Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
18. lis 2009

😀 😀 no janysku to si nenapsala a tak jsem se bala jestli uz na nas neprdis 😀 kdyz mas doma bojovaka a hlidace 😀 😀 ja jsem ted po obede a jsem uplne plna.....cekam na Vratu a pak pujdem ven je tu docela krasne.....to vis smejdim i jinde jsem dalako od ceskych lidi,tak si je hledam aspon na netu 😉
flagi-nesmutni je to proste osud a podivej nikdo to tu nevzdava 😉 tak bojuj

flagicka
18. lis 2009

janysku,já vím,že to musím brát....ale pořád mi to nějak nejde....

flagicka
18. lis 2009

coko,joko-bojovat budeme to je jasné,ale já ted na to ani chut nemám potom všem.....ted to nechám volně a uvidíme v únoru....

janysek70
18. lis 2009

Fla, já to měla taky jak na houpačce, dva transfery při 1.IVF jsem myslela, že musí vyjít a pak jsem byla hodně naštvaná, při druhém IVF jsem ET moc věřila a dost mi to psychicky položilo a ty dva následné KET jsem byla nasratá, že zase nic a rozhodovala se, jestli to ještě pokoušet a teď se pomalu chystám, že půjdu i na to 3.IVF, páč to bez boje vzdát nechci

coko.joko
18. lis 2009

flagi jak pise janysek vsichni to zname a ja treba taky a ne jednou a proste jsem bojovala porad 😉
mam doma V.tak jde papat pak mrknu

flagicka
18. lis 2009

janysku-já vím,že se musí jít dál a bojovat,musím to vzít a ono se to snad už brzy povede....ono to půjde,ale ted ještě ne.....jinak držím palce aby ti to dopadlo!!!!

janysek70
18. lis 2009

Však jo, hoď se do pořádku, teď budou vánoce a až se budeš cítit lépe, zase přijď, my tu budeme smrdět pořád 😅

flagicka
18. lis 2009

coko-já vím....budu se snažit....

flagicka
18. lis 2009

janysku-jasně.....jdu se na obědvat,všem přeju dobrou chut k papání zatím pááá

leny2
18. lis 2009

Ahoj Flagi, toje mi líto, ale neztrácej naději, podívej se na moji cestu za miminkem.

leny2
18. lis 2009

Janýsku, tak co pejsek, povídej, jsem úplně natěšená.

leny2
18. lis 2009

Kolik stál bobuška? Je bez PP nebo s PP? Pošli mi taky fotečky rodičů, jsem zvědavá.

janysek70
18. lis 2009

Tak jsme se byli venku vyčůrat a ni ťuk proběhli jsme trávou šmajdali po betonu a určo si to schoval na doma

janysek70
18. lis 2009

Leny, tak jsem ti taky poslala ty fotečky od původní paničky, na té první příloze je leták a jsou tam rodiče i štěňátka a ten na kraji s tou nejmenší hlavičkou je náš 😵 😵 , je bez PP, ale čistokr. a stál 5.500,-

leny2
18. lis 2009

Tak hned mrknu, taky jsme za toho našeho dávali 5.500,- Kč.

leny2
18. lis 2009

A jaká byla noc? Brečel?

leny2
18. lis 2009

Tak jsem je zkoukla, jsou nádherný. 😵

leny2
18. lis 2009

My když jsme vybírali štěňátko tak to bylo dlouhé hledání, byli jsme se podívat asi na třech místech, pak jsme usoudili, že je pro nás důležité, aby byl hlavně malinký až vyroste a od tmavého zbarvení jsme upustili. Když jsou malí, tak jsou všichni tmaví. Ten náš je teď takový šediváček,ale je krásný, má krátký čumáček a váží 2,2 kg.

marhulinka
autor
18. lis 2009

Ahojky....

Flagi foukám na dušinku..ono to přebolí a bude další boj!! Držím pěstičky!!

Janysku no néééé ty tu?? To jsem nečekala 😅 Tak co ňuchlíneček??

leny2
18. lis 2009

Ahoj Marhulinko, jak je? Co děláš?

coko.joko
18. lis 2009

Tak mame po obede a V.jel jeste masirovat nejaky amika 😀 a cestou me musi vyzvednout z lekarny Femibion a taky nejak koule co si musim zavadet mam nejaky bakterii v sobe,ale pry to neni at tak hrozny......dneska to volal gyndar........tak jsem zase hotova co to bude.......... 😉

marhulinka
autor
18. lis 2009

Leny před chvilkou jsem dorazila domů...byla jsem na drbech 😀

janysek70
18. lis 2009

Noc naprosto v pohodě, spal v obýváku na dece, o půlnoci kníknul, tak jsem tam došla a našla 2 bobany, tak jsem to uklidila a zase zalehl a spal až do rána a pak se mnou jel do práce, koupili jsme baráček na spaní a mylý pelíšek a teď mi tu zase usnul na chlupaté bačkoře a já musím odbíhat bosa 😀

Čoko, hlavně, že nechrochtáš 😉

marhulinka
autor
18. lis 2009

Téééda vy Janysku budete mít nějakého ochrapku 😀 😀
A tak jaké je to jméno?? Já to asi přehlídla...a chci fotečku!!!!

coko.joko
18. lis 2009

janysu no chrochtat budu za chvilku 😀 neboj to prijde vse po stupne...........
to je mazlik jak porad spinka 😉

janysek70
18. lis 2009

Jsem ho taky pořádně prohnala, tak odpočívá a když je vzhůru, tak je čipera 🙂 . No je to ten Benží, Benýsek...
Fotem zatím neposloužím, nemám čím, foťák zůstal u našich i s nabíječkou a do druhého nemám baterky.

janysek70
18. lis 2009

Hele pejskařky, kdy jste mazlíka poprvé vykoupali? Mně docela vadí ten čuch, co si dovezl od těch pejsků, co byli pohromadě..., to byly dvě fenky a tři štěňátka

coko.joko
18. lis 2009

tak janysku sup do auta a jedu pro tu nabijecku 😀 at mame fotky.....vid marhul.......CHCEME VIDET BENZIHO;BENIKA:BENYSKA........... 😉

coko.joko
18. lis 2009

janysku neblazni nemuzes koupat tak malickyho psika 🙂 ja psika nemam jen manzela,ale vim to od nasich 😀

leny2
18. lis 2009

Týjo Janýsku já si to už nepamatuju, nemůžu si vzpomenout.