Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
9. lis 2009

Jéééééééé, princeznička Vanesska 😵 😵 , ta nám roste...., je krásná! Zdravím na dálku Leny16.

coko.joko
9. lis 2009

jsem rikala,ze Vanesska je cela maminka a uz je krasne velka 😉
jen prkotinky....znas to vanocni kolekci na stromecek....pivo,rum,sekt,a taky tatranky,penicek jahudkovy a jeste od maminky babovku na cestu 😀

janysek70
9. lis 2009

To bylo auto pořádně naložený 😀

janysek70
9. lis 2009

Á, pozor, pelešák už se vyhrabal z brlohu 😀 😀 😀 😀 😀

coko.joko
9. lis 2009

to teda janysku bylo a taky bude trvat nez ho vypakujeme 😀 😀
a ted nevim jaky pelesak se vyhrabal....
jdu s V. jeste ven,tak se uvidime asi zitra....pa

janysek70
9. lis 2009

No přeci Marhule, ale prdí na nás, raději učí hladit břuchy vedle, tak já taky pádím.....pá 🙂

marhulinka
autor
9. lis 2009

Krásný večer po prochajdě jsem záhadně zaujala polohu ležmo a 😔 😔

Coko jooooooo tentokrát utrácel manžílek 😀 😀 Za dárečky k Vánocům...hmmmmmmmmm asi něco pro Marhulku 😉 🙂

Janysku tssssssssssssssssssss a já jsem vosk a ne láska,jo?? 🙄

marhulinka
autor
9. lis 2009

Já vám dám pelešáka!!! Jsem najednou ležela v peřinách a nevím ani jak jsem se tam dostala 😀

leny2
10. lis 2009

Ahoj holky,
včera už jsem se nedostala k PC, obsadili mi ho kluci.

flagicka
10. lis 2009

ahoj Leny jsme tu koukám první...holky asi ještě spinkají 🙂

leny2
10. lis 2009

Já už dneska byla s mamčou u zubaře a na nákupu.

leny2
10. lis 2009

Flagi, jak je, jak se cítíš?

leny2
10. lis 2009

Koupila jsem si obr chlebíček, tak ho jdu zdlábnout. 🙂

leny2
10. lis 2009

Janýsku, tak jak Colonix? Už na sobě něco cítíš?

uhlicek
10. lis 2009

Ahoj Leny2 a Flagi
Taky bych si dala chlebicek mnam
Ja pustila pracku a mycku,dala maso do tlakace,udelam nejakou omacku,uvarim testoviny,to se malej nacpe.Jinak uz mam vyprany a vyzehleny skoro vsechny veci na mimi,v Tescu meli akci na pliny,tak jsme neco pokoupily,to bylo penez 🙂 ,zitra razim smer HK,ve ctvrtek se jdu vzdelavat na seminar.

leny2
10. lis 2009

Ahoj Uhlicku,
tak ty už máš vše připravené, taky se do toho po vánocích asi pomalu pustím, už se na to moc těším.

flagicka
10. lis 2009

Leny cítím se dobře,jen jsem zase trošičku špinila....zítra budu testovat tak snad tam už ty // budou,pak čtvrtek i pátek ráno a odpoledne ve dvě v pátek jedeme do arlety..... 🙂

uhlicek
10. lis 2009

Jo jo taky si to uzivam 😵 ,tydny utikaji nejak moc rychle a do toho Vanoce,tak at mam vse nachystany,pak s mamkou uz upeceme nejaky cukrovi,darky taky radsi driv zabalim,Misa uz je vetsi,tak to bude zase vnimat jinak nez pred rokem,tak se moc tesim.

leny2
10. lis 2009

Uhlicku, s dětmi jsou ty vánoce o mnoho hezčí, když vidíš jak jim září očička u stromečku u dárků.

Flagi, to je dobře, že se cítíš dobře, špinění nevadí, držím palečky na zítřejší testování.

leny2
10. lis 2009

Jdu si ohřát něco k snědku.

coko.joko
10. lis 2009

ahojda,
teda uhlicku ty uz za chvilku budes po druhy mamkou....to opravdu nejak utika 😉
leny chlebicek bych si taky dala nejak moc dobry 🙂
flagi-tak at zitra to testovani dopadne dobre.. 😵
me je od vcera nejak zvlastne...boli me hlava a zaclo me bolet i brisko...tak jsem hrozne nervozni,jestli jsem neco nezanedbala tou cestou do HK.....tak porad lezim a ni nedelam....... ☹ se tesim na ct.az me dr.rekne,ze je vse v poradku.....
janysek zase pracuje nekde mimo domov 🙂

coko.joko
10. lis 2009

LENY2 koukam jaky mas krasny fotecky....a ten pupicek.... 😉 oc hezky

leny2
10. lis 2009

Ahoj Coko,
no to je obr břuch, zdá se mi, že teď roste nějak čím dál rychleji. 🙂

leny2
10. lis 2009

Jdu něco dělat, za chvíli zase mrknu.

flagicka
10. lis 2009

coko joko ahojky 🙂 mám zaplé icq....nechceš se napojit?

coko.joko
10. lis 2009

leny krasny brisko mas....ja tam mam spicek.... 😀 ale ty uz mas kulaty krasny.....

marhulinka
autor
10. lis 2009

Ahojky kočky 😉 🙂

marhulinka
autor
10. lis 2009

Coko jestli tě bolí bříško,nejsi v době ms?? To si hlídej a vždy v tu dobu se víc šetři!! 🙂 😉

coko.joko
10. lis 2009

Ahoj marhul,to me nenapadlo,ale koukala jsem do kaledare a pocitala zpatky a mela bych to jako dostat zitra 😉 myslis ze je to tim....ze boli brisko....teda spis podbrisek

marhulinka
autor
10. lis 2009

Coko tak to máš od toho!!! Vždycky si to ten měsíc chce pohlídat a víc se šetřit!! 😉 🙂