Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
29. říj 2009

ja dneska lehky jidlo,jen bramburky a brokolici.....
nekde jsem cetla a taky me rikal muj dr.ze mam omezit maso.....tak se snazim jist hodne zeleniny a maso mam jednou tydne.....a poradne udelany...... 😉

marhulinka
autor
29. říj 2009

Jedeme až odpolko,takže ještě mám hafo času...tak jsem se vrhla na vařeníčko...ale už to mám hotové...a taky jsem se byla provětrat s pejsanem,když přestalo konečně pršet...Teď tu bloumám na netu a koníkovi 😀 tak snad mi to tu uteče 😉

coko.joko
29. říj 2009

Tady je taky hnus dnes sice neprsi,ale je to tam nejak divne zatazene........ 😉 ja chci taky seznam poslat 😀 dekuji....at vim co a jak..........stejne je super,ten PC si vem,ze driv ses nemohla o tom takhle s nikym bavit a ted od zacatku do konce si povidas o tom vsem s lidma co to zrovne prozivaji s tebou 😉

marhulinka
autor
29. říj 2009

Jooooo net je super...hlavně to spojení s ostatními lidmi 😉
Chceš seznámek,prosím písni mi do IP meilov.adresku....já mám nového meilika a tak tě nemám určo uloženou... 😉

coko.joko
29. říj 2009

jasne jdu na to......... 😉

coko.joko
29. říj 2009

taky me to bavi cist tady a porad se mas co ucit............... 😎 a je tu i sranda...........se nekdy tak lamu,ze V.si musi myslet,ze jsem uplnej blazen,kdyz vidi jak cumim do PC a tlemim se 😀

marhulinka
autor
29. říj 2009

Máš to tam 😉
Jojo já se kolikrát taky směju a manža a pejsan nechápou 😀 😀

coko.joko
29. říj 2009

jo dikas jdu mrknout na to.....jo je to sranda nekdy.....hlavne,kdyz je tu janysek ty jeji trefny pripominky to je super......... 😀

coko.joko
29. říj 2009

no peknej roman.......... 😀 to mame co delat,abych to stihla vse koupit.......marhul jakou kupujes velikost na mimi......my se bavili s V.a nejak jsme se nedohodli...... 😉

marhulinka
autor
29. říj 2009

Coko já kupuju 56 a 62velikost a kdyby byl prcek menší,tak to se dozví člověk až na posledních utz...takže to se dá pak přikoupit 😉

coko.joko
29. říj 2009

jo tak super ja si to myslela.....ale radsi se zeptam.......... 😀

marhulinka
autor
29. říj 2009

No já taky zjišťovala 😀 😀 Tak snad nebudeme mít obříka,ale spíš akorát prcka 😀

coko.joko
29. říj 2009

no obrika.....mamka taky mela s nama docela problem.....a kdyz jsem se ptala V.kolik vazil,tak to bude u nas veselo 😀 😀 to se me pak nevejde do kocarku..... 😀

marhulinka
autor
29. říj 2009

No já měla nějakých 3,60kg pak jsem jim tam pěkně zhubla,ale zase dohnala a manža 😀 ten měl dvě kilča a něco 😀

coko.joko
29. říj 2009

tak ja mam hotovo a muzu papkat 😀
no to V.mel pres 4 kg a ja mela 3,90kg,takze zadny drobecci 😀

marhulinka
autor
29. říj 2009

Nojo to budete mít akunrát...teď se hodně dětí rodí okolo těch 4kg 😉
No ale na to tlačení bych brala teda raději prcka tak těch 3,10-3,50kg 😀

marhulinka
autor
29. říj 2009

Dobrou chuť

coko.joko
29. říj 2009

jo to mas pravdu.....ale treba budu mit tak rychlej porod,ze me to ani nebude vadit 😀 hele moje segra ma tri deti a vsechny tri rodila tim,ze prijela do porodky a za 2 hodky mela po vsem 😀 takze se vubec netrapila a pry by mohla rodit porad 😀

coko.joko
29. říj 2009

jo dekuji,ale jeste pockam chvilku,at pak nejim zase s V.az prijde ze zimaku 😝

marhulinka
autor
29. říj 2009

Moje mamča rodila taky rychle,tak doufám,že budu po ní 😀 😀

coko.joko
29. říj 2009

no,ale do porodu daleko.....ted si jeste musime uzit ten bruch 😀

septim
29. říj 2009

ahojda jak se vam vede ja nejak moc nestiham 🙂

septim
29. říj 2009

to je sakra daleko, ale ja si rikam ze to je jen dobre

coko.joko
29. říj 2009

Ahojda septiku.........uz jsem se o tebe bala a vcera se me ptal V.co je stebou,ze ani nepisnes 😉

septim
29. říj 2009

ale jsem ted porad nejaka unavena a nic nestiham a mam depku, musis prijed 😉

coko.joko
29. říj 2009

depku a ty to nejde snad....co se deje???No ja bych rada prijela,ale neni to jen na me..... ☹

septim
29. říj 2009

ja vim, nevim asi z pocasi z toho jak jsem porad doma vse okolo nevim mam ji asi ze vseho ☹

coko.joko
29. říj 2009

septiku nebud smutna 😉 jsem tady taky sama nikoho tu nemam cesky mluviciho a hold ven hodim sama a nekdy se sejdu s kamaradkou (slovenkou)...tak bez taky ven na prochazku nebo zavolej Monice....to je proste to pocasi na hovno hnusny 😝

septim
29. říj 2009

za chvili jedem do KFC mame tam sraz s pani Dr.Musilovou tak se tam poradnr naperu 😀

coko.joko
29. říj 2009

nekecej fakt...tak to je super,ze jdete s ni na obed....tak pak pisni co a jak....a hlavne se moc neprejidej 😀 no,ale jestli tam bude David...tak to te uz vidim