Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
19. říj 2009

Janysku to vypada strasne 😀

janysek70
19. říj 2009

Jen ať je vidět, jak jste plodný páreček 😵

septim
19. říj 2009

to je spis reklama na antikoncepci 😉

janysek70
19. říj 2009

Tý jo, tak hlavně aby se Vám ten klučina podařil 😵

janysek70
19. říj 2009

To zase bylo v obýváku na stojáka? 😀

septim
19. říj 2009

ja tusim holcicku ale doma o tom nemuzu mluvit 🙂 No co tak to bude mala Anicka 😉 kdy se stavis Janysku 😉

janysek70
19. říj 2009

Možná v ten čtvrtek, jestli pojedu sama...., zavolám.

janysek70
19. říj 2009

Sep, v těch střevech jsi to taky měla zánět?

septim
19. říj 2009

to by bylo super, me uz doma zacina pekne hrabat 😉

septim
19. říj 2009

A co delaji strivka uz je to lepsi

janysek70
19. říj 2009

Tak zase napeč nějakou bonboniéru 😀 😀

septim
19. říj 2009

Dole v baraku mame pekarnu dobehnu pro buchty akoblizky neboj 😉

janysek70
19. říj 2009

No právě, že jsem nakoupila ještě živ. uhlí, nějaký Biopron a snažím se hodně pít a lehčí dietka a pořád mi to pobolívá. Ono to vypadalo jako by to bylo od vaječníků a asi mi zlobilo toto. Uvidím tento týden a když tak tam budu muset zase jít ať mi dají nějaké léky.

janysek70
19. říj 2009

Jů buchty, tak paráda 🙂

septim
19. říj 2009

hlavne at ti udelaji poradne vsechna vysetreni. Ja davala trikrat stolici na rozbor delali mi koloskopii gastroskopii a ultrazvuky nic sice nenasli ale byla jsme poradne prohlidnuta jo a delali mi specialni test na helicobakterii a to vyslo pozotovne byla mrcha mooc premnozena a mohlo to delat krvaceni bolesti atd. prelecili to dvemi antibiotiky a helicidem a od te doby pokoj 😉

janysek70
19. říj 2009

Já právě nevím, zda vlítnout k obvoďačce nebo zase na tu chíru, ale asi tam. Mně dělali kolonoskopii před dvěma roky a i vyšetř. tenkého střeva, to dělali přes nos, do žaludku a níž, to zážitek a nic zásadního nenašli. Teď jsem se dokyho ptala, že mám strach, že mi na jaře umřela babička na rakovinu tl. střeva a že mi ta krev vyděsila a on, že když to bylo v 2007 v pořádku, že by to tak rychle toto nebylo. Dle UTZ zvětšené střevo a asi prý zánět, ale nějaký slabý léky mi museli dát po tom transferu.....

septim
19. říj 2009

me delali tu koloskopii co rok a nechodila jsem na chiru ale byla jsem rovnou na te gastroenterelogii primo se o tyto veci staraji 😉

janysek70
19. říj 2009

Jo tam jsem byla a docela jsem z toho prostředí tam měla trauma. Nejhnusnější část staré nemocnice, naprosto neodhlučené dveře vyšetřoven, takže hrůza, co tam vše bylo slyšet a narvaná čekárna. On to dělá manža mé obvoďačky, tak mi tam tenkrát poslala. Kvůli tomu se mi posunuly i ty IUI.

coko.joko
19. říj 2009

janysku,never sept ona pece jen bombosky 😀 a to jeste nevis,ze jsou prosli 😀 ja to uz znam..
jinak sept super zpravicky mam fakt radost a bude to holka ja to vim...
😉 a ja nevim treba prijedu i v unoru to se domluvime co a jak bude,ale ze by se me chtelo pak cestovat s pupkem to teda moc ne 😀 budu rada,ze me ted pusti dr.
tak ja zase poustim V.k PC.Zatim pa.........

coko.joko
19. říj 2009

a jinak janysku,sept je uz jak doktorka ta ti poradi plne ve vsem a absolvovat s ni nejaky vysetreni to je nadhera....taky to uz znam 😀 😀

janysek70
19. říj 2009

Však tu bombošku jsme tam měly posldně spolu, proto to píšu 😀 😀 . Sranda musí být 😀

septim
19. říj 2009

ha ha ha ha 😀 😀

janysek70
19. říj 2009

Cóóóóó´se culíkuješ???

coko.joko
19. říj 2009

ja vim,proto jsem to taky pisla janysku a ja znam sept od hlavy k pate a vim co od ni cekat 😀

septim
19. říj 2009

ha ha nahodou v pekarstvi dole pecou moooc dobre buchty mam to vyzkousene ja ted jim snad porad a vse 😉

coko.joko
19. říj 2009

se podivej jak se nam smeje 😉 ja bejt tebou,tak radsi ve ct.dovez neco ty,to bude jistota 😀
septiku co rikal dr.na holky byly s vama ne?

septim
19. říj 2009

ne zustaly doma jela jsem jeste po uradech 😉

coko.joko
19. říj 2009

sept,tobe,ale nejvic chutna Donat jak si kupovala cely pytel v Tescu a nez dosla k autu,tak ho snedla 😀 a ani me nedala

janysek70
19. říj 2009

No to zní lákavě. 😵
Jen jestli to sama v Mechově najdu. Ta Mil k tobě dojede tedy ve středu? To je taky velice lákavé, ale to musím dopolko do práce. To by bylo dětí, bych nevěděla, které dříve pomazlit 😵

septim
19. říj 2009

to je taky moooc dobre jim to porad ale moc me to nadyma 😉