Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
10. zář 2009

Čoko, kdy budeš odjíždět?

septim
10. zář 2009

nehazim bobana, nechcete mi nekdo v sobotu pomoc s oknama uz se budu pomalu stehovat 😀

janysek70
10. zář 2009

Jó okna těch mám taky hafo a chci je taky ještě před KET zmáknout. A Michal mi oznámil, ať moc negruntuji, že hodlá zase vyčistit krbová kamna a komín, tak to kdyby dopadlo jako vloni, kdy mu saze hrkly na podlahu a já z toho měla málem amok, páč jsem měla vygruntováno a mohla jsem začít znova, vč. vyprání sedačky 😠

coko.joko
10. zář 2009

Janysku,tak na nas prdi marhul,pritom bydli v HK a neozve se..... ☹
ja nevim podle na kdy me objedna v pondeli v Arlete a az budu moct odjed tak jedu,uz tu smrdim dlouho od kvetna a manzela jsem nevidela uz 9 tydnu a fakt me je smutno

janysek70
10. zář 2009

To ti věřím, že se ho nemůžeš dočkat.... On pak pro tebe (pro Vás 😵 ) přijede?

coko.joko
10. zář 2009

to je taky dobry janysku ja jsem taky uklidila celyy byt a ted uz nic nedelam a mam to tam jako kdyz boucne bomba....tak budu muset dneska trochu poklidit....porad nekde couram a nemam na to cas....tak to tady domluv te a muzeme se jeste sejit,rada vas uvidim a septik taky......co ty na to septiku 😀 sedi vedle a kouka

coko.joko
10. zář 2009

Janysku ne on ma uz sezonu a tak se nedostane sem,ale mam moc hodnyho brasku a ten me veze,porad pise kdy uz pojedem a nemuze se dockat...vezmem sebou mamku a jeste jeho syna a udelaji si tydeni dovcu...Tak se tesim...a uz bych pomalu i balila 😀 ale nevim co tady bude delat sept beze me.....to ji budou chybet ty kavicky a vysedavani a pokurovani 😀

janysek70
10. zář 2009

To by jí šlo, já myslela, co má práce a ona jen vysedává, kouří a pije kafe 😀 😀 😀

coko.joko
10. zář 2009

Tak ja se loucim jdu na OO ted chodim hodne casto a pak popozenu septika a pujdem asi na kavicku 😀 V pondeli vam napisu nebo kdyz se nedostanu na net,tak pisnu tobe janysku a ty das sem echo co bude semnou dal.....Tak se tu mej te a AHOJ......................

janysek70
10. zář 2009

Jo určitě napiš, budu čekat....... a taky do kdy tu budeš, možná ještě stihnu zajet...

coko.joko
10. zář 2009

a jeste se stara o deti 😀 😀 to ji jde na jednicku je totis hrozne sikovna to bych do ni taky nerekla a uz mlcim nebo si to vyslechnu 😀

septim
10. zář 2009

ja stiham veci doma se mi to leskne jak na zamku deti mam jak ze zurnalu jsem hold sikovna 😉 janysku prijed a dojdem na nejakou mnamku jeste s cokouskem 😉 leny 16 moc te zdravim a dej vedet prijedem se natebe do porodky podivat 😉 prida se nekdo kdyby janysecek prijel 😉 😉 😉

janysek70
10. zář 2009

Já jedině v příštím týdnu, pak mi snad dají ty bobky dovnitř...... Potřebuji barvu v OBI 😀

leny2
10. zář 2009

Jé, tak jsem Čoko propásla.A Septim tu byla? Jenom se na chvilku vzdálím, tak se tu něco děje.

Čoko, potichounko, moc, moc gratuluju. 😵 😵 😵

leny2
10. zář 2009

Mám z Čoko velikou radost, jako z každé tady z nás. 🙂 Janýsku, tak teď už jsi opravdu na řadě, jinak už to být nemůže. 😉

janysek70
10. zář 2009

To beru 😉 😉 😉

janysek70
10. zář 2009

Marhul se asi zapomněla na té chajdaloupce

leny2
10. zář 2009

Za celý týden se na nás nepřišla podívat a já jsem se s ní chtěla domluvit na zítra, to mě mrzí. ☹

janysek70
10. zář 2009

Tak se domluv se mnou 😀

leny2
10. zář 2009

Marhulinka mi nabídla pár vitamínků co jí zbyly, tak jsem myslela, že se domluvíme na zítra, když jede do Kostelce.

janysek70
10. zář 2009

Ta nikam nepojede, ztratila se asi v lese

leny2
10. zář 2009

No, už to tak vypadá.

janysek70
10. zář 2009

Psala jsem Lenče a odepisovala, že "lítá" po městě 😀

leny2
10. zář 2009

Jdu se na chvíli natáhnout.

janysek70
10. zář 2009

Tak nám přišlo vyúčtování za plyn a skoro 16 táců nám budou vracet 😅

leny16
10. zář 2009

Ahojky
🙂 🙂
Jsem věděla, že taky přijdu pozdě, ale to nevadí, když vidím takové krásné zprávičky. Cokousi mooooc ti gratuluji a hlavně se opatruj, manža jistě musí být celý paf 🙂 😵
jany2- díky za sms 😵 Jak to děláš s tím plynem???? Ty jsi snad napíchnutá na sousedy 😀 😀 Porad, já chci takýýýý. My dobíraly za vodu 6OOO ,ale tad zas platili 2000 za elektřinu 😠 😠
sep- klído ti přijdu umýt okna, když mi pak zařídíš okamžitý a rychlý porod
Dnes jsem byla na KO, vše je ok a jsem úplně zabetonovaná, na porod to vůbec nevypadá. Pak jsem se byla optat na řidičák, ale ten ještě nedorazil, tak tak budu otravovat každý den, protože už ho chci mít a jezdit 🙂

mysicka.hk
10. zář 2009

Ahoj lidičky.
Čoko moc gratuluju, to je super zprávička.
Janýsku to je příjemné překvapení tolik peněz.
Nám něco málo vraceli a hned stáhli zálohu skoro na půlku

leny2
10. zář 2009

Janýsku, to máte super, dneska samé pozitivní zprávy. 🙂

leny2
10. zář 2009

Leny, u mě taky při prvním těhu doktor říkal, že to ještě nebude a pak jsem do konce týdne porodila. Ona se Vanesska přihlásí, až bude chtít na svět.

leny2
10. zář 2009

Jo, porodila jsem přesně na den podle MS.