Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
13. lis 2009

Janysku přímo zeleno-oranžový?? Jako namíchané kuličky?? Nebo spíš velká koule jedna barva,malá k tomu do květináčku druhá barva...klíďo nakouluji,přidám i kmínek /já tu totiž klacků mám pořád hodně 😉 / přidám ozdobu,jen teď nemám zásobičky květináčků,ty musím nakoupit....nebo ti to předám jen tak a do květináčku si to už šupneš sama 😉 🙂 Ještě by to chtělo teda ten srazík udělat 😀 😀

marhulinka
autor
13. lis 2009

Coko modré koule nemám ☹ Ale zelené ano-světlé i tmavé 😉

coko.joko
13. lis 2009

marhul a kam chodis na ty klaciky,ja porad hledam kdyz jsem venku a zadny neni 😀 ale ted budu delat ja taky ozdobu na vanoce misto vence a tak se vam pak pochlubim jak jsem sikovna holka 😀

janysek70
13. lis 2009

Marhul 😵 😵 😵
Já už si nepamatuji, jak jsi to měla přesně nafocené, jen vím, že mám obývák i ložnici do zeleno-oranžova 😉

coko.joko
13. lis 2009

no ja bych to chtela do HK do bytu...takze zeleny jsou super a muzu i svetle i tmave 😉 kombinace mam zelenou sedacku a zelenou pracovni desku v kuchyni 😎 takze super kombinace 😀

janysek70
13. lis 2009

😀 A je tady zase story: Čoko a její klacek 😀 😀 😀 😀

marhulinka
autor
13. lis 2009

Coko klacky mi někde škube manža 😀 😀 No já věřím,že jsi holka šikovná...tak se budu těšit na foto 😉 🙂
Na chvíli něco šupnu do albůmku 😉

coko.joko
13. lis 2009

jo supni ja mrknu.....
no ty se me nesmej janysku.....ty urco taky nemas klacek rovny a tak akorad tloustku 😀

janysek70
13. lis 2009

Já mám les skoro za barákem a plný park stromů v parku hned kolem baráku, jen mi chybí spíš ta trpělivost a chuť

coko.joko
13. lis 2009

no jo to ja musim chodit daleko.....v parku tady u nas jsou jen kaceny,labute a rybnik...a par stromu,ale to jsou nejaky vzacny a kdyby me nekdo videl jak ho skubu,tak to nevim....a les mam daleko....... 😀 😀 jsem mela narvat klacky ted v HK

janysek70
13. lis 2009

Tak si kup nanuka a máš dřívko 😀

marhulinka
autor
13. lis 2009

Tak jeden jsem tam dala....světle zelený...přidaná červená kulička...jde to prostě různě nakombinovat 😉 🙂

Janysku já si vždy pustím nějaké dvd a začnu...ale taky mě to musí chytit...no a včera mě to chytlo 😀

coko.joko
13. lis 2009

marhul to si tam uz mela ne????to je moc krasny 😉 jsi sikula je to videt......
janysku-ja jim jen kornoutky a tam drivka nejsou 😀 😀

marhulinka
autor
13. lis 2009

No do kournoutu by šla ta koule pak položit,tak musíš ocumlat jen tu zmrzku 😀 😀

coko.joko
13. lis 2009

😀 no tak ja to zkusim do kornoutku 😀

janysek70
13. lis 2009

Jo ten je pěkný, takovouto světle zelenou mám a takové květináče taky, tak ty jsou bez problému, jen ty kuličky nemám a klacek je v lese 😀

coko.joko
13. lis 2009

janysku kulicky se daji pry koupit v IKEI a nebo marhul ma nejaky odkaz na netu,kde to objednava ona nam poradi 😉 a klacek tam treba bude taky 😀

marhulinka
autor
13. lis 2009

Tak já klíďo něco nakuličkuju 😉

marhulinka
autor
13. lis 2009

Klacky tam nemají 😀 😀 Já vám to udělám i s klackama 😀

janysek70
13. lis 2009

Dobře Ježíšku 🙂 a květináč neřeš 🙂

coko.joko
13. lis 2009

Je marhul ty jsi zlato...usetris me klacku 😀 😀

marhulinka
autor
13. lis 2009

Nojo to víte,teď budou dlouhé zimní večery 😀 Tak se alespoň nebudu nudit... 😀

janysek70
13. lis 2009

No jo vlastně, souložit nemůžeš, tak budeš píchat kuličky a já za tebe obstarám to druhé 😀

coko.joko
13. lis 2009

No tak to ja se nudit nebudu.......koupila jsem si v HK spoustu casaku,krizovek a tak budu odpocivat a cist a lustit 😉

coko.joko
13. lis 2009

janysku ty vzdycky to lepsi 😀 vid.......chudak marhul bude lepist gule a ty budes............. 😅

janysek70
13. lis 2009

Volala mamuša, zítra mají 40. výročí a jsme pozvaní na svíčkovou 😉 , no to se mi strašně dlouho nestalo, abychom šli k některým rodičům na gáblík

janysek70
13. lis 2009

......já je budu mačkat 😀 😀

marhulinka
autor
13. lis 2009

Janysku tak díííííky to jsem ráda,že mi pomůžeš...a kdy mám říct manžovi,že přijedeš?? 😅 😀

marhulinka
autor
13. lis 2009

Tak já jdu venčit...zatím pa pa pa 🙂

coko.joko
13. lis 2009

je to jsou jak moje rodice ted v lete slavili taky 40 let a svickova teda nebyla,ale bylo prasatko a soudek pivecka moc dobry do rana se slavilo.....ale tu svickovou bych si taky dala...mohla bych ji udelat.... 😉