Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
26. říj 2009

Taky se na to chci zeptat, jak probíhá ten test na cukrovku a ono se nějak čeká mezi odběry, tak by se to dalo mezi tím udělat.

coko.joko
26. říj 2009

marhul to je jasny,tobe podobny a s pindikem 😀

marhulinka
autor
26. říj 2009

Leny ale na tu cukrovku nevím,jestli se nejezdí do nemocnice!! Jo a je to prý na dlouho....já se ve čt snad na všechno vyptám-jestli nebudu omráčená tím prckem 😀 😀

leny2
26. říj 2009

Tak to musíš vyzjistit, já myslela, že to dělají normálně v Arletě.

coko.joko
26. říj 2009

Holky co mate dnes v planu...................

leny2
26. říj 2009

Já se taky vždycky na něco chci ještě zeptat a pak jsem tak mimo, že na to zapomenu. 🙂

marhulinka
autor
26. říj 2009

Já si to Leny připíšu na papír,co mám u průkajdy,tam si píšu abych na nic nezapomněla... 😀 😀

Coko já jen relax,teď jdu ven s pejsanem,ať se vyčůrá alespoň u baráku a pak si udělám čajík a budu tu 😀 😀

leny2
26. říj 2009

Coko, já musím na kontrolu se štítnou žlázou odpoledne a pak úkoly s mladým a už bude skoro večer.

leny2
26. říj 2009

Já si musím jít umýt vlasy, jsem jak jezinka.

leny2
26. říj 2009

Jo, všimla jsem si, že se mi asi teď víc mastí v těhu.

coko.joko
26. říj 2009

teda marhul..takze ty se budes dnes flakat u PC a s cajikem 😉 jo vse si pis ja taky pisu a pak tlumocim dr.teda spim Vrata 😀
leny-a ty koukam,mas co delat.aspon ty utece den rychleji 😉 mladej chodi do prvni tridy?
ja premyslim co uvarit a odpolko musime na nakup....a pak se budu taky po valovat

leny2
26. říj 2009

Coko, máme doma prvňáčka, tak se nenudíme, ale musím ho pochválit je šikovný, občas trochu poškádlí paní učitelku, je to takový malý komediant, ale jinak učení mu zatím jde, to je hlavní.

Já mám dneska nudlovu polívčičku s játrovými knedlíčky a ptáčka s rýží. 🙂

coko.joko
26. říj 2009

leny to me taky a i plet se me zhorsila 😎 ja ji vzdycky mela jak prdelku a ted se me delaji takove pupinky 🙄 no hrozny

coko.joko
26. říj 2009

tak to mas veselo prvnacek a jeste k tomu komedianta 😀 hlavne,ze ho to bavi,at mu to vydrzi....teda polivku bych si dala taky nudlovou,ale ptacky ja nemusim 😉
holky jeste jsem se chtela zeptat myslite,ze muzu cvicit na balonu....nebo mam jeste pockat az budu mit za sebou ty 3 mesice jak kazdy rika,ze jsou takove kriticke 😉

leny2
26. říj 2009

Kdepak máme Janýska? Asi pracuje. Se jí musím zeptat na její dojmy ze Superstar. Já na to čučím teď, jsem si to nahrála včera a tak se tady teď tlemím vystoupení Chodůra, je dobrej.

coko.joko
26. říj 2009

janysek pracuje urco v kanclu 😉 uvidis okolo poledniho bude tu 😀

leny2
26. říj 2009

To už budu na cestě.

coko.joko
26. říj 2009

Tak ji tu chytis vecer 😉

leny2
26. říj 2009

Tak se zatím opatruj, musím jít s bafanem čůrat a umýt si tu hlavu.

coko.joko
26. říj 2009

jo mej se taky leny a paaaaaaaa

marhulinka
autor
26. říj 2009

Leny a mě se zase mastit přestaly,dřív jsem si je myla obden a teď můžu tak max.dvakrát týdně 😉 Za to se mi zdá,že na hřebenu jich nějako moc zůstává-ještě,že jich mám tolik a má z čeho padat 😀

Coko záleží co ti na to řekne dr.mě doporučil jen procházky,žádné cvičení a fyz.námahu 😉

coko.joko
26. říj 2009

marhul,tak ja se zeptam radsi dr..at neco neudelam...ale potrebovala bych neco na zada nejaky cviky 😉

marhulinka
autor
26. říj 2009

Mě taky bolí záda...od začátku,vždy mám chvíli pokoj a pak to zase začne...ale většinou,když vstávám z postele 😀

coko.joko
26. říj 2009

marhul.proste si to musime vse poradne uzit.......a priste uz budes vedet do ceho jdes 😀 a to me rikal manzel,ze az bude prckovi rik,tak chce dalsi 😀 😀 blazen

marhulinka
autor
26. říj 2009

Jojo já si to klidně všechno takhle užiju...hlavně,když bude vše o.k. 😉 No a já věřím,že tentokrát už jo 🙂

coko.joko
26. říj 2009

marhul to musi bejt vse v pohode 😉 az do konce.... 😅

marhulinka
autor
26. říj 2009

No jasně já tomu pevně věřím 😉 🙂

Tak jsem alespoň zapla pračku,abych něco málo dělala... 😀 😀

marhulinka
autor
26. říj 2009

Jinak jen brouzdám na netu,vždy odběhnu si udělat čajík,umýt nádobíčko a za chvíli se chystám na polívčičku 🙂

coko.joko
26. říj 2009

tak to ja neperu....pere manzel a ja jen zehlim,ale ted to dela taky manzel.... 😀 pry ja nesmim nic delat...
ja lustim krizovky a sem tam nakouknu na MK....a polevku jsem udelala na rychlo a ted varim spagety....

marhulinka
autor
26. říj 2009

Mňaaaaaaaaaaaaam špagetky miluju...nech toho hnedka bych si je dala...já tu mám rajskou omajdu s kolínkama 😉
No a zítra musím něco vařit,asi udělám zapeč.brambory s mlet.masíčkem a zelíčkem...to je taky dobrůtka 🙂 😉
Já brouzdám na netu a jukám na věcičky a tak 😉 🙂
Za 14dní chceme jet do Prahy do Ikei na nákupy...tak se těším,doufám,že mi bude dobře a budu moct jet 😉 🙂