Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
23. zář 2009

Janýsku, budeš mít dovču nebo budeš chodit pracovat?

marhulinka
autor
23. zář 2009

Janysek určo bude pracovat z domu 😉
Hezky tomu věř!!!

janysek70
23. zář 2009

Leny tento týden mám dovču, v pondělí je svátek a pak šupajdím 😉

leny2
23. zář 2009

Kdepak máme dneska Leny?

leny2
23. zář 2009

A nevíš nějaké zprávy o Čoko?

janysek70
23. zář 2009

Jo už jsem tím optimismem nakazila i Michala, jsem zvědavá, jak dlouho nás to bude držet, přimluvila bych se za 9 měsíců... 😉

leny2
23. zář 2009

To je dobře, že se tě optimismus drží, jen tak dál, musíš tomu věřit, jinak to ani nejde.

janysek70
23. zář 2009

Dnes mi čoko psala ráno a přála úspěch a teď odpoledne znovu, na kontrolu jde 30., doufám, že je jinak O.K.

marhulinka
autor
23. zář 2009

Doufám,že Leny nerodí já si vsadila,že až o víkendu 😅

Janysku nevíš v kolik jde 30tého??

janysek70
23. zář 2009

To nevím, to jsme si telefonovaly a jen říkala, že je na 30. objednána.

Leny to dá až v pondělí 😵

marhulinka
autor
23. zář 2009

😀 😀 Tak to jsem zvědavá kdy...uvidíme jestli se dneska ještě ukáže. 😉

janysek70
23. zář 2009

Jestli zase nedrbe nějaké kachličky, tak přinde 😉

marhulinka
autor
23. zář 2009

Nojo však jsem jí říkala,že může přijet 😀 ale to by pak musela rodit tady v HK 😉

marhulinka
autor
23. zář 2009

Copak dělají housenky??

janysek70
23. zář 2009

Jaké housenky? Já mám jednu, ale slíbila jsem dětem, že jim taťka koupí ještě jednu, aby se o ni nepraly 😉

marhulinka
autor
23. zář 2009

A já teda myslela,že dvě!! Tak taťka ať kouká dokoupit!! To víš sourozenci se rvou 😀

janysek70
23. zář 2009

Jo až za rok na Městě pohádky 😉 Mi koukala celou cestu z kabelky a já ji držela na klíně a Michalovi jsem říkala, že to mám dáreček pro děti a jestli pro ně taky něco má a prý jo, v peněžence 😀

marhulinka
autor
23. zář 2009

😀 😀 😀 jo taky dobrý.... 😀 😀 😀

janysek70
23. zář 2009

A ještě jsem si dnes vzala gaťky se smajlíkama 😀

marhulinka
autor
23. zář 2009

Jůůůů takže koukám,žes to vzala celkově 😉 Vše pro štěstí 🙂 To je dobře a hlavně,že jsi tak pozitivně naladěná 😉

marhulinka
autor
23. zář 2009

Tak jsem se ospršila a namazala,teď "schnu" než vlítnu do noční košilky 😀

janysek70
23. zář 2009

Nechlastej, jsi těhu!!!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
23. zář 2009

😀 😀 já vím...proto musím každý den se namazat alespoň zevně 😀 😀

marhulinka
autor
23. zář 2009

Zase mě začala pálit žáha...se picnu...teď bylo pár dnů klídek....Tak se jdu napít a hupsnu už do noční košilky,než dorazí manža ať se nelekne 😀 😅

leny16
23. zář 2009

hojky 🙂
nebojte, už nedrhnu kachle 😀 to už bych nedala 😀
janýsku- viděla jsi ty svoje světýlka miminkovský? Hezky je opatruj a věř jim, oni(ny) taky budou bojovat o 106 😵 😵 😵
marhu- žáha je v těhu svina, ale můžeš si koupit Rennie či jak se to jmenuje, to snad prý pomáhá 🙂
leny- už se ti bleskově blíží dlouho očekávaný pátek 😵 😵 😵

Já jsem dnes byla busy, samé kavárničky, kafíčka, návštěvy 😀 Byla jsem i v mex. restauraci, kde jsem si dala hooodně pálivé jídlo a ted večer ještě půl sklenky vína na nastartování porodu 😀 😀 ale zatím nic. Jen mám takové blbé řezavé bolesti v horní části dělohy 😕 , které se den ode dne horší. Stahy to ale nejsou, to vím 😀 , protože TO trvá neustále. Zítra ráno jdu k mudrovi, tak se optám. Holky zítra už mám termín porodu 😀 byly 2. 24 a 25 😀

leny16
23. zář 2009

leny2- díky za odkaz na ten recept 😉 Jáký to bylo???

leny2
24. zář 2009

Ahoj všem,
koukám jsem tu dneska první.

Leny, tak Vanesska ještě nechce na svět, japak jsi pořídila u dr.? Hruškový dezert byl dobrý, ale žádný zázrak, ale měla jsem na to zrovna chuť, tak jsem to zblajzla. Jo, blíží se mi můj dlouho očekávaný pátek, ale teď mi to dokonce utíká rychle poslední týden a jsem v pohodě, vůbec na nic špatného nemyslím, jen pozitivně a těším se až uvidíme toho našeho broučka nebo berušku. 🙂

Marhulinko, taky mě pálí občas žáha, ale za chvíli to vždycky přejde.

Holky, zítra mám mít moč, asi ranní, co?

Janýsku, jak jsi se vyspinkala? 🙂

uhlicek
24. zář 2009

Ahoj Leny2 ja taky ted pustila notas,ale prdola v brichu ho okopava,na zitra ti drzim palecky,at je vse v poradku,ja ted prerovnavam skrine,vcera jsem drbala hluboky kocar,krasne me na slunicku uschl a je jak novy,jeste nalestit plasty a kolecka.Tu moc ranni,ja jedu do Kostelce 7.rijna odpol,tak puju asi k egyptanovi.

leny2
24. zář 2009

Ahoj Uhlicku,
díky za palečky na zítra. Odkdy jsi začla cítit pohyby?

uhlicek
24. zář 2009

Leny pohyby jsem zacla citit ted docela brzy asi okolo 17.tydne,ale ze zacatku jsem si nebyla jista a ted se vzdycky leknu,kdyz zacne,reaguje i na malyho Misu,kdyz me hladi a maze bricho a nebo kdyz janci a pokrikuje.