Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
9. říj 2009

Ahoj holky,
dneska jsem se dřív nedostala k PC, tak musím juknout co jste písaly. Jinak já u zubařky další tři zoubky opravené a budem pokračovat za týden, neplatila jsem nic, mám skvělou zubařku, nemít ji, tak jsem asi bez zubů.

leny2
9. říj 2009

Janýsku, tak mrcha dorazila 😠 Tak ať tě moc netrápí a všechny neduhy vyžeň z těla.

Marhulinko, copak máte v plánu na víkend? My jdem zítra na oslavu narození miminka, tak si bouchnu rychlý špunty a pomuchlám se s mimuškem.

Blaži, ještě netestuješ, jsi dobrá, a věř,že tam bobánci jsou.

Mysicko, jak ty na tom jsi?

blazenkaa
9. říj 2009

Teda Lenýsku ty snad u toho zubaře jsi víc jak doma 🙂

leny2
9. říj 2009

To ne, teď podruhé a asi ještě dvakrát a budu mít snad zase na dlouho pokoj. I když první těhotenství mě pěkně vysálo ze zubů.

blazenkaa
9. říj 2009

tak to já jsem měla úplně nastejno sice moje těhu probýhalo jen 15 týdnů ale zuby děs a hrůza 😲 ☹ 😕 🙄 a nikdy jsem s nima problémi neměla

leny2
9. říj 2009

Tak to já měla problémy i před prvním těhu.

leny2
9. říj 2009

Blaži, ty jsi už byla těhu? Copak se stalo?

marhulinka
autor
9. říj 2009

Byla jsem si na chvíli lehnout a poslouchat hudbu...už jsem zase tu...

Leny mi zítra ráno jedeme do Polska na nákupy....pak bude asi relax a v neděli nám přijede návštěva 😉

marhulinka
autor
9. říj 2009

Leny a co pohyby už něco cítíš?? Ty jsi druhorodička,tak bys mohla už cítit mnohem dříve 😉 🙂

leny2
9. říj 2009

Ahoj Marhulinko, no někdy mě přijde, že něco malinko cítím, takové šimrání, to teprve přijde. A co ty?
Tak v Polsku dobře pořiďte. Já teď přes den už nechodím spát, ale zato večer v osm už usínám u televize. Zítra jdem na oslavu a tak to si asi po obědě dáchnu, to bych dlouho nevydržela večer.

leny2
9. říj 2009

Včera jsem si objednala na MMB těhu top a tuniku za pár korun, tak jsem zvědavá, v pondělí to asi přijde. Jinak dneska jsem měla premiéru v nových rifličkách a jsem moc spokojená, sedí nádherně a pohodlné měkoučké.

leny2
9. říj 2009

Marhulinko, nemáš ty tvoje rifličky zn. Windstar? Jsou docela podobné těm mým.

leny2
9. říj 2009

Kdypak budeš volat na výsledky testu?

marhulinka
autor
9. říj 2009

Leny já pořád nevím,jestli je to ono...popisovala jsem ten pocit mamče a ta říkala,že to je určo už mimčo...cítila jsem to tak už třikrát,naposledy jak jsem teď byla ležet...ale je to jen kraťoučký pocit,jako když se zevnitř o mě lehce něco otře 🙂 Jenže já si pořád říkám,že cítím střeva,tak nevím 😀

Jo těhu kalhoty to je věc...nikde nic nedře,je to strašně pohodlné já se v nich cítím báječně 😉 Jinak nevím,jestli mají nějakou značku...na nich nic není...Já je kupovala od paní na MMB 🙂

leny2
9. říj 2009

Ještě chvilku a potom už o sobě mimuška budou dávat vědět, zase budeme klidnější, když je aspoň ucítíme, viď?

marhulinka
autor
9. říj 2009

Jojo však když je budeme cítit,tak to bude fajn,že o sobě dají vědět 🙂 😉

leny2
9. říj 2009

Tak se opatrujte a hezký výlet zítra. Jdu si lehnout k telce pod deku, je mi nějaká zimička.

marhulinka
autor
9. říj 2009

Papa taky jdu do spršky a pak budeme koukat nejspíš na nějakou pohádku....dneska byly trochu nervíky,tak se musím dát zase do pohody...

Opatrujte se a krásný víkendík 😉 🙂

leny2
9. říj 2009

Copak jsi měla za nervíky? Už jsi volala na výsledky testů?

marhulinka
autor
9. říj 2009

Na výsle.testů si mám volat v pondělí 🙂

Ale byla jsem dneska u manžovi mamči...potřebovala oporu,protože se nechtěla sama rozhodnout,jestli nechat uspat pejska....takže jsem ji vzala k dr.aby slyšela jeho názor...no a tak dneska o půl čtvrté ho nechávali uspat...tak to víš,byl to člen rodiny...já sama jsem ho milovala a znala přes půlku jeho života,tak je to těžký ☹ 😠

marhulinka
autor
9. říj 2009

Ale zase víme,že pro něj to bylo to nejlepší...už je pochovaný na chaloupce,kde to tak miloval i se svými nej věcmi....

leny2
9. říj 2009

Jé, tak to je smutný, taky jsme o jednoho pejska už přišli a vím jaké to bylo. 😔

leny2
9. říj 2009

Tak na pondělí držím palečky, ale to se ještě uvidíme nebo spíš napísneme si. Pápá

marhulinka
autor
9. říj 2009

Krásný večer a pa pa pa

coko.joko
9. říj 2009

Ahojda holky,tak se hlasim 😀
Mam tady brachu,mamku a maleho Kubu,tak v nedeli budu mit cas a tak pisnu,ted tu je velky blazinec,ale ja jsem rada,ze tu mam jeste nekoho ceskyho 😀
ale muzu vam rict,ze kdyz jsem byla u septika ve stredu odpolko,tak me bylo pak smutno,kdyz jsem sedla na autobus a jela domu pakovat a vedela jsem,ze uz ji neuvidim. ☹ ale snad v listopadu pojedem do CR,tak ji uvidim 😎 tak se tu zatim mej te a pa
Jo a prosim holky jak se nastavujou ty tydnu tehu jak mate v tom pase...porad te me dekuji

janysek70
9. říj 2009

Zdravím Tě čoko do Německa 😉 Nahoře v nastavení si upravíš pas..., dáš tam datum poslední menstruace

coko.joko
9. říj 2009

Ahojda janysku,ja jsem to zkousela a nejde me to jsem asi velky talent na net a upravovani 😀 ale ono to ani neni tak dulezity 😎
jak se jinak mas?

janysek70
9. říj 2009

To je móóć důležitý a nutně to tam u tebe potřebuji!!! Tam jak jsi dostala to jiné zahraničí, tak tam dopíšeš i začátek poslední ms, tak šup

coko.joko
9. říj 2009

je to tam janysku 😀 jsem to holka sikovna,ale dalo me to zabrat 😀

janysek70
9. říj 2009

No vidíš a pak že to nejde 😉