Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
3. dub 2009

janysku 😀 😀 taky potrebujem nove gumy na auto,ale jsou moc drahe 😉 tak to pry jeste vydrzi toto leto 😅

leny16
3. dub 2009

taky mám doma hadrů až na půdu a furt nosím to samé, budu to muset probrat 😉
jany- jen počkej, až něco budeš chtít 😀 😅

leny16
3. dub 2009

jo holky, dostala jsem auto a ještě ani nemám řidičák 😀

coko.joko
3. dub 2009

jaky mas cislo nohy treba ti budou nejaky moje botky jeste nenosene 😀 a hadriky to ty asi ne ja jsem trochu extravagantni a to by se ti nelibilo 😉

coko.joko
3. dub 2009

leny a jaky auticko nejaky urco super ja chci taky auto,ale kdyz nemame ani na ty gumy,tak nebude ani auto 😀 pry me koupi na ovladani to pry je bezpecny pro me 😝

janysek70
3. dub 2009

Čok, boty mám 5 a nepohrdnu 🙂 a extravagance se u nás v prdelově nosí 😀

leny16
3. dub 2009

já si myslím že pro mne by bylo i to auto na obvládání nebezpečné 😅 Jsem zvědavá jak se vyjezdím s dítětem..... 😕 To nechci vidět 😵 😔

leny16
3. dub 2009

Jany- já se ti taky mrknu, jestli něco nenajdu 😉

janysek70
3. dub 2009

Tak to bych byla ráda, ale škoda, že jsi Leny jako za groš kudla..... Já mám ve skříni samé věci, co mi jsou malé a naprosto nemám chutě si pořizovat něco nového, když nevím, co bude a nebude... A švagrovka vyhazuje tak krásný skoro nenošený věci, že je mi z toho smutno, že to neobléknu 😒

coko.joko
3. dub 2009

janysku u vas v prdalakove se to nosi,ale tady je to moda 😀 cim vim extr.tim lip 😀 boty 5 to je cislo 40-41 ja si teda myslim,ale nevim 😉

janysek70
3. dub 2009

39 někdy 40, jak které 🙂

coko.joko
3. dub 2009

janysku taky to znam.Moje super kamoska je jak uzlik a kdyz sem prijede nakoupi spoustu veci a pak ja v lete od ni vezu tazku hadru a davam to detem od segry a hlavne,ze si to kupuje a neni ji to pak 😀 ale asi to mame v povaze my zensky 😀 😀 ja jsem ted vyhodila plnou tazku hadru od V.jsem to mohla nechat pro M.do prace....teplacky a mikiny a tricka sice jsou tam loga,ale M.do prace to by nevadilo 😝

coko.joko
3. dub 2009

jasne ja mam ploutev 41,ale to ti treba bude 😀

janysek70
3. dub 2009

No vidíš a když by se to nehodilo či nebylo, tak by to pak užil na hadry na dílně, těch tahá pořád od někoho a má jich stále nedostatek, páč do toho utírá šmír a olej a tak je hned pak zahazuje

leny16
3. dub 2009

sdo trochu větší boty prodávají vložky, které je zmenší 😉

leny16
3. dub 2009

sdo=do

septim
3. dub 2009

tak mam nakrmene i druhe zviratko, ted jim zabalim kufriky a jedou do sluzby 😀 😀

septim
3. dub 2009

ja chci taky auticko ☹ nejdriv musim udelat ridicak 😀

coko.joko
3. dub 2009

sept ja myslela,ze ty mas ridicak 😉 ?
a kam jedou holky na vylet 😉

septim
3. dub 2009

nemam ☹ ☹ musim poridit 😀 holky jedou k moji nej kamaradce na noc aby maminka mohla jit slavit a vyspinkat se 😀

leny16
3. dub 2009

sep- taky nemám řidičák 😀 než vyjedu tak mi před barákem zrezne 😀

leny16
3. dub 2009

sep- tak to si pořádně užij a pak písni jak jsi dopadla. Kam jdeš slavit???

janysek70
3. dub 2009

Do Třebechovic 🙂

coko.joko
3. dub 2009

teda to budes mit dnes pre 😀 tak se poradne opij a oslav to 😉

septim
3. dub 2009

no jeste nevim ale vypada to ze pojedu do meho rodneho Tyniste 😀 no uvidim kde nakonec zakotvim. Jeste musim ke kadernikovi at mi vyfouka hlavu at jsem krasna. 😀 😀 😀

septim
3. dub 2009

ale v trebechovicich je to taky fajn 😀 😀 😀

leny16
3. dub 2009

týýý brdooo, to bude pařba. Hlavně at si z toho něco pamatuješ 😀 at napíšeš zažitky 😉

coko.joko
3. dub 2009

Trebechovice to si rikala,ze tam je nejaka super diskoteka 😀 a hlavu teda ty se chces nejak moc libit 😅 a jdes s M.

septim
3. dub 2009

s pameti nevim jak to dopadne ale urcite pisnu 😀 muz jede se mnou, puvodne mel zustat doma, nechtela jsem ho tam protoze zlobi, ale on tak porad koukal ze to proste neslo. Ma me zkazit naladu holomek jeden 😀

leny16
3. dub 2009

jen tak na ně 😠 😠 😠 😎