Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
23. říj 2009

tak jsem tuna

janysek70
23. říj 2009

Tuna? Tolik snad nee 😀

coko.joko
23. říj 2009

no...ty moje nocky jsou moc dobre vid.....taky bych si dala.....se tesim,az tam zajdeme vsichni jako driv.....pohoda a jen sedet a kecat a nic nedelat.....snad v lete budu aspon na par dnu v HK...pokud me pusti.... 😉
tuna???????????to jeste daleko ne....vcera dr.rika.kolik vazim tak jsem mu rekla kolik a on aha,tak na vahu a kdyz to videl,tak me trochu vynadal,ze lzu a pry mam trochu pribrat...... 😉 tak nevim

mysicka.hk
23. říj 2009

Jen odejdu do hospody tak se to tady rozjede 😒

marhulinka
autor
24. říj 2009

Krásné ránko...no to jste toho teda moc nenakecaly 😉 Aspoň nemám tolik na dočítání 😀

Coko tak jestli tu budeš v létě,to už vyrazíme s kočárkama na zahrádku 😉 🙂

Mysi to nesmíš chodit do hospůdky 😀 😀

septim
24. říj 2009

coko to kecas ze ti dr rekl ze mas trochu pribrat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sedacka je dobra ale nejak moc vekja nedovedla jsem si ji predstavit, je uplne pres celej obejvak 😉 jo nocky byly moc dobre Janysku tak priste zkusime to rizitko kdyz ti tolik vonelo 😉 ja jsem ted moc nechodim jsem uplne hotova Ada strasne v noci zlobi a jsem rada ze spim alspon tri az ctyri hodiny a to jeste ne dohromady ☹ Za chvilku me z toho asi hrabne, protoze pak celej den knoura A JE NA ODSTREL 😀

coko.joko
24. říj 2009

marhul,kdyz tam budu tak klido muzeme jit na zahradku neni problem 🙂
sept jasne,ze mam pribrat 😀 jsem jako proutek,vzdyt me znas ne???? 😝 a rizeto se Santy je taky moc dobre,to jsme si daly my dve ne???Jeste kdyz jsi bydlela na Slezskym.....tak ja jdu neco delat.......Ade treba rostou zoubky a nebo ma prdiky 😎 paaaaaaaaaaa

coko.joko
24. říj 2009

Holky jsem sama a nehce se me nic delat 😉 ale musim se dokopat....... 😝 bych radsi nekde sedela na kavicce..teda spis na caji 🙂

janysek70
24. říj 2009

Nazdááááááááááááááár, já tady koušu chleba a u toho čtu

marhulinka
autor
24. říj 2009

Jsem tu taky...už jsem upatlala knedlík a dělá se mi segedínek...
Janys chleba jo?? 😀 😝

coko.joko
24. říj 2009

jeeee ahojda janysku,kouses chleba to ja uz jsem po snidani a ted se tu premlouvam,at jdu neco delat....skoukla jsem Ulici.......ale me se tak moc nechce

marhulinka
autor
24. říj 2009

Coko když se nechce,tak se nemá 😉

coko.joko
24. říj 2009

cus bus marhukinko 😎

coko.joko
24. říj 2009

jo marhul nechce,ale musim......se bude divit manzel,ze tu je takovej bordel 😀 ale zase kdyz nemam nic delat 😀 😀
odpoledne si musim jit koupit nejaky tricko,jsem zjistila,vera,ze me ze vseho leze pupek 😀

janysek70
24. říj 2009

Já jsem se ráno nenasnídala a mám už hladík, tak jsem zakrojila 😀

Čoko kašly na to, já to tady taky šolichám a je to zábava 😒

marhulinka
autor
24. říj 2009

Coko 😀 jojo já už pořídila všechno delší trička a svetříky...aby pupíček nelezl a byl v teplíčku 😉 Tak šupky na nákupy 🙂

janysek70
24. říj 2009

Kup si jegorovo prádlo a teplé válenky na nohy!! 😀

coko.joko
24. říj 2009

janysku...to taky posolicham jen na povrchu 😀
marhul,ale ty jsi taky 20tt a ja jen 11tt a tak jsem si myslela,ze mam jeste cas jak na kalhoty,tak na tricka a ono prd 🙂 kalhoty me jsou porad,ale ty vrsky nenenene

marhulinka
autor
24. říj 2009

Tak mě byly vršky,teď se nějako zcvrkly a zkrátily 😀 ...těhuriflíky mám od začátku čtvrtého měsíce 😉

😀 😀 Tak jegorky by byly fajn 😀 😀

coko.joko
24. říj 2009

ne janysku ja mam lepsi napad...to je skoda penez ja si to pujcim ze zimaku....jegerovo pradlo,tam treba taky maji 😀

janysek70
24. říj 2009

Pajko, poslala jsem ti typ na vánoční dárek, tak si můžeš napsat Ježíškovi 😀

coko.joko
24. říj 2009

coze od 4 mesice???a to si kupovala,ale vetsi ne???nebo jich mas vic.....se bojim,ze koupim tehu rifle a jak me poroste pupek ci stehna,tak me to bude male...vubec nevim jak to kupovat

coko.joko
24. říj 2009

no janysku jdu mrknout,ale varuju te 😀

marhulinka
autor
24. říj 2009

Coko kupovala jsem si větší a je fakt,že tam mám povolovací gumu u pásu přes bříško a ještě na gatík mám šňůrky...žádný zip,žádný knoflík 😀 takže rostou se mnou 😉
Mě teda zatím roste jen bříško a prsa...nic jiného-naštěstí...snad ani moc neporoste

coko.joko
24. říj 2009

aha,tak ja se pak taky budu muset podivat po nejakych takovych jako mas ty....to vis ja to neznam.....takze to je pro me spanelska vesnice.....no me zatim taky jde vse do pupku,takze jsem v poho,ale ono to prijde.... 😀
janysku,tak to bych potrebovala,pekny darek.....uz ani nevim jak se to dela... 😉 a jeste si pockam par mesicu 😵

janysek70
24. říj 2009

Sep si nyní objednávala rifle a za super cenu.
Holky jukněte tady vedle, jak jsou ty reklamy, tak jak je ta na kojící podprsenky, tak tam jsou pěkné noční košile pro těhulky a zároveň pro kojící mamušky, s hezkým obrázkem

coko.joko
24. říj 2009

nojo sept,ta to ma vse v merku pres net,ale ja mam smulu nemuzu si nic objednavat pres net....kdyz jsem v Risi...ja jsem okazana jen na obchody tady a to jedocela mazec ty ceny...si pak rikam,ze budu radsi chodit v teplakach 😀 😀

janysek70
24. říj 2009

Ale to je nejpohodlnější 😉

coko.joko
24. říj 2009

no to je,ale ta ostuda 😀 😀 😀 jsou tam krasny veci a levny.....hned bych si neco vybrala.....jsem zvedava co najdu dnes odpolko ve meste.....uz ted se bojim..... 😉

marhulinka
autor
24. říj 2009

Já taky chodím po doma v tepláčkách i po venku s pejsanem,ale do města mám rifličky 😉 🙂 A chci si kupovat ještě jedny kaťata,ať mám na střídačku 🙂