Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
3. říj 2009

Přítel odjel na prohlídku Plzeňského pivovaru tak mám víkend pro sebe, hurááááááá 😉

blazenkaa
3. říj 2009

dobré ráno tady je taky nádherně
Přeji všem krásný sobotní den

blazenkaa
3. říj 2009

Janýsku jakpak ti je dneska ,je to už lepší

marhulinka
autor
3. říj 2009

Krásný víkendík...já jsem dneska taky celý slaměnka 😉 Manža jel s taťkou ještě něco dělat na chaloupku 🙂
A tak jsem teprve teď vylezla 😉

mysicka.hk
3. říj 2009

To už jsme tu dvě slaměné vdovy, přidá se ještě někdo?
Mě to úžasně vyhovuje, když jsme doma oba tak nic neudělám 😉

blazenkaa
3. říj 2009

já sice alaměná nejsem ,ale pčipadám si tak .Manža tu dělá co muřeknu a já se tu poflakuju a diktuju mu co ještě udělat 🙂

mysicka.hk
3. říj 2009

Blaženko to je v pořádku jen ať dělá, do teďka jsi dělala ty 😉

marhulinka
autor
3. říj 2009

Mysi jojo já bych taky něco dělala...ale tím,jak jsem teď doma,tak jaksi není moc co 😀
Ale dneska si dělám podzimní výzdobičku...manža mi donesl kaštany...a mám tu listí,tak jsem si už naaranžovala v obýváku misku s listím,kaštany a okolo mám malé dýničky 😉

Blaži-jen si to hezky užívej 😀 😀 Však ať se chlapi taky někdy smejkají 😉

Jééé a mě se tu stavili rodiče a přivezli svíčkovou 😉 tak bude mít manža výbornou večeřičku až se vrátí 😉

mysicka.hk
3. říj 2009

Marhulinko tak to ti hodně závidím že si můžeš takhle hrát
a vyrábět podzimní aranžmá. 😉

marhulinka
autor
3. říj 2009

Mysi no zase toho nesmím dělat moc...jak to vidí pejsan,hned se k tomu hrne a chce si s tím hrát 😀 To bych za chvíli měla plnou postel listí a kaštanů-všechno tam tahá a pak na tom leží 😀

A co všechny máte dneska v plánu?? Krom vaření a uklízení 😅

mysicka.hk
3. říj 2009

Marhulinko já se obávám že mě dneska nic jiného nečeká.
Vlastně jo večer si napustím vanu a budu relaxovat. 😉

blazenkaa
3. říj 2009

no tak já budu sedět buď u PC nebo koukat na telku a asi mi mpřijede kamarádka na návštěvu s mimískem,ale vůbec s i ho nepochovám protože se budu bát osvoje a mám nějakou rýmu myslíte že to tomu nijak nevadí ?Přestávám kouřit a chrmlám občas jak to špatný ze mě jde a to mě taky trápí .

Holčičky vadíto bobánkům ? 🙂

mysicka.hk
3. říj 2009

Blaženko rýma mimískům určitě nevadí 🙂 😉

marhulinka
autor
3. říj 2009

Blaži myslím,že rýma nevadí...hezky bašti vitamínky a čajíčky a buď v teplíčku... 😉

blazenkaa
3. říj 2009

to si pište že sedím tu vpololehu a manža mi vaří čajíky už mám 3 půl litránek akorát ten kejchavec se bojím že když si kejchnu aby mi nevylezli někudy 😉

blazenkaa
3. říj 2009

dostala jsem ještě Estrogen zjistil mi že mám moc velkou dělohu nebo jinak nevím proč brali jse to někdo

marhulinka
autor
3. říj 2009

Blaži já kejchánkuju od začátku pořád... 😀 😀 😀 neboj bobánky vykejchneš!! Hezky se tě budou teď držet až do porodu 😀
To jsem já nebrala...

blazenkaa
3. říj 2009

vykejchnu? ☹

marhulinka
autor
3. říj 2009

Ježiši nééééééééééé nevykejchneš!!! Omlouvám se!! To ta těhudemece - 😀 😀 ještě že to mám na co svést 😀

marhulinka
autor
3. říj 2009

Ježiši teď to po sobě čtu!! No magor!!! 😠

mysicka.hk
3. říj 2009

Tak jsem si z procházky přinesla kukuřice a když bude chvilka tak
udělám panenky ze šustí 😉

blazenkaa
3. říj 2009

teda holky vy máte inspirace 😲 tak na to já nemám nervíky něco vymýšlet a kór teď když nicnemohu

mysicka.hk
3. říj 2009

Jak nic nemůžeš? Přečti si nějakou hezkou knížku,
nebo se podívej na film a hlavně na TO nemysli. 🙂 😉

blazenkaa
3. říj 2009

to máš trechtmysičko nic nemohu ,čtení tomu jánikdy moc nedám
na filmi mě snad už nebaví ani koukat ještě že ten manža je aspoň doma a sere mě 🙂

mysicka.hk
3. říj 2009

Tak běž na krátkou procházku, nebo si zahraj hry na netu.
Já hraju soliter a sudoku na hry.cz 😉
Teď právě hledám informace o biochemickém těhu.

marhulinka
autor
3. říj 2009

Tak já mám Blaži taky dobrý tip: dej si šlofíčka 😀 Já se teď vzbudila a jdu se chystat na návštěvičku 😉

marhulinka
autor
3. říj 2009

Já první dny hodně četla...to mi čas strašně pak letěl...pak jsem začala chodit už na prochajdy s pejsanem a doma něco vyráběla...no a teď už se ale dost nudím 🙂 😉

mysicka.hk
3. říj 2009

Já jdu pokračovat v práci. Potřebuju
nanosit dříví abych večer nezmrzla.
Už včera jsem zatopila v krbovkách, teplíčko je super. 😉

blazenkaa
3. říj 2009

holčičky moooc vám děkuji za rady
Manža dělal na pergole tak jsem si sedla dokřesla na slunko a stříhala mu kolečka které potřeboval ,přinesl mi mini rajčátka akýbl tak jsem to orvala a zlikvidovala vše v klidu a pohodě mezi tím hlavně byl záchod každou půl hodinu .Manža mi říká ty jsi snad každých 5 minut na wc 🙂
Mi už si taky večer přitopíme v krbovkách už den před transférem jsme topili to je slast 🙂

coko.joko
3. říj 2009

Ahojda,
teda marhul tady ctu co si pisla a musim se smat..... 😀
blazenko odpocivej,protoze za chvilku budes porad vzhuru a porad litat okolo mimiska 😉 tak si jeste uzivej tu pohodu....
marhul ty se teda mas svickovou a pohodicka asi te prijedu jeste v pondeli skontrolovat domu 😉 nez odjedu....ba ne to je sranda.......znas me...budu balit od zitra a zase bdu nervni co vzit sebou a co ne.
janysku holka moje jak ti je dej o sobe vedet....
¨leny16 kedepak mame fotecky VAnesky... 😎
Jo prosim te marhul jak ti bylo dlouho spatne 😉 😉