Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
19. zář 2009

a to jsi tam prodávala Janýsku

marhulinka
autor
19. zář 2009

Blaži mám fotečky domečku z 12tt v albůmku....dneska se už fotit nebudu...páč k obědu byla kachýnka,zelíčko a tři knedle....tak to podle toho taky vypadá 😀

janysek70
19. zář 2009

Marhulinko, ahojky a dobrou noc

janysek70
19. zář 2009

Blaži, neprodávala jsem nikde, jen jsem je byla vyplenit

blazenkaa
19. zář 2009

tak někdy jindy Marhulko přeji ti krásnou dobrou noc a nech tu trubičku u DVDnapokoji 🙂 dobrou noc

blazenkaa
19. zář 2009

jo už mi to došlo mám pomalejší myšlení myslíš tim vykoupit

janysek70
19. zář 2009

Já tu ležím v obíváku na sedačce, vypodložená polštářkama a noťase mám na břichu, páč s tou krční páteří nevydržím sedět, jedině ležet a nebo stát, to jsem provozovala celý den

leny2
20. zář 2009

Ahoj holky,
tak mě dneska nějak pobolívá hlava. Zítra jedu do HK kvůli té štítné žláze.

leny2
20. zář 2009

Janýsku, četla jsem tvůj průběh návštěvy dr., tě úplně chápu, že musíš být zklamaná, ale vyprdni se na ně, hlavně, když se sněhuláčci zahryznou a bude vše ok, pak se s nimi asi ráda rychle rozloučíš a svěříš se do péče lepšímu dr.

janysek70
20. zář 2009

Jo Leny, už jsem zase obrněná, jen já si vždy vše moc beru, když někomu něco je, tak mi to nenechá chladnou a když můžu nějak někoho podpořit, tak to udělám, ale každý jsme jiný....a v tomto odvětví medicíny bych to obzvlášť očekávala, že když to jsou soukromá sanatoria a berou za ty úkony slušný balíky, že nebudeš jen okénko v PC, ale v předchozím CAR byl ten přístup horší a tady mají naprosto skvělou embryoložku, ta je v pohovoru před transferem bezkonkurenční a tam se můžu ptát na cokoliv 😉 .... No však to byl nyní jen UTZ a mně k té náladě spíš přispělo to auto...., hold, když se daří.. 😉

leny2
20. zář 2009

Janýsku, jsi statečná holka a všechno zvládneš, načerpej energii a hurá pro eskymáčky ve středu.

leny2
20. zář 2009

Hlava mě trochu přestala, tak je to lepší, tak se půjdu věnovat asi své bytosti, to je jako vyškubat nohy, umýt vlasy atd. však to znáte. Jsem chlupatá jak pračlověk, jestli mě budou zítra nějak prohlížet, tak aby se nelekli.

marhulinka
autor
20. zář 2009

Krásnou neděličku....mě teda bolí hlava teď denně....vždy jen za očima,čelo a vzadu mozek 😠 Nepomáhá na to ani spánek...prostě to většinou přijde a odejde...ale co bych nevydržela...asi to mám k těhu 🙂

marhulinka
autor
21. zář 2009

Všem krásné ránko a hezký vstup do nového týdne....pro někoho třeba rodící-viď Leny16? 😉 🙂

janysek70
21. zář 2009

Ahojky, zdravím všechny 😉 , tý brďo, no jo, pro někoho rodící 😵 😵

marhulinka
autor
21. zář 2009

Pro někoho rodící pro někoho plodící 😉

Ikdyž možná je Vaness už na světě...Leny tu nebyla 😉 🙂

janysek70
21. zář 2009

To ona slíbila poslat SMS, to už bychom věděly, ledaže by zrovna teď ležela na porodním sále a měla jiný program 😉

marhulinka
autor
21. zář 2009

Já vím,jen možná už někde tlačí 😀 No to se jí bude tlačit,když má čerstvě vymalováno 😉 🙂

janysek70
21. zář 2009

Za chvíli se tu objeví a vyčiní nám 😉 . A jo už nemusí cestovat jinam a bude to mít v místě a celé nové 😉

marhulinka
autor
21. zář 2009

😀 Taky jsem zvědavá,jestli se tu ukáže 😀

Ty máš dovču,viď??

marhulinka
autor
21. zář 2009

Jéééé a Leny2 má dneska tu nemocnici kvůli ŠŽ-tak ať to nic není 😉 🙂

janysek70
21. zář 2009

Ja, ja dovolenááááááááááááááá 😉

Jo Leny dnes jede do HK.

Zastříhávám tu kytičky a rozhlížím se, co udělám dalšího, páč mi nebaví dělat dlouho jednu věc, tak jich pak mám rozdělaných třeba 10 najednou a přeskakuji

marhulinka
autor
21. zář 2009

Já taky vymýšlím co budu dělat...brzo jsem vstávala,takže mám vypráno a pověšeno....vyleštěný stůl v obýváku a prach jsem utírala v sobotu,tak nevím,jako jestli mám znova 😅 Uvařeno taky mám...a když takhle brzo vstávám,tak ten den je dlouhý 😉
No vyrobím asi zase pár stromečků 🙂 😉
Jinak brouzdám na netu a koukám na věcičky pro děti a tak 🙂 😉

janysek70
21. zář 2009

To už vyrábíš dárečky k vánocům???
Ten stůl určitě přelešti a prach utři znova 😀 😀

marhulinka
autor
21. zář 2009

Hele stůl je už vyleštěnej a prach utřu jen v obýváčku 😉
No to nevím jestli budou k Vánocům-asi jooooooo 😀 😀 Je to hrozný,ale nemám letos žádné tipy...vrrrrrrr

leny16
21. zář 2009

Nene netlačím, ale mohla bych už. Janýsek má pravdu, napsala bych 😉 😉
holky těhulky- musíte více pít, ta bolevhlava je většinou z dehydratace 🙂
jany-už se ti den D blíží. Dostaneš mimísky, který se chytnou a prrr od nich pryč z P.. Vím, stojí to peněz jak šlupek, člověk na to musí šetřit a pak tě berou jak na běžícím páse..... 😠
Ostatní kočky zdravím 😉

janysek70
21. zář 2009

Jéééééééééé, je tu a stále v jednom balíčku 😵 , ahojda Leny, jak se cítíš??

marhulinka
autor
21. zář 2009

😀 😀 ahojky holky a my už se těšili až sem manža hodí fotečky a třebas i poklábosí 😀

LENY16-nojo snažím se víc pít....ale jsem jak průtokáč.... 😀 Taky si říkám,že to je asi z toho....ale piju třeba denně 3litry a stejnak tu hlavu cítím ☹

leny16
21. zář 2009

Já se ted jdu dívat na Superstar 😀 pak do města mamce autem pro květináče, vyluxovat, vytřít........ 😀 😀
Jo a taky dát sama sebe do kupy. Člověk furt má doma vše naleštěné a na sebe zapomíná....CHYBA 😀 😀

leny16
21. zář 2009

jany- já se cítím furt stejně, možná líp než na začátku těhu 😀
marhul- tak to piješ dost 😕 A piješ čistou vodu??? Taky mi bolehlav v těhu trápil, ale neboj brzy to přejde jako ty nevolnosti 😉