Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
21. zář 2009

To se Leny zkulturni, ať se Vanesce líbíš a nelekne se 😀 , i když v ten moment Vám to bude oběma ouplně jedno 😉

Leny hlavně fandi "citrónovi" 😀

marhulinka
autor
21. zář 2009

LENY16 sebe taky pěkně vylešti,ať jsi do porodky super kóča 😀 až tě Vanesska poprvé uvidí,ať si říká,jak ta mamča z venku je ještě krásnější 🙂 😉

leny16
21. zář 2009

jojo, citron je fajn, ten asi vyhraje 😀 😀

leny16
21. zář 2009

Stejně mám tuchu, že mi to budou vyvolávat 🙂 alespon budu vědět kdy to přesně bude 🙂

marhulinka
autor
21. zář 2009

Piju buď ovocný čaj naředěný vodou,vodu nebo naředěné stoprocentní džusy...ale i když jsem pila jen vodu...asi to prostě tak budu mít...naštěstí to není velká bolest,jen že to cítím 😉 🙂
Však něco vydržím 🙂

leny16
21. zář 2009

To je fakt, člověk trpěl více před těhu a ted nás nějaké bolístky nemůžou porazit 🙂

marhulinka
autor
21. zář 2009

Asi tu uděláme tipovačku,kdy se Vanesska narodí 😀

marhulinka
autor
21. zář 2009

Já tipuji tento víkendík 😉 🙂

marhulinka
autor
21. zář 2009

K obídku všem dobrou chuť a krásný zbytek dne 😉 🙂
Opatrujte se 🙂

janysek70
21. zář 2009

Ty taky Broskvičko a odpočívej 😉

leny2
21. zář 2009

Ahoj holky,
tak hlásím, že cesta do HK je v pohodě, žádné překážky. MUDr. Horáček, který má na starosti ten průzkum kvůli štítné žláze byl takový povídavý, musela jsem napínat uši, abych mu vůbec rozuměla, jak mluvil potichu. Mám zvýšené dvě hodnoty těch odběrů, ale ne o moc, tak mi dal tabletky jednu ráno, koukala jsem do letáku, tak mám dávku jako děti a za měsíc mi udělají kontrolní odběry a ultrazvuk štítné žlázy. Uklidnil mě, že to není nic vážného, ale musí se to pohlídat.

Leny, stále ještě celá a v poklusu. Já tipuju pátek 25.9. co máš termín, tak uvidíme, kdo se trefí.

Janýsku, zavádíš Utrogestan? Nechceš poslat? Stále mám tu krabku doma.

Marhulinko, to piješ hodně, to já jsem o proti tobě lajdák. Když mě moc nic nechutná pít, dneska jsem si dala jablečný mošt a ten mi teda chutnal, byl výborný.

leny16
21. zář 2009

ahojda leny- když jsem byla malá, tak jsem také měla něco se št. žlázou, na což jsem brala prášky, ale dnes už to je v normálu. Však tě chudáku pěkně vylekali 😠 Jo, s pitím jsem také vždy byla lajdák, ale ted v těhu piju cca 3l denně, ale to je proto, že mám žížu 😝 Také mám v lednici jablečný džus a když je pořádně vychlazený 😝 😝 😝

leny2
21. zář 2009

Já jsem koukala na internet a ona má VZP nějakou akci tento rok, že dělají průzkum u těhotných na štítnou žlázu, proto jsem podepisovala v Arletě ten souhlas k tomu. Aspoň mi na to přišli včas, třeba se to ještě srovná při příštích odběrech a bude to dobrý, ale nemá se to zanedbat pro zdraví moje i mimuškovo.

leny2
21. zář 2009

V HK jsem šla pokoukat po obchodech, ale nic jsem moc neobjevila, jen jedno tríčo s dlouhým. Všechno mají moc malý nebo naopak ohromný.

marhulinka
autor
21. zář 2009

LENY2-tak to je dobře...je lepší,když si člověka pohlídají 😉 Já teď poslední dny taky piju mošt,ředím si to vodou půl na půl a taky mi to chutná,díky tomu toho i dost vypiju 😉
Kdepak jsi se byla podívat v obchůdkách??

leny2
21. zář 2009

Ve Futuru jsme s mamkou oběhly pár obchůdků, ale bída.

leny2
21. zář 2009

Za chvíli frčím s bafanem k veterináři, má mít odčervení, tak juknu až navečer.

marhulinka
autor
21. zář 2009

My posledně byly s mamčou taky ve Futuru,nakoupily jsme dobře jen v C A,tam měli slevy...takže kupu volných triček,tuniček a teplejší tričeno 😉 jooo a ty kozenky 😉 🙂
Beníka jsem odčervovala v srpnu...no a za chvíli si to zase zopákne...dr.mi řekl,ať v těhu odčervujeme určitě častěji a pak když je miminko tak taky odčervovat častěji,když ho olizuje 😉 🙂

marhulinka
autor
21. zář 2009

Manžílkovi jsem dělala módní přehlídku v rifličkách,tak se mu strašně líbily a hnedka mi šmatal na zadek a já hned co je?? A prej mi vůbec není vidět,kde prej je?? Vážně výborný střich...jsou volnější,takže všechno hezky schované 😀 😀

marhulinka
autor
21. zář 2009

😕 😕 😕 nikde nikdo

leny2
22. zář 2009

Ahoj holky,
tak jsem se dala do úklidu ložnice, už se mi pere povlečení, hlásí hezky, tak mi to venku rychle uschne.

Marhulinko, kde sis objednávala rifličky, jsou hezký. No vidíš, to mě nenapadlo se zeptat veterináře, zda je to lepší častěji. A co mu dáváte? Tabletku nebo pastu? My jsme teď dostali tabletku. To děkuji moc za radu, zase budem chytřejší.

leny2
22. zář 2009

Holky, co říkáte na ty návrhy politiků na snížení mateřské a porodného? Já bych je nakopala někam. 😠

marhulinka
autor
22. zář 2009

Krásné ránko všem 🙂

marhulinka
autor
22. zář 2009

LENY2 u nás je mlha,že není vidět protější barák... 😅 tak jsem zvědavá,kdy to opadne...fujky...

Rifličky jsem si objednávala od paní na bazárku....a měla je snad jen jednou na sobě...vypadají úplně jako nové,takže super kup a vyšly mě i s poštovným na 560,- místo nějakých 1300,- takže jsem spokojená,vzala jsem si je raději volnější...však do nich určo ještě dorostu 🙂 nikde nedřou...to jsem chtěla kvůli bříšku,aby neměly žádný zip,takže jsou jen navlíkací 🙂 Já mám blbou jizvu od laparky,takže mě zipy dost vadí a kór teď... 🙂

Pejsanovi střídáme tabletky,to určo víte...dávali jsme teď Strohghold /asi to není přesně napsaní/ a Milbemax...takže to střídáme 😉

K politice NO COMMENT-jsou to svině!!

leny2
22. zář 2009

My s pejsanem jezdíme vždycky k veterináři, tak ani nevím jak se ty tabletky jmenují, minule před půl rokem mu dával pastu.

Tak to jsi koupila dobře. Já jsem si koupila taky tady na bazaru plátěný kalhoty za 500,- , taky mi jsou větší, ale zase lepší, než aby mě někde tlačili, upravila jsem si délku a dobrý.

marhulinka
autor
22. zář 2009

My jsme měli pastu taky když byl malý...teď už hezky zobe prášečky a ony jsou malinkatý-Milbemax a pak ty druhý se čtvrtí 🙂 To víš,na ty naše obry 😀
Včera jsem se ptala švagrové,má 3měsíční holčičku jak teď pejsany /má dva/ často odčervuje,tak v těhu odčervovala každé 3měsíce /to dělám teď taky/ a v těhu jednou za dva měsíce...protože když ji olizují,aby byla zdravá 🙂 😉 Jistota je jistota 🙂

leny2
22. zář 2009

To jsem ráda, že to píšeš, to jsem nevěděla, hned to napravíme.

marhulinka
autor
22. zář 2009

Však já taky začala rychle v srpnu odčervovat...až když mi to řekla švagrová 😉 Tak jsem se ptala dr.a ten řekl,že je to lepší,protože pejsani přeci jen venku olizujou a odčervování je vlastně prevence,takže jim to nevadí,naopak je to lepší 🙂 😉

leny2
22. zář 2009

Ještě jsem se chtěla zeptat, jak jsme dostaly ten boxík, tak tam je objednávka na další box, budeš to posílat?

marhulinka
autor
22. zář 2009

Jojo mám ho vyplnění,ale na poslání je asi ještě čas,ne?? Ten ti posílají po porodu...