Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
8. říj 2009

Ahojky všem....

Leny ty máš chutě 😉 Já večer měla absťáček,že jsem za celý den neměla žádné masíčko... 😀

leny2
8. říj 2009

To já zase masíčko tolik nemusím, spíš zeleninku. 🙂

leny2
8. říj 2009

A co budeš dneska vařit dobrého?

marhulinka
autor
8. říj 2009

Jé já ze zelininky jedině rajčátko.....a teď mě chutnají jablíčka 😉 🙂 No a sladké teda pořád nee...
Dneska udělám zase rychlovku...nebaví mě to teď nějak vařit... 😝 takže včera knedlík s vajíčkem,dneska fazole v rajč.omáčce a klobása 😀

leny2
8. říj 2009

Mňam fazolky bych si taky dala. Já jsem včera dělala pangase se zeleninou a smetanou a brambory, tak to mám i na dnešek. Taky mě teď moc nebaví vaření, to jsme na tom stejně.

leny2
8. říj 2009

V sobotu nám naskočí zase o týden víc, docela to utíká, viď?

marhulinka
autor
8. říj 2009

Jééééééé tak to bych si taky dala mňaminka 😉 🙂 To musím udělat v příštím týdnu,zase nějakou rybičku 🙂 Nojo kdo má pořád něco vymýšlet,co?? Já abych měla uvařeno na každý den /nevařím teda vždy denně,třeba navařím na dva tři dny/...jenže to vymýšlení je nejhorší!!!

A jak ti Leny je?? Jak se cítíš těhulinko?? A kdy máš nějakou teď kontrolu?? Asi tu v 16tt-tripple testy viď??

leny2
8. říj 2009

Teď je to už dobrý, nevolnosti už nejsou, už by mohly začít pohyby, aby člověk měl nějaký signál z bříška, že je vše ok. Na kontrolu jedu příští středu.

leny2
8. říj 2009

Musím na chvíli odjet s mamčou na nákup, tak se tu zatím mějte.

blazenkaa
8. říj 2009

kuky kuk je tu někdo 🙂

blazenkaa
8. říj 2009

Tak to lenýsek jel na nákup pro mimíska 🙂

leny2
8. říj 2009

Nene, Blazenko, na mimíska moc nakupovat asi nebudem, mám všechno schované po synkovi.

mysicka.hk
8. říj 2009

Ahoj holčiny tak jsem vás dočetla a jdu zkouknout úterní ordinaci když tu nikdo není 😉 🙂

blazenkaa
8. říj 2009

holčičky kde jste kdo

mysicka.hk
8. říj 2009

Ahoj Blaženko já jsem tady. 😉

blazenkaa
8. říj 2009

já to mám nějaké zpomalené jakpak se máme myšičko už je lépe

marhulinka
autor
8. říj 2009

Ahojky taky už jsem tu....po čtvrté jsem usnula a vylezla před chvílí 😅 Tak jsem se jen vykoupala a jdu večeřet 🙂

marhulinka
autor
8. říj 2009

Krásný večer všem 😉 🙂

blazenkaa
9. říj 2009

Jsem tu dneska první hurá a kdepak jste kdo dnska tu je nádherně 🙂

janysek70
9. říj 2009

Ahoj Arletky, krásný pátek před víkendíkem 🙂 🙂
Tu nikdo, jen držka plodů nakoukla 😉 . Blaži dnes 7. den, že? Už tě svrbí ruka?

blazenkaa
9. říj 2009

😀 teda janýsků to jsem dřžka plodů a co ty jakpoak ti je víš že mě ani ta ruka nesvrbí.Já žiju v domění ž tam to mimísko nebo mimíska jsou 🙂

janysek70
9. říj 2009

To je moc dobře, jen věř!!!!!!!!!!!!
Já už mrchuji a mám dost bolesti.

blazenkaa
9. říj 2009

to se pořádně čistíš neboj zase to přejde a co ty tvoje střevíčka už je t odobré

janysek70
9. říj 2009

Ještě to není ono, počkám, až mrcha skončí, aby mě nemátly jiné bolesti a pak si skočím na chirurgii na kontrolu a aby mi když tak něco dali, ať se toho zbavím

blazenkaa
9. říj 2009

a z čeho jsi to kde chytla prosímtě zrovna když jsi to nejméňě potřebovala

janysek70
9. říj 2009

No to mi řekni 😀

blazenkaa
9. říj 2009

😀 a kde máme Leníska už se tu pěknědlouho neukázala asi jí Vaneska zaneprázdňuje nebo víš něco o nich

mysicka.hk
9. říj 2009

Ahoj Janýsku a Blaženko tak jsem taky zde. 🙂

janysek70
9. říj 2009

To víš, že mají holky veselo, se zžívají 🙂
Ahoj Myši 🙂

marhulinka
autor
9. říj 2009

Ahojky všem