Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
6. říj 2009

😀 😀 😀 tak na "TO" já nemám vůbec chuť....jen tak jednou za dlouhou dobu....ze začátku se mi zdály jen samé eroťárny,pak to přešlo na kraviny a teď se mi týden zdají krváky...brrrrrrr samé vraždy a války....fůůůůůjky

mysicka.hk
6. říj 2009

Marhulinko to jsi odvážná v so do polska.
My jedem v út. V so tam bude narváno.
Všichni jezdí nakupovat na dušičky.

blazenkaa
6. říj 2009

Marhulko asi budeš muset pořídit ještě jedny tohle miminko co máš doma je chce taky
🙂
Myšičko to jsem tě nechtěla strašit ,ale myslela jsem že to tak je pokaždé

marhulinka
autor
6. říj 2009

Já měla biochemický i mimod./které se samo vstřebalo/ a pauzu jsem mít nemusela...jen pak když jsem byla na kyretáži,tak mi řekli 3měsíce pauza,ale jeden dr.mi řekl,ať se doma klidně snažíme

mysicka.hk
6. říj 2009

Nic se neděje, už se těším až na to vlítnem. To jsem celá já 😀

blazenkaa
6. říj 2009

jo tak to mě se zdají teď samé bejkárny a dříve se mi nic nezávalo nebo jen občas ,ale né tak jako teď 🙂

marhulinka
autor
6. říj 2009

Mysi nojo my jedeme s manžovými rodiči...takže v so...ale mě to neva...po tržnici se narychlo rozhlédneme a pak vyrazíme do obchodů 😉 No a když se mi už nebude chtít,tak si půjdu klíďo sednout do autíčka 😀

Blaži jo capáčky jsou s obrázkem pejska,jsou chlupatý,takže si hnedle myslel,že je to nová hračka pro něj...ale nakonec mi to dal...sice na mě smutně koukal a sledoval,kam to jdu schovat...a tak jsem mu musela vysvětlit,že pro něj to není,že on má čtyři nožky a capáčky jsou jen dvoje 😀 😀

leny2
6. říj 2009

Ahoj holky,
dneska mi od rána nešel koník, tak jdu rychle dočíst.

blazenkaa
6. říj 2009

teda Marhulko ty to umíš tak pěkně podat .A neřekl ti ať mu pořídíš ještě 2 capáčky aby to bylo pro něho

mysicka.hk
6. říj 2009

Kam jezdíte? To chodíte i do kamených obchodů?

marhulinka
autor
6. říj 2009

Blaži to neřekl pejsan,ale mužský!!! Prý aby mu nebyla zimička na ťapinky 😀 😀

blazenkaa
6. říj 2009

ahojky Lenýsku jakpak je nám taky nešel koník nikomu to za to může Marhulka ona to zablokovala aby nás nemusela dočítat

marhulinka
autor
6. říj 2009

Mysi jojo mám doporučené nějaké obchody-kamenné,tak se tam chceme jet podívat,ještě jsme tam nikdy nebyli...ale kamarádka tam byla min.týden a dá se tam lacino sehnat na dětičky...no a ještě chceme juknout do nábytku 🙂 😉

marhulinka
autor
6. říj 2009

Jinak jezdíme teď spíše do Kudowe

mysicka.hk
6. říj 2009

Jezdíte za Náchod, teď si nevzpomenu jak se to tam jmenuje?

mysicka.hk
6. říj 2009

Přesně to jsem myslela.

blazenkaa
6. říj 2009

teda holky to to v tom polsku je tak levné že tam všichni jezdíte

leny2
6. říj 2009

V Polsku už jsme dlouho nebyli, dřív jsme tam jezdili často.

blazenkaa
6. říj 2009

tak to jsi na tom stejně Lenýsku jako já

marhulinka
autor
6. říj 2009

Blaži jak co...ale teď na děti se to i vyplatí /ne všechno,ale něco tam je i za polovic 😉 /

leny2
6. říj 2009

Musím se jít věnovat synáčkovi, pak ještě mrknu jestli tu budete.

blazenkaa
6. říj 2009

jo to já se jenom ptám Marhulko protože jsem tam už asi 10 let nebyla a ani nevm kdo tam od nás teď jezdí 🙂

blazenkaa
6. říj 2009

Marhulinko za jakou dobu jsi měla nějaké příznaky po Ivf nebo jsi to měla taky přirozeně

mysicka.hk
6. říj 2009

Já jdu za chvilku na noc tak né že si tady budete
povídat do půlnoci abych měla co dočítat.
Jinak Vám to taky zablokuju 😀

blazenkaa
6. říj 2009

🙂 myšičko neboj oni hlky zase půjdou určitě ulicovat a na mě se vyprdnou

blazenkaa
6. říj 2009

no a už je to tu ani ulice nazačla a jste fuč 🙂

marhulinka
autor
6. říj 2009

Mysi ať ti to v prácičce uteče!!

Blaži no příznaky jsem měla,ale nevěděla o tom 😀 Přestalo mi chutnat kafe...začala jsem strašně všechno cítit...ale to jsem si vůbec nepřipouštěla,že těhotná jsem...

marhulinka
autor
6. říj 2009

Blaži já tu budu já na nic nekoukám 😀

blazenkaa
6. říj 2009

já jen aby jsem věděla jak dlouho můžuněco cítit nežli budu testit je to pro mě mooc dlouhá doba tech 10-11 dní ☹

marhulinka
autor
6. říj 2009

Jinak já od třetího dne měla pocity na ms...celou dobu