Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
16. lis 2009

Coko 14tt to to letí viď??? 😉

coko.joko
16. lis 2009

no marhul a ty 23tt 😀 taky leti,ale ja bych brala uz kveten 😀

marhulinka
autor
16. lis 2009

Jooo to je jasný...já klíďo ten únor už aspoň 😀

janysek70
16. lis 2009

Ženy, si asi sednu na prdel 😉 ..... Míša volal a co prý dělám, jestli hledám zase pejska a jestli se mi líbí ten, jak mi poslal odkaz..... 🙂 A tak tam mám zavolat nebo i jinam a že si zítra můžeme udělat výlet a jet se na pejsky podívat, no já ho miluju 😵 😵

mysicka.hk
16. lis 2009

Mě by stačilo kdybych byla těhu. 😒

marhulinka
autor
16. lis 2009

Janys oni jsou pak chlapi jak divý!! Ten můj nejprve taky nechtěl o tom ani slyšet...pak tady sám seděl hodiny u netu a hledal 😀 😀

marhulinka
autor
16. lis 2009

Mysi všechno bude!!!!!!!!!!! 😉 😉

mysicka.hk
16. lis 2009

No to je super. Za chvíli je pejsek doma. 🙂

janysek70
16. lis 2009

No, to Michal pořád, jak v práci nestíhá a dnes si udělal čas a hledal 🙂

coko.joko
16. lis 2009

no vidis janysku jupiiiiiii zitra se jede na vylet.... 😀 a bude doma pejsan......to ti verim,ze ho ted milujes 😀 😀

marhulinka
autor
16. lis 2009

😀 😀 oni si hrajou na tvrďáky a počkej až toho špuntíka budete mít doma!!! Manža věčně ležel na zemi 😀 😀 a bylo to samé ňuchlinky ňuchlinky pojď ke mně ty prdelinko 😀 😀

janysek70
16. lis 2009

Myši, taky bych brala to samé co ty, snad nebudeme už dlouho čekat a podaří se 😉

marhulinka
autor
16. lis 2009

Holčinky já se zatím loučím....jdu uklízet-nějak mě to chytlo...alespoň uspím Kubíčka,páč už se tam zase nějako rozdováděl 😀

coko.joko
16. lis 2009

😀 😀 😀 mysi a janysku jste na rade a urco to ted dopadne,protoze v lete bude mega sraz s kocarkama a s pupkatyma maminama 😀 😀 😀 😀 😀

mysicka.hk
16. lis 2009

Ty si pořídíš pejska a za nedlouho bude i mimi. 😉
My už máme pejska 3 roky a stále nic. 😒

coko.joko
16. lis 2009

no marhul pri uklidu ho neuspis to musis lehnout a pustit mu ukolebavku 😉 ten nas spunt porad spi.......bude asi po me 😀 😀

marhulinka
autor
16. lis 2009

Ježiši to abychom si pronajaly rovnou nějaký sál-nebo tělocvičnu 😀 😀

Tak pa všem a k obídkům dobrou chuť....Janysku a ty taky koukej vymýšlet jméno!!!

janysek70
16. lis 2009

Já taky musím ještě něco podělat a rozeslat mailem..... a vám dám domácí úkol: potřebuji nějaké typy na jméno pro psí mimi, mě nic pěkného nenapadá a to co jsem četla bylo úchylné

marhulinka
autor
16. lis 2009

Janysku mám tu psí kalendář...tak pak až budu mít zase chvilku ti to písnu...

marhulinka
autor
16. lis 2009

Nám všichni říkali,ať dáme jméno Rambo 😀 😀 a pak ze zarohu vyběhne naše myš 😀 😀 😀

coko.joko
16. lis 2009

janysku jest nam rekni cco to chces fenku ci psika

marhulinka
autor
16. lis 2009

Chce pejska aby mu mohla hladit kuličky

janysek70
16. lis 2009

Marhul má stejné myšlenkové pochody, to je dobře, pro mě bude vše nové a musím mít poradce 😅

mysicka.hk
16. lis 2009

A bude to psí holčička, nebo kluk?

janysek70
16. lis 2009

Naši mají Ramba, a už druhého v pořadí, takže Rambo II 🙂

coko.joko
16. lis 2009

no aspon ti bude radit jak hladit kulicky 😀 😀 to musis mit asi nejakou taktyku a to tady znas nema nikdo krom marhulinky 😀 😀 😀

janysek70
16. lis 2009

Já pejska 😉

coko.joko
16. lis 2009

Dobre ja se pokoukam a neco vymyslim........treba se trefim do tveho gusta 😀

coko.joko
16. lis 2009

janysku a vzdyt na internetu je tolik jmen na psika....jsem ted na to koukala....

janysek70
16. lis 2009

No, když mě žádné nějak nenakoplo 🙂 , mně se líbí Ben i Miky, jak má Marhul a Leny, páč ty znám z fotek, ale jiný jméno si neumím představit. Holky já mám strach, jestli to zvládnu, přijde mi to těžší než-li mít dítko, to beru naprosto samozřejmě a instinktem, ale psí instinkty asi nepochopím 😅