Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
31. říj 2009

Ahoj Coko, já mám dneska nějaký nízký tlak, motala se mi dopoledne hlava, tak jsem se taky válela. Ale teď už je to lepší. Večer jedem se známýma na véču, tak už se těším, dlouho jsme nikde nebyli.

mysicka.hk
31. říj 2009

Ahoj lidičky, jsem zpátky. 🙂

leny2
31. říj 2009

Ahoj Mysicko, jak bylo?

marhulinka
autor
31. říj 2009

Krásnou sobotu všem a pohodovou zítřejší neděličku 😉 🙂

marhulinka
autor
31. říj 2009

Já dneska měla spací den 😅 Od dvou do pěti jsme chrupkali 😀
Včera jsem měla zase tu šílenou bolest hlavy...chytlo mě to odpolko na nákupu a myslela jsem,že tam umřu...vrrrrr,ještě že pomáhají studené obkládky-manža mi je dělal celý večer 😉

coko.joko
31. říj 2009

Ahoj marhul,ty bolesti jsou hrozny znam to taky a to me nikdy hlava nebolela,ale ted hrozne.....
ja jsem od rana jen polehavala a je dnes nejak divne.....tak radsi ani nevylezu s postele... 😉
mysicko jak bylo na skoleni 🙂

marhulinka
autor
31. říj 2009

Coko a to mě bolela hlava skoro měsíc,teď jsem měla klid,ale jestli to bude jen takhle jednou za čas...tak to vydržím 😉 🙂 Pro prcka cokoli 🙂

coko.joko
31. říj 2009

no marhul ja taky vydrzim hodne,ale tohle je moc....kdyz nemuzes ani vstat a tak ti ta hlava drnci a sebemensi ramus to je neco 😉 ale ja stim porad bojuji a porad si rikam,bude lip... 😀

janysek70
31. říj 2009

Čau báby bolehlavé 😀

marhulinka
autor
31. říj 2009

Janysku dneska už néééééééé 😀

marhulinka
autor
31. říj 2009

Doufám,žes mi v Ikee něco nechala!!!!!

Coko přejde to...já to tak měla měsíc...

janysek70
31. říj 2009

To víš, že nechala, já to tam jen v rychlosti proletěla. Bylo tam hafo lidí, neměla jsem ani kde parknout. Popadla jsem tam jen 2 pěkné zelené polštáře na sedačku, jednu umělou kytinu a svíčky holkám na srazík a pak jsem mazala....

marhulinka
autor
31. říj 2009

Tak to je dobře...já už se tam těšííííím 😉 🙂
A srazík jsi si užila??

janysek70
31. říj 2009

Já si to někdy zopáknu v poklidu 😉 , jsem přijela před druhou hodinou a ve tři jsem měla mít spicha na parkovišti u CCM. Do pizzošky jsme dorazily s Papuš jako první ve 14:55 a nakonec se nás sešlo 7, dvě se omluvily. Bylo to moc fajn 🙂

mysicka.hk
31. říj 2009

Školení bylo šílené. Skutečnost že si na řezníka musíme nejdřív
vydělat a do té doby ho budu dělat já mě docela vyrazila dech.
Co se týká počítače tak to je v poho, stejný program jsem
měla u jiné firmy. V pátek otvíráme a ještě jsem neviděla prodavačky.
Kdybych tohle tušila tak tam nelezu. ☹

mysicka.hk
31. říj 2009

Smlouvu ještě nemám a prý po dobu zkušebky dostanu ty samé peníze co prodavačka. 😒

marhulinka
autor
31. říj 2009

Janys jakto,že ses nenechala fotit??? Jsem tě odhalila 😉
Jooooo srazíky jsou fajn.. 😉

Mysi snad to nebude tak strašné!!!! Uvidíš...všechno to chce čas...oťukat si to a tak 🙂 😉

mysicka.hk
31. říj 2009

V to moc nedoufám. Zkoušeli jste někdo kostit krkovici,
balit 200kg plece když na vás fouká aby v místnosti byla správná
teplota několik stupňů nad nulou a vám mrznou ruce?
To mě za nedlouho asi odrovná, moje ruce to nějak nezvládají.

marhulinka
autor
31. říj 2009

Myši já v létě na brigádě byla v sukni a tílku v mrazákách!!! Rovnala jsem pak na obchodě zmrzliny a myslela jsem,že to bude po 10ti minutách moje smrt...ještě že jsem tam byla jen narchlo na záskok...jinak jsem byla ve sporovkách 😉

janysek70
31. říj 2009

Já jsem tu inkognito 🙂 , víš, že tady mám ty své milované slídilky, co jsem pro ně tak strašně zajímavá a mají ho*no co na práci, tak vyhledávají moje příspěvky a pak mají potřebu blití svých komentářů 😅 😅

marhulinka
autor
31. říj 2009

Tak jdu připravit peřinky a nasypat křupky,nalít kotel čajíku a jdeme relaxovat...všem krásný večer 😉 🙂

coko.joko
31. říj 2009

Teda janysku to je uplne super,ze sis to uzila v pizzerii 😉 a jak to,ze jeste nedostala darek od tebe ☹
marhul to vim,ze to prejde,ale kdy...brzy....hahahaha
mysko-to znam taky....na skole jsem si to zkusila a neni to sranda 😀

janysek70
31. říj 2009

Čoko, tak příště 😵

coko.joko
31. říj 2009

Tak ja se uz ted tesim na janyska 😀 v unoru.....

coko.joko
31. říj 2009

jinak janysku...do HK asi nepojedem...protoze maji v patek trenik a pak vyjet a v sobotu jsem v HK a cely den litas jako debil a v nedeli zpatky,takze jestli budes chtit ten Utros tak musis pisnout adresu,at muzu poslat odtud..ale mam tu jen dve a pul krabky a treti cela je v HK....

janysek70
31. říj 2009

Však mám před sebou určo nejeden transfer ☹ . Jo, tak kdyby jsi pak byla tak hodná a poslala mi ho, bylo by to fajn 😉

coko.joko
31. říj 2009

jasan poslu a ten v HK...ti dam v unoru....az tam budu aspon na tyden....a kdy jdes na ten transfer....a mas pred sebou jen jeden transfer.... 😉 ted to musi vyjit...

janysek70
31. říj 2009

Nevím, teď mi čeká asi IUI, to budu taky zavádět utrouš a pak budu žádat o 3. IVF, tak asi leden-únor

coko.joko
31. říj 2009

aha a mas jeste doma utros....ja jen,ze to jeste proberu s V.a kdyz ho nechyti raplik jet za kazdou cenu,tak bych ti ho pristi tyden asi poslala...at ho mas 😉

blazenkaa
31. říj 2009

ahojky babušku 🙂
Janýsku co to bereš za utrouš