylo blbě v tech vedrech. Už si holky kupujete na zimu velké bundy??

marhulinka
autor
4. zář 2009

Já mám na zimičku kabát,do kterého se vejde i pupek 😀 Takže nemusím kupovat...jen budu potřebovat botky,nějaké neklouzavky bez podpatku 😉 /takže asi sněhule 😀 😀 😀 /

leny16
4. zář 2009

marhul- jestli si budeš kupovat i sněhule, tak radši něco levného a radši většího, protože natékají nožky. A nebo si pak zimní boty můžeš půjčit od manži 😀 😀 😀

marhulinka
autor
4. zář 2009

😀 😀 tak to kdybych chtěla od manži,tak bych musela mít nohy nateklý pořádně....já mám malou nožku 😉 🙂
Já sněhulky náhodou mám...kupovala jsem si je loni,protože do nich jen člověk hupsne a měla jsem je na venčení s pejsanem nejraději...vůůůůůbec nekloužou!!! Ani když by člověk chtěl 😉

marhulinka
autor
4. zář 2009

K obídku všem dobrou chuť já se loučím pa pa pa 🙂 😉

leny16
4. zář 2009

no vidíš, ani si jiné botky nemusíš kupovat 🙂
Já ani nevím, jestli jsem nateklá, nebo tlustá 😀 , to se ukáže až po porodu 😉

leny16
4. zář 2009

taky pa

leny2
4. zář 2009

Leny, jsem strašně ráda, že jsem se odhodlala a šla na tu nemocenskou, nedovedu si to představit při těch nevolnostech sedět v práci, doma je to nádhera, lehnu si a odpočívám. Řekla bych, že tento týden už nevolnosti pomalinku ustupují, cítím se o mnoho lépe. V práci to pobrali, náhradu za mě vzít nemůžou je stopstav, tak tam musí válčit beze mě, slíbila jsem jim, že přijedu někdy dopoledne zaučit paní, co to bude dělat za mě, když už mi není tak blbě.

Marhulinko a v kolik hodin? A chcete přijet k nám nebo mám dovalit do Kostelce? U nás byses mohla poňuchlat s pejsánkem. Jak chceš, nechám to na tobě.

blazenkaa
4. zář 2009

Ahojky holčičky koukám žese to tu rozjíždí
Janýsku tak to ti moc nezávidím že jsi tak lítala na wc ale určitě ti to pomůže a aspoň se to povede
Leny2 je lepší když budeš doma aspoň si odpočineš a nemusíš se nervovat v práci
Leny16 máš nádherný bříškou koukala jsem na albíčko ale moc velikananánské není a moc ti to sluší.Kočárekje taky moc krásný ,ale určitě se už těšíš až to budeš mít za sebou
Marhulko aspoň tě má doma kdo hlídat když není manža doma.Přeju ti hidně štěstí u dr .

marhulinka
autor
4. zář 2009

LENY2 jedeme tam na druhou,ale vůbec nevím,jak na tom budeme časově,jestli tam třeba budeme zase hodinu sedět ☹ nebo nás hnedka vezmou...takže vůbec nevím,jak to domluvit ☹ Spíš mě napadá,že ti to snad pošlu poštou 😀
BLAZENKO-díky jojo hlídače mám-úplného Kazana 😀

leny2
4. zář 2009

Marhulinko mě je to jedno, jak to vyhovuje tobě, jestli budete spěchat domů, tak se nedá nic dělat, jestli nebudete spěchat tak já budu doma, tak mě je to jedno v kolik dorazíte. 🙂

leny2
5. zář 2009

Přeji krásný víkend, venku je hnusně, tak poklízím doma.

leny2
5. zář 2009

Za celý den nikdo, tak dobrou a krásné sny. 🙂

mysicka.hk
6. zář 2009

Tak koukám že dnes opět nikdo.
Kdepak všichni jste? 😒

leny16
7. zář 2009

Ahoj kočky 🙂
Koukám, že nám to tady pokulhává, tak se zase musíme začít snažit 😉 😉
U mne nic nového, naše dítě se na svět zatím nechystá až na pár poslíčků.
Celý víkend jsme lítali po návštěvách, tak toho mám docela dost.
Zítra máme rozptyl dědy, tak se psychicky připravuji, abych moc nestrtesovala Vaness.
Tak zatím papa, ještě juknu 🙂

blazenkaa
7. zář 2009

Zdravím vás tu všechny.
Leny tak hlavně na sebe dej pozor a i sama sebe moc nestresu .
U mě taky nic moc nového jsem nachcípana jako blázen ,ale snad to vykurýruju do konce měsíce.
Tak se tu děvčátka mějte opatrujtese a jdu vytřít a pak hají jdu totiž na nmoční tak zatím pá

leny16
7. zář 2009

ahoj blaženko 🙂
tu noční ti nezávidím 😒 , ale už jsi asi zvyklá. Znám to, taky jsem tak pracovala.
At ti to hlavně uteče, tak paaaa

janysek70
7. zář 2009

Jé tu dnes někdo byl 😉 .... zdravím 😉
Leny stále drží pokupě, tak ještě drž 😵

leny16
7. zář 2009

ahoj janýsku 🙂
přeji brzké uzdravení dírky po zoubku, hlavně, že už to máš za sebou 🙂

Copak cokouš????? Nevíte někdo kdy má KO??? Budu jí muset brnknout 🙂

janysek70
7. zář 2009

Jo "malou dírku v hlavě mám", vždyť víš 😀

Čoko je dnes 7. den

leny16
7. zář 2009

Já ji večer brnknu, at ji taky holku slyším 🙂

janysek70
7. zář 2009

Tak ji pozdravuj a jak bude zase sejčkovat, že se to určo nepovedlo, tak ji vyhubuj!!!

leny16
7. zář 2009

ok, ty ted nevíš nic bližšího???

janysek70
7. zář 2009

Nevím, psaly jsme si minulé pondělí, jak šla na KET

leny2
8. zář 2009

Ahoj holky,
já byla včera na alergologii, brali mi krev a posílali na rozbory, aby se zjistilo na co všechno jsem alergická. Tak jsem zvědavá co tam bude.

Leny, upřímnou soustrast za dědečka. Jinak se stále držíte, to je dobře, ale ty už bys to chtěla mít za sebou asi, viď? Ještě si to užívej s Vanesskou v bříšku.

Janýsku, japak jsi na tom? Půjdeš tento měsíc na KET?

Čoko, držím palečky, aby se bobánci pořádně uhnízdili. Škoda, že nemáš přístup na net, že nemáme o tobě žádné zprávy.

Marhulinko, kdepak se touláš? Už jsi to vymyslela jak v pátek?

Blaženko, ať se brzy vykurýruješ.

leny2
8. zář 2009

Nevíte, zda bude Čoko testovat doma?

blazenkaa
8. zář 2009

Já už ze asi zblázním 2x jsem tu napsala vzkaz a ani jednou se mi to nepodařilo odeslat tak doufám že aspoň teď to půjde kruci fix