Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
4. lis 2009

janysku ty jsi taky moje hola,vlastne jste vsichni,ale z toho co chci rict sept,tak to bude mit jen ona radost. 😉

coko.joko
4. lis 2009

janyskuuuuuuuuuuuuuuuu nekonci..............nechci.........kde jsiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

janysek70
4. lis 2009

Dělám Dášu 😎 😎 😎

coko.joko
4. lis 2009

Ses teda Dagmara 😀 jsem byla uz smutna ☹ holky me hrabe 😀

janysek70
4. lis 2009

Mně už ze všeho taky 😀

coko.joko
4. lis 2009

no,ja tady cumim do pc a tlemim se jak idiot 😀 a ani nevim cemu...fakt me houka...

janysek70
4. lis 2009

Potřebuješ vyvenčit 😀

coko.joko
4. lis 2009

jsem byla janysku dopoledne v parku na kacenkach krmila jsem je a ty svinule me stipali do prdelky a V.se smal...a ted uz jsem mela jit ven a V.se zasekl v kabine maji tam mecheche....a tak urco popiji......

janysek70
4. lis 2009

Jsem včera nachytala M....., pořád mi chodí na jablíčka, co si kupuji a sám žádný nekoupí a už jsem tam měla poslední 2, tak jsem mu je zakázala.... a předtím jsem dala do kuchyně na barový pult mističku a na ni zelený, červený jablíčko, pomeranč, hrušku a to umělé, ale fakt vypadají jako "živé", ne jako bývaly dřív takový gumáci. A Michal, jestli si teda může vzít alespoň tu hrušku v kuchyni a já, že jo 😀. On šel úplně na jisto, vzal ji, pak další a už hulákal: ty potvoro a tlemili jsme se 😀 😀. Tak jsem mu nakonec dala jedno z těch svých "živých"

coko.joko
4. lis 2009

janysku jsem hotova chudak M.jeste ze si nevylomil zub......... 😀 me uplne tecou slzy

janysek70
4. lis 2009

Dneska jsem koupila 3 grepy a dala je na ty umělý a když přijel, říkám mu, že si může posloužit a hned je šel obtěžkat

coko.joko
4. lis 2009

ty mu davas teda zabrat...........to ja tady mam tolik ovoce,ze uz me leze krkem.....V.si mysli,ze snim denne snad kilo pomerancu a jablek

janysek70
4. lis 2009

Zase to s těmi vitamíny nepřeháněj, to prý taky není dobré tolik ovoce

marhulinka
autor
4. lis 2009

Jen vitamínkujte...já taky vitamínkuju...já ráda kiwi...tam je nejvíce vit.C...lepší než citrony... 😉

janysek70
4. lis 2009

Tak jsem byla na wéčku a začla jsem krvácet ato je teprve 4. Minule jsem to měla od 9. a 2 měsíce stále později, až 37. DC. Dnes jsem zrovna volala ohledně schválení IUI a v CAR to ještě nemají, ale na VZP mi řekli, že už je schváleno. Tak teď nevím, zda to stihnu, 2. den bych si měla píchat nebo jestli to nechat na příští cyklus....

marhulinka
autor
4. lis 2009

Takže máš Janysku IUI stimulované,jo? Hele stačí,když si dr.zavolá na pojišťovnu,že to je schválené a hotovo 😉

coko.joko
4. lis 2009

janysku ja to neprehanim neboj.....beru ten femibion,zelezo a magnezko v tabletach a jeden pomeranc denne..
a nebo jablko....nikdy jsem nebyla na vitaminky....... 😉
ted volal V.ze si musi dat jeste jedno pivko,aby e kluci nenastvali......a spapat rizky....a taky pry zitra prijdou ockovat chlapce proti ty prasecci chripce.......to se poseru.......fakt klub puze.......a pry muzou i manzelky.... 😀

mysicka.hk
4. lis 2009

Tak jsem doma, jste se nějak rozjeli.
Zdarvím Flagi 🙂

janysek70
4. lis 2009

Tak už je večer, tak 1.DC budu počítat od zítra a 2.DC bych měla píchat...., tak si to nechám ještě do zítra projít hlavou, bych musela jet pro injekce. Počítala jsem, že bude zase cyklus delší. POřád mi bolí ty střeva, objednala jsem si na pročištění ten COLONIX a tak možná půjdu až příští měsíc, to bych měla do vánoc stihnout. No ještě uvidím.

coko.joko
4. lis 2009

janysku to tam jen zavolej a nemel by bejt problem nebo????a sup do toho IUI.....
mysko zdar jak bylo?

marhulinka
autor
4. lis 2009

Janysku určo to udělej,až se na to budeš stopro cítit!!! 😉

mysicka.hk
4. lis 2009

Dneska to bylo v poho.
Zítra jdeme od 7 dokud to všechno nepřipravíme.
Odhadem do 19:00. 😉

janysek70
4. lis 2009

Téda dvanáctky na nohou, to by se mi nechtělo

coko.joko
4. lis 2009

a myslis,ze ten colonix pomuze???I kdyz V.rikal,ze to brala jedna znama v CR,ktera nemohla mit taky mimi a pak se jim to povedlo,tak nevim...asi na tom neco je..... 😉

coko.joko
4. lis 2009

mysko co to je za praci 12 hodin na nohach to by me mohlo teda 😀 stacilo v cukrarne a v kuchyni a uz bych do toh onesla ani prd.......

janysek70
4. lis 2009

Už jsem zkoušela spoustu preparátů a pořád to není ono a tu levou stranu břicha mám nafouklou. Už to asi mám dlouhodobější a pořád jsem si myslela, že mi bojí vaječníky a ono možná mám nějaký zánět stále ve střevech.

coko.joko
4. lis 2009

janysku to je,ale divny,ze ti to nerekne dr.co ti je.....a proc neudelaji nejaky vysetreni kde by to bylo videt...to jsou tak blbi ty dr. 😉 to me tak rozciluje.....

marhulinka
autor
4. lis 2009

Janys a nejdeš na vyš.střev??

janysek70
4. lis 2009

Já jsem tam teď už nešla, dobrala jsem ta jejich antibiotika a pak mi v lékárně dali nějaké probio tablety, ale není to stále ono. Proto jsem se rozhodla pro tu detoxikaci a asi jsem se rozhodla i pro IUI příští cyklus.

janysek70
4. lis 2009

Byla jsem na vyšetření tenkého i tlustého střeva před dvěma lety a taky to byl zánět