Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
13. lis 2009

Nad dortem jsem odpolko přemýšlela, ale tak narychlo se mi do něho nechtělo, páč ráno musím k městu něco koupit a nestihla bych ho ozdobit a ještě aby ztuhl.

marhulinka
autor
13. lis 2009

Nojo to mě vůbec nic nenapadá ☹

janysek70
13. lis 2009

Jsem zvědavá, co ráno vybereme 😀 . Kdyby měli nějakou pěknou palmu nebo jinou velou květináčovku....

marhulinka
autor
13. lis 2009

Takhle na rychlo se ale většinou pak něco vybere lépe,než když má člověk týdny 😉 🙂

janysek70
13. lis 2009

Mě to štve, páč já si s takovými akcemi ráda pohraji. Když měl táta 50, tak jsem mu taky udělala výzdobu celého sálu v hospodě a udělala mu nástěnku s jeho fotkama a k tomu komentáře a dárečky..... Tohle by byl taky takový důvod se vyřádit, ale nechtěla jsem se vnucovat

marhulinka
autor
13. lis 2009

Nojo a hlavně,když i mamča řekla: "že si dědek nevzpomene" 😀 😀 Zase to pro ni musí být krásné překvápko... 😉 🙂
Joooo a škoda,že jsi neměla více času...víš co jsme dávali oboum rodičům,když měli výročí?? Udělala jsem z různých fotek,textů a hudby dvd 😉 🙂

leny2
13. lis 2009

Ahoj holky,
tak jsem si myslela jak budu dneska odpočívat a prdlajs, i manža už mě lituje, že nemám chvíli klidu. Musela jsem jet s babičkou po doktorech a lítáním od ordinace k ordinaci jsem strávila celé dopoledne, pak pro mladýho do školy a teď jsme byli na stříhání našeho chlupáče a je skoro sedm hodin a jsem hin. Natáhnu se k telce a za chvíli beztak vytuhnu.

Marhulinko, máš krásný bříško. Mě to vychází stále na stejný termín i včera při ultrazvuku říkal Doležal, že to odpovídá úplně přesně. Včera měl prcek natažený nohy, to bylo správný, jsem říkala, no ještě tam má dost místa, tak se roztahuje. Dneska pěkně dováděl celý den a jinak mě budí tak kolem 6 hodiny ráno.

leny2
13. lis 2009

Janýsku, tak to máte super akci, svíčkovou bych si dala, už mám na ni chuť od minulého týdne, budu jí muset ukuchtit. 🙂

leny2
13. lis 2009

Septim se neozvala, jak dopadla na kontrole?

leny2
13. lis 2009

A kde máme Flagi?

leny2
13. lis 2009

Tak se tu mějte a zítra konečně už budu doma, tak mrknu.

marhulinka
autor
13. lis 2009

Leny hezky s bobískem odpočívejte!! To máš teda rozlítáno...snad to brzo zkončí a budeš moci taky odpočívat!!
Děkuji za pochvalu bříška 😉

coko.joko
13. lis 2009

Ahojda,tak jsem se vratila z mesta kde jsem sedela u Ryna a relaxovala 😀 ted dam sprsku a pujdu k telce....
janysku-tak to mas co delat,ale verim,ze sezenes dobrej darecek rodicum....co treba takhle tatinkovi nejakou dobrou flasku...a mamce treba krasnou kytku 😉 muj typ......
marhul-teda ty ses ted odhalila uplne cela 😀 ted uz vim jak vypadas......jinak ti to moc slusi a krasne jsi ji upravila....taky budu muset upravit nejaky fotecky a dat do albicka....
leny2-ty mas porad moc prace a na nas moc casu nemas 😉
krtek-mas nejlepsi leta a ne stara paka....... 😵

mysicka.hk
14. lis 2009

Ahoj holky kdepak dneska všichni jste a co děláte?

mysicka.hk
14. lis 2009

Že tady budu dneska první, to jsem teda nečekala.

leny2
14. lis 2009

Ahoj holky,
dneska jsem doháněla za celý týden úklid, převlékla jsem i postele a upekla dobrou mňamku. 🙂

leny2
15. lis 2009

Ahoj holky,
přeji krásnou neděli.

Marhulinko, krásný štěňátko. 🙂

coko.joko
15. lis 2009

Ahojda,
koukam,ze tu vcera nikdo nebyl 😉
janysku jak bylo u rodicu?
marhul krasna fotecka.. 😉

coko.joko
15. lis 2009

Janysku kde jsi??????Ze by si jeste slavila to vyroci 😀
jsem si zase pohrala s albumem,tak mrknete.......zitra budu delat dalsi fotky 🙂

leny2
15. lis 2009

Ahoj Coko, koukám, že si taky vyhraješ s fotečkama. 🙂

leny2
15. lis 2009

Copak všichni děláte?

Septim a Flagi se neozvaly?

marhulinka
autor
15. lis 2009

Ahojky,doufám,že jste měli krásný víkendík 😉 🙂 U nás bylo oba dny nádherně...takže jsme toho využívali 😀

janysek70
15. lis 2009

Těpéro 🙂 , Míšu jsem upíchla u Kobry 11 a tak si můžu sednout k noťasu 😉
Víkend se vydařil.
Jo a celé dva dny otravuji Michala s pejskem a stále mi odolává 😀

marhulinka
autor
15. lis 2009

Janysku no ty to s tím svým teda vůbec neumíš 😀 😀 😀 Nasaď psí oči,no a trochu citového vydíráníčka a třeba i fyzický nátlak 😀 😀

mysicka.hk
15. lis 2009

Ahoj Janýsku a Marhulinko.
Tady bylo taky krásně. Vyrazili jsme na houby a
k večeři bude smaženice. 😉

janysek70
15. lis 2009

On už je ze mě zoufalý 🙂 , já myslím, že nakonec povolí 🙂
Já už v pátek koukala na net na inzeráty a vybírala a asi by ten york vyhrál a budu si muset obstarat nějaká moudra, jak vychovávat a co vše kolem, abych věděla.....
Zatím přemýšlím na prvním bodem a to zda pejska nebo fenku a v návaznosti na to bude další bod jméno 🙂

marhulinka
autor
15. lis 2009

Janysku no jasně,pořádný nátlak a on nakonec povolí 😉 😉 😵 😵

mysicka.hk
15. lis 2009

Janýsku nám vyhovuje fenka, je lépe zvladatelná než pes.

marhulinka
autor
15. lis 2009

Janysku nám zase vyhovuje pejsan...žádné hárání,hlídání....a náš pejsan se na necelém jednom roce úplně zklidnil a je to ňuchlací mazel 😉 🙂

janysek70
15. lis 2009

No právě mi odrazuje u fenky to hárání, to bych jí musela pak i navlékat nějaké gaťky, ne? A jak ti doma pejsam čůrá, když jsi v práci?