Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
18. lis 2009

A co mu dáváš za granulky?

marhulinka
autor
18. lis 2009

Jéé tak brzičko chceme fotečky!! A kolik váží?? Jůůůů super jméno 😉 🙂 Většinou dávají už psíka jednou vykoupaného,ale jestli ti to vadí,můžeš si ho vykoupat sama....vysušit,vyfénovat a nechodit s ním alespoň celých 24h ven...jinak se pak koupou až po třech měsících jakoby poprvé-podruhé 😉

marhulinka
autor
18. lis 2009

Nebo ho pořád ňuchlat aby načuchnul vámi 😀

leny2
18. lis 2009

To nám to tu hned ožilo psím miminkem. 🙂

marhulinka
autor
18. lis 2009

Leny jo viď?? Já na to taaaak ráda vzpomínám a nedávno jsme s manžou řešili,že bychom si klíďo pořídili ještě jednoho... 😅 😀

leny2
18. lis 2009

Jak jsem si to tu včera přečetla, tak jsme o tom taky mluvili, hned bych brala ještě jednoho. Ale teď počkáme na mimi a pak třeba pořídíme ještě jednoho kámoše.

leny2
18. lis 2009

My máme šampon a sprej na rozčesávání od Héry Cosmetics, krásně voní, ale je dražší, však jsem si dělala srandu, že chlupáč má dražší kosmetiku než já.

marhulinka
autor
18. lis 2009

Nojo ten náš rozmazleneček by dalšího psíka asi jen tak nerozdýchal...žárliveček 😀 Ale já taky asi ne...prostě Beňulka je můj miláček,teď stejně bude mimísek...a jsou to s nima i starosti,to by bylo moc....
Teď se chodím pořád ňuchlat k rodičům s psím miminkem - ten je úžasnej a pěknej rarach 😀

janysek70
18. lis 2009

Náš má narozky 11.9., 3 dny před Lukášem, to budou mít děti oslavu společně 😀 😀 😀

Tak já ho asi okoupnu, ať voní, v pátek mu bude 10 týdnů...

leny2
18. lis 2009

Náš má narozky 2.1. 🙂

coko.joko
18. lis 2009

😀 tak to bude u vas janysku velka oslava...kluci budou slavit spolu,ale bacha at se ten malej moc neopije budeme mu teprve rok 😀

marhulinka
autor
18. lis 2009

Tak to ho můžeš koupnout...kup nějaký voňavoučký šampónek a ne že ho pak rychle vyčmucháš 😀

leny2
18. lis 2009

Minulý týden jsem byla na stříhání s chlupáčem, tak máme zase krysičku.

marhulinka
autor
18. lis 2009

My máme narozky 20.10. 😉

leny2
18. lis 2009

Já jsem se Janýsku na všechno informovala u Marhulinky a u Palvap (ze Sanusek), ty mají doma asi tři.

marhulinka
autor
18. lis 2009

Leny 😀 Já mu na zimu nechávám kožíšek,aby mu bylo teplíčko a má v zimě nádhernou srstičku...se musím do ní pořád bořit a ňuchlat...nechávám stříhat jen hlavinku a pak mu stříhám jen u prdelky,pimpulu a nožinky 🙂

leny2
18. lis 2009

Jé to je hezké datum Marhulinko. 🙂

marhulinka
autor
18. lis 2009

No Janysek nás tu má na radění minimálně dvě 😀

marhulinka
autor
18. lis 2009

Dobře zapamatovatelné,viď?? A je to na Vendelína 😀

leny2
18. lis 2009

Jsem si říkala, že to ještě teďka necháme ostříhat a pak přes zimu mu budu hlavičku a to ostatní udržovat sama.

janysek70
18. lis 2009

Jo a paní říkala, že jestli to bude hopsal po taťkovi, tak to bude dobrý připouštěč a včera už mi hobloval bačkoru 😀

marhulinka
autor
18. lis 2009

Tak teď jsem si teda kejchla,že mám snad v kalhotkách 😀 Já teď pořád kejchám...to hnusný počasí 😝 😝 😝

leny2
18. lis 2009

Kolik váží Janýsku?

marhulinka
autor
18. lis 2009

Janysku pořiďte mu hnedka nějakého velkého plyšáka,bude to mít jako milenku....aby vám neobjížděl nohy a návštěvy 😀

marhulinka
autor
18. lis 2009

Jojo taky chci váhu kolik prcošek váží 😉

leny2
18. lis 2009

Marhulinko, to já se vždycky bojím kejchnout, co to asi s prďolkou v bříšku dělá?

leny2
18. lis 2009

Na našeho chlupáče to taky občas přijde, tak si najde vždycky nějakého plyšáka a náš mladej se tomu strašně tlemí, co to dělá, říká, že zase cvičí. 😵

janysek70
18. lis 2009

Až ho vykoupu, tak ho šoupnu do kuchyňské váhy, ale podle mě nula, nula, prd 😀 .

leny2
18. lis 2009

A co máte za granulky?

janysek70
18. lis 2009

Taky nadhodím Michalovi nějakou cvičební sestavu 😀 😀 😀