Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
10. zář 2009

Ahoj myši 🙂
leny2- jak je mamko, už ti asi není zle, že?? Koukala jsem na mimi v albu, už je to pěkný macek 🙂 🙂

leny16
10. zář 2009

podle ms to mám na 25 🙂

janysek70
11. zář 2009

Ahoj kočky 😉 , krásný pátek přeji všem....
Leni, vy jste doufám s Vaneskou stále pohromadě, koukám už vás skočil 39tt 😉
A myslím na Čoko a věřím, že čárka sílí 😵

mil7
11. zář 2009

Ahojky Všem,

nejprve obrovská grutulace pro coko.Teď se pěkně opatruj ať je vše v pořádku. 😉 😉 😉
Tak to je tady v poslední době pěkná úrodička. 😵
Teď Janysek a Mysicka a už je to pomalu na malé jesle. 😉
Já Vás poctivě dočítám,ale nestíhám.Od soboty jsme přestěhovaný.Co Vám budu povídat byl to mazec s těma našima prdelkama všechno balit,ale teď už se pomalu zabydlujem.Sice tady jsou všude pytle a krabice a nevím
kdo to vybalí,ale to nejhorší je za náma. 😝
Jinak pokud by byl srazík tak bych se ráda přidala.
Tak ještě jednou Coko držím palečky ať je vše v pořádku. 🙂 🙂 🙂 Leny16 - neboj Vaneska se sama přihlásí až se jí bude chtít ven.Leny2 a Marhul pěkně opatrujte bobánky v bříšku a Janysku a Mysicko hurá do toho.Teď to musí vyjít.Držím palečky. 🙂 😉 🙂 Septim až budete zabydlený dej vědět a půjdem zajezdit.Pa pa pa

janysek70
11. zář 2009

Mil díky moc 😵 a až budete zabydlený, hoď nějaké aktuální fotečky

coko.joko
11. zář 2009

Ahojda jen kratce od sousedu...carka nevim co dela budu testovat az v pondeli,takze se uvidi,ale modlim se at to vyjde....jinak vam vsem mocinky dekuji a hned jak budu vedet co a jak tak pisnu janyskovi a ten vam da echo....A jinak muj manzel zatim nic nevi ja to porad tajim a chci mit jistotu a pak mu to povim....tak se tu mej te musim jit smer vana a pak jdu se septikem na obed a nejaka ta kavicka a pak od 16 hod hlidam dvojcatka kluky uz teda 6 lety....tak zatim paaaaaaa
Jo a janysku tak pisni sms kdy chces prijet a neni to fakt problem dame kafe a ty pak nakoupis v OBI....

janysek70
11. zář 2009

O.K. čoko, jak mi v pondělí naplánují transfer, tak se podle toho zařídím....
S V. jsi to udělala dobře, že mu to řekneš, až to bude potvrzené, by se na tu dálku, když nemůže být s tebou stresoval.

janysek70
11. zář 2009

Broskev už na nás prdí, co je těhule. Od rána rozdává rady jak čekat na // a jak hladit bříško a nám ani nepísne, že jede dnes na kontrolu do A. ☹

leny2
11. zář 2009

Ahoj holky,
koukám, že tu byla mezi námi Mil, to musel být mazec stěhování, to jste dobrý, že jste to takhle zvládli.

Janýsku, Marhulinka na nás prdí, to mě mrzí, počítala jsem s těmi vitamínky, budu muset zajet do lékárny a koupit ještě krabičku.

Leny, nevolnosti pomalinku ustupují, zrovna včera jsem si říkala, že mě vlastně za celý den nebylo blbě. Až pak večer jsem teda vytuhla, ani jsem nedokoukala seriál.

Coko, držím palečky, aby čárečka sílila. A manža to ještě neví? Je to já bych nevydržela.

janysek70
11. zář 2009

Leny 😉

Tak ona ho čoko nechce plašit...., něco jiného, kdyby tu byl s ní, ale je v Německu a plašila by ho. Takhle mu to oznámí, až to bude jisté a radostí se zblázní 😉

Nepsala Myšička, jak pochodila u Hakla?

leny2
11. zář 2009

Mysicka nepsala jak pořídila, ale psala mi Agi a ještě jedna holčina, že u něho také byly. Tak budu v očekávání jak se to u nich projeví. Akorát mě teda mrzí, že u tebe to neklaplo po jeho návštěvách a to jsi tam byla vícekrát.

janysek70
11. zář 2009

Já si počkám, ale už snad ne dlouho 😵 . Tak já s tím jedním vejcoušem si nějak naděje na přirozené nedělám...
Teď na Spolubojovnicích tam byla Labambola s kamarádkou a kámoška prý měla reakci a ona nic necítila....

leny2
11. zář 2009

By ti měl Hakl dávat provizi za pacienty, které mu tam dohodíš, to už je bab co tam bylo u něho. 🙂

leny2
11. zář 2009

Zatim se loučím, musím pro mladýho do školy.

leny2
11. zář 2009

Tak jsem zpátky. Jdem napsat úkoly ať to máme hotový a má celý víkend volno.

Marhulince přeji dobré pořízení na kontrole.

leny16
11. zář 2009

Ahojda 🙂
Tak dnes jsem byla lítat po úřadech 🙂 , ale jedna návštěva byla příjenmná a to ve zdr. poj., kde mi proplatí autosedačku, kosmetiku pro mimi a odsávačku na vysavač v hodnotě 4100 a ještě k tomu je limit 4500, tak mohu utrácet 😀 Takové kšefty mám ráda 😀
leny2- kdyžtak si kup vitamínky pro 1 trimestr a zbytek dobereš v 2 trim. a nebo je pak prodáš coko, nebo janýskovi 🙂 Tak ted už budeš mít pohodičku, než ti vyskočí bříško do obr rozměrů, ale pořád je pro mne asi lepší tahat na sobe 15 kg extra než aby mi bylo furt zle 🙂
leny, coko-jj, dám vědět až porodím, na koníku tu budete 2. kdo se to hned doví, hned po mé rodině 🙂
jany- trošku bych nad tou provizí popřemýšlela, když je pán tak úspěšný
😀
cokouš je dobrá, že to neřekla, taky jsem slepičí prdel 😉

leny2
11. zář 2009

Týjo Leny, co máš za pojišťovnu, takové dary ti dali?

leny16
11. zář 2009

leny 222, počkej hodím odkaz, mslím, že se tam můžeš v těhu i přehlásit

leny16
11. zář 2009

jooo, koukám na to, že můžeš 😉 , když si najedeš na podrobnosti.
Je to dobrá pojištovna, po mudrech jsem se nalítala hooodně a nikde nebyly problémy. Dává na mateřství nejvíc ze všech 😉

leny16
11. zář 2009

je to ta manažerka mateřství 😉

leny2
11. zář 2009

To se na to mrknu, díky za odkaz.

leny2
11. zář 2009

Tak to čumím na co všechno přispívají. To stojí za úvahu.

marhulinka
autor
11. zář 2009

Ahojky kočenky,promiňte dříve jsem se ozvat nemohla,dorazili jsme před chvilkou - dneska to byl mazec 😠 Hodila jsem spršku a teď se jetě cpu a pak padnu do peřin...

Jen vás jdu prolétnout...

marhulinka
autor
11. zář 2009

Cooookouskovi gratulace největšííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!! tentokrát to klapne až do porodu,to je prostě tutovka 😉 🙂
Já mám nové tel.číslo....takže proto jsem nedostupná 😠

marhulinka
autor
11. zář 2009

LENY2 já jsem ti tu psala!!!! že by pro mě bylo lepší ti to teď poslat domů poštou!!!! Však dneska bychom k vám ani nedojeli,když se to tak strašně protáhlo!! Dvě hodiny jsme ještě seděli v čekárně a pak skoro hodinu byli vevnitř...já jsem byla úplně k.o. z toho sezení,dost mě tlačí břicho 😠

marhulinka
autor
11. zář 2009

LENY16-jen se hezky držte holky zlatý....jůůůů tak doufám,že ještě to pojišťovna nezruší a počkají taky na mě!!! 😉

JANYSKU-tak ty jsi teď krásně určitě připravená a brzičko bude KETÍK - no a je to tutovka 😉 🙂

marhulinka
autor
11. zář 2009

Tak hlásím,že jsme 13+2tt a TP se zase posunul 😀
Screening dopadl na jedničku,uffffffff spadly nám balvany...dostali jsme 3 fotečky a už asi víme,co to bude,ale neřeknuuu 😉
Mrňousek tam krásně skotačil...a zamával nám,tak ho dr.vyblejsknul... 🙂
Udělal mi rovnou i cytologii...tak to moc příjemné teda nebylo,jak mě roztáhl zrcadlama...brrrrrrr,ale mám to alespoň z krku...

mysicka.hk
11. zář 2009

Myšička se hlásí a koukám že jsem všechny zase prošvihla.
Byla jsem posedět s kamarádkou co je těhotná jak jsem vám psala.
Nejdřív byla v šoku že se jí povedlo otěhotnět a po dnešku je v dalším šoku.
Čeká dvojčata, jedno bude kluk. Je ve 13TT a termín má 21.3 a taky jezdí do A.
Jen nemá internet tak sem nechodí.

blazenkaa
11. zář 2009

ahojky mysicko jakpak se ti vede