Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
26. říj 2009

cokoušku taky by jsem si takhle vyhrála ,ale nevím kde ten program jak jsi mi psala najít a jak to udělat 😢

marhulinka
autor
26. říj 2009

Coko a tyhle stromečky jsou úplně nejhezčí,když se polepí kávovými zrnky...ale ty musím koupit zase v Ikee...tady jsem nic nesehnala,aby to bylo všechno stejné 😉 Doma žádný nemám...návštěvy mi to rozebrali i ten můj 😠 😠
Tak si ho chci zase udělat 😉

Blaži tak to je super,že jsi objednaná!!

marhulinka
autor
26. říj 2009

Blaži třeba tady: http://www.loonapix.com/cz

blazenkaa
26. říj 2009

no jo ale je to až konec listopadu tak se mi to zdá nějak dlouho a hlavně sestra se mě ptala jako prč se objednávám že dr. má psané až v lednu pak asi na 5 minut odběhla a pořád něco tam povídala a nakonec tam našla to o těch nadledvinkách tak jsem zvědavá co mi potom řekne

coko.joko
26. říj 2009

marhul pockej to jako,ze tu kouli polepis kavovyma zrnkama...to musis mit nejmene 4 pytle kavy 😉 ale je to dobrej napad..sezenu klacet venku...pojedu do IKEI koupim kouli a budu lepit a cim to lepis....a pak ti ukazu jakou mam kouli ja 😀 ale napad je to fakt pekny

marhulinka
autor
26. říj 2009

Blaži však jo alespoň to pořádně proberete s dr.co a jak!! Je lepší,když ti nechá udělat vyšetření teď a pak budeš moci v Novém roce jít do boje!!

blazenkaa
26. říj 2009

proto jsem chtěla se objednat dřív nežli na to půjdu ale spoň že to je ještě v listopadu musím si vzít paragraf protože to mám zrovna o raní

coko.joko
26. říj 2009

presne tak marhul to je jeden ten program a tam mas vse napsane co a jak se dela....tam jsem delala ted tu fotku ja 😉 a pak jeste jiny programky,ale tenhle pro zacatek staci....pak muzes delat i videa....ja mam treba na youtube...

coko.joko
26. říj 2009

blazi neboj vse proberes s dr.a uvidis dopadne to dobre a do noveho roku uz pujdes do boje a pak te bude cekat tehu obdobi

blazenkaa
26. říj 2009

a to mámn jako objednat nebo co stím teď jsem na tohle blbá

blazenkaa
26. říj 2009

no už aby to bylo čočko říkala jsem si že to bude po 3 co na to půjdu a do 3 všeho dobrého 🙂

marhulinka
autor
26. říj 2009

Coko néééé to nemusím mít tolik pytlů kávy 😉 Já ti pak nafotím,až ho budu v listopadu dělat,kolik jsem na to potřebovala zrnek,jo?? Hele lepím to Herkulesem,je to mnohem lepší než tavnou pistolí 😀 Nebo můžeme polepit jiné koule 😀 😀

Blaži no přesně tak...je lepší co nejdříve a pak jít rovnou do boje,jinak si myslím,že by se to pak právě mohlo ještě o to vyšetření protáhnout!!!

blazenkaa
26. říj 2009

a tou tavnou pistolí to jde taky ?
to jsem si myslela taky ale sestra mi furt tvrdila až v lednu

coko.joko
26. říj 2009

marhul ty prase a jaky koule mas na mysli 😀 ja budu teda lepit jen ty s IKEI...........
a docela me to zacina chytat az prijde domu V.tak budu hucet,at jedem do IKEIblazenko pro kouli a budu vyrabet 😀
blazenko ja jsem taky mela 3 pokus a hlavne posledni mrazacky a vyslo to.....tak u tebe to taky vyjde

coko.joko
26. říj 2009

sestru neposlouchej,az tam ted pujdes tak dr.ti rekne co a jak...a hlavne musis trochu tlacit....a uvidis,ze to vse bude driv...
marhul my teda dneska jedem co???uz od rana taky kecame 😀 😀

blazenkaa
26. říj 2009

to jsem koukala ani jsem vás nestihla dočíst byla jsem u kamarádky na pokecu co chodí do arlety .

Marhulko a čím barvíš ty polystirénové koule

coko.joko
26. říj 2009

blazenko,kdyz se to povede,tak tady drbeme a treba i 20stranek 😀 😀 a ty koule nebarvi to uz koupila takhle obarveny....a ja jsem si mysela,ze to na tom stome je hroznove vino 😀 😀

blazenkaa
26. říj 2009

coko tu velkou musí nabarvit píšeto na str.278 v 11.23

blazenkaa
26. říj 2009

tak odpoledne toho moc nedrbejta abyjsem vás stihla dočíst

marhulinka
autor
26. říj 2009

Jojo tavnou to jde...pro mě je to ale rychlejší Herkulesem...a taky nejsou popálené prstíky 😉

Coko no přeci vánoční koule 😀 😀 co jiného??
Nojo to jen ostatní se flákajů...ikdyž Leny tu byla dopolko taky a teď Blaženka...kdepak je Janysek,ta na nás úplně kašlinkuje 😠 😠

Ty malé barevné kupuju-objednávám přes net a ty velké jsou bílé,musí se nabarvit temperkama-ty se dají koupit všude 😉

coko.joko
26. říj 2009

holky mam doma manzela,tak jdem papat a pak ven a nanakup.....uz jse mto ukazovala jak ji sikovna a pry ze jo..... 😉 tak paaaaaaaaaaa

marhulinka
autor
26. říj 2009

Tak já tu mám polívčičku a jdu taky papkat....pa pa pa a pak zase večer tu 😉 🙂

blazenkaa
26. říj 2009

tak já jdu taky papkat a jdu makat tak pá

janysek70
26. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Tak jsem to celé dočetla a vy už jste fuč.....
Jsem se nejvíc natlemila Čoko příspěvku, jak půjde shánět ven klacek, pak vyrazí do IKEI pro kouli a bude lepit 😅

Já byla v práci a něco jsem musela i objet a na poštu a do TETY a pak do PENNY.
Jo a nikde jsem nemohla sehnat Femibion 800, prostě není a není ani na skladě....

marhulinka
autor
26. říj 2009

Já su tu 😉

Jo tak s Femibionem to znám,většinou to musejí buďto objednat nebo není...jinak já ho kupuju u nás v lékárně v Intersparu,tam většinou mají,nebo do druhého dne objednávají...ale to máš trochu z ruky

janysek70
26. říj 2009

Já mám v lékárně skorošvagrovou, tak mi to ohlídá, ale koukala a nejni nikde na skladě, mají jen 400. V Pátek jedu na Čerňák, třeba tam bude lékárna a budou mít. Zatím ještě dobírám Calibrum BP, ale v tom Femibionu je i více dalších vitamínů, tak chci zase ten.

marhulinka
autor
26. říj 2009

Jojo já taky zobu od snažilkování Femibion... 😉

coko.joko
26. říj 2009

janysku 😀 😀 vzdyt musim ten klacek sehnat....tak ja bych ti poslala ten femibion,tady ho maji vsude,ale je drahy jako prase....oproti CR..... 😵
uz jsem po obede a ted jsem se dala do gala a jdem ven...nejdriv nakrmit kacky,pak nakup a pak snad IKEA...ale V.se moc nechce 😉tak paaaaaa

janysek70
26. říj 2009

Ještě jsi zapomněla ve výčtu v posloupnosti na ten klacek, to je základ, bez něho se nehneš z místa...., pak teprve IKEA a pak papírnictví pro tempery a pro lepidlo.... 😀 😀 😀 😀 😀
Néééé, eurošišky nemám a zase by se mi to prodražilo, děkuji, ale raději budu toto shánět v ČR.

marhulinka
autor
26. říj 2009

Janysku tak si řekni Coko,že chceš jako dárek přivézt Femibion...když Septim veze čokoládky 😀 😀