Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
7. říj 2009

marhulinko prosímtě je normální že mě bolí břicho jako na mrchu

marhulinka
autor
7. říj 2009

Blaži je...mě bolelo tak břicho celou dobu a kolikrát jsem si myslela,že už snad se rozteču ☹ Já myslím,že tohle je taky dobrý znamení!!!! 😉

blazenkaa
7. říj 2009

a ty jsi kouřila nebo ne

marhulinka
autor
7. říj 2009

😅 co myslíš 😀

marhulinka
autor
7. říj 2009

Néééé já nekouřím

blazenkaa
7. říj 2009

no myslím ty špatný 🙂

blazenkaa
7. říj 2009

mě se totiž zdá že mi to i přestává trošku chutnat a nevím jistě jestli mě bolej prsa nebo je mám trochu nalité nebo něco takového

marhulinka
autor
7. říj 2009

Tak jestli ti přestávají chutnat-tak je to mooooc dobře....mě přestalo chutnat úplně kafe 😉

marhulinka
autor
7. říj 2009

Jsem normálně teď dostala chuť na toho králíčka 😅 a dala bych si ho se zelím!!!!! uaaaaaaaaa já normálně slintám-jenže už je v mražáku....beeeeeeeeeee

blazenkaa
7. říj 2009

já jsem s manžou dostala chuť na hranolky pečené v troubě tak je zrovna peču takovej hřích 😀 😀 😅 🙂 😉 😉

blazenkaa
7. říj 2009

a k tomu si vařím čajíček s citrónkem .

marhulinka
autor
7. říj 2009

Jááááááá chci masoooooooooooooo normálně jsem dneska měla bezmasý den a mám absťák!! Určo se mi v noci o tom bude i zdát...no a doufám,že v noci nezakousnu psa 😀 on leží u mě 😀

janysek70
7. říj 2009

Ježíííííííš ty jsi se rozežrala 😀

marhulinka
autor
7. říj 2009

Janysku já bych teď mohla být na mase a zelí 😉 Nic jiného nepotřebuji 😉

marhulinka
autor
7. říj 2009

Jo a poslední dny ujíždím na jablíčkách 😀

blazenkaa
7. říj 2009

tak si nějaké dej chudák Kazan jestli ho kousneš 🙂

janysek70
7. říj 2009

Jablíčka mám, mňam a přivezla jsem si hafo hrušek

marhulinka
autor
7. říj 2009

Když já tu teď žádné masíčko nemám hotové ☹ Manža má v lednici šrůtku uzené anglické slaniny a to děsně smrdí...bleeeee

marhulinka
autor
7. říj 2009

Jééééé hruštičky,hmmmmmmm to bych si možná taky dala 😀

blazenkaa
7. říj 2009

marhulko tekutejch jablíčkách 🙂
Však to je taky maso né

blazenkaa
7. říj 2009

já jsem si včra oloupala 4 hruštičky a mám tu ještě pomelas a nevím jestli ho mám taky rodělat

marhulinka
autor
7. říj 2009

Jo tekutý jablíčka - letos si holky všechny na Silvestra bouchneme Rychlí špunty 😀 😀 😀
Mě totiž od začátku těhu strašně smrdí všechno uzené....a samozřejmě manža mají v práci udírnu,tak každou chvíli něco dotáhne domů a já trpím 😠

blazenkaa
7. říj 2009

tak musíš říct manžovi aby ti cestou domu něco koupil dobroučkého a nebo v práci něco uvařili třebaáááááááááááá gulášk

marhulinka
autor
7. říj 2009

Jojo to oni by uvařili!!! Oni jsou kuchtíci...hlavně v zimě...to moc nikam nevyráží,protože je všude všechno zmrzlé,tak si tam třeba uvaří na dva dny guláš a žerou 😀 😀 Tam je strašná morálka 🤐

blazenkaa
7. říj 2009

tak manža musí ukořistit pro svojí milovanou a malou domu

marhulinka
autor
7. říj 2009

Jako bys neznala chlapy-jsou hladový!!!

blazenkaa
7. říj 2009

Marhulinko já se jdu natáhnout nějak mě to břicho bere tak se tu měj a dej si MASO

marhulinka
autor
7. říj 2009

Papa taky půjdu,už mě tu tlačí bříšenko...

Všem krásný večer a pak i dobrou noc

janysek70
7. říj 2009

Dobrou noc 😵

leny2
8. říj 2009

Dobré ráno všem,
tady se večer honily chutě, my jsme si udělali krupicovou kaši k večeři, měla jsem na ni chuť a synáček ji taky má rád. 🙂
Zítra razím opět k zubařce na opravu dalších kazíků a pak asi ještě jednou, nebo nevím jestli to zvládne všechno najednou.