Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
3. dub 2009

Tak se tu mej te a ja jdu uz mam doma uragan a uz to jede 😀

marhulinka
autor
3. dub 2009

COKO-užijte si to venku....je vážně krásně!!!! Já v prácičce jsem jen v tílečku 😉

marhulinka
autor
3. dub 2009

SEPTIM-jak se těšíš na oslavičku???????????????

septim
3. dub 2009

moooc, ale lepsi je se netesit. Protoze vzdy kdyz se na neco tesim tak se to poser. ☹

marhulinka
autor
3. dub 2009

😉 😉 Tak se netěš!!!!!!! 😉

Jinak včera mi už přišla nová kartička z nové pojišťovny! jupíííííííííííííííííííííííííí Takže mimísci se můžou dělat hezky v Arletce 😉

septim
3. dub 2009

vyrazim. Tak se tu mejte fajn. Zitra se ozvu 😀

janysek70
3. dub 2009

Marhul, mně přišla nová karta z nové pojišťovny zrovna dnes..... 😉

coko.joko
4. dub 2009

Ahojky,
tak nas taham ze treti stranky 😀
vcera jsem se trochu sparila na slunicku jsem lezela 3 hodky v parku na dece a slunila se a nejak se to na me chytlo 😝 takze ted vypadam jak rajce 😉 snad to sleze nebo aspon s tmavne....dnes tu neni az tak krasne....
sept a jak si to oslavila...vcera

septim
4. dub 2009

je mi zle pisnu zitra ☹ 😀 😀 😀

zanetik
4. dub 2009

Ahojky, všechny vás moc zdravím...
Dočítat nevím jestli něco zvládnu, zatím jsme se za ten týden nějak nezastavily...dělaly jsme velký úklid, pořád něco přerovnáváme, do toho návštěvy atd. ale myslím, že ještě týden a ono se to uklidní...
Jinak holky jsou sluníčka, jsou moc hodný, snad jim to vydrží...jinak jsme naprosto zdravý, jen já pořád hubnu, už mám míň než před otěhotněním...vypadám hrozně...jak somálec, v pondělí asi budu muset k dr. mám strach, že buď přijdu o mlíko, nebo mi zakážou kojit. Zatím kojím a přikrmuju, hodně mi se vším pomáhá David, ještě že je doma, tak si to ještě musíme 14dní užít dokud bude pak uvidíme.
Do alba jsem hodila aspoň nějakou fotku z porodnice, tak zatím papá

septim
5. dub 2009

zanetik holky jsou moooooooooc krasne 😉

coko.joko
5. dub 2009

Ahojda,
zanetik mas moc krasny holky.. 😵
septim se nam probudila a je uz asi strizliva 😀 😀 tak jak si dopadla holka 🙂

leny2
5. dub 2009

Ahoj holky,
tak jsem se konečně dostala k PC, z práce jsem to vůbec nestihla a celý víkend tak nádherně, že by byl hřích sedět doma.

Zanetik, holky jsou nádherný. Hlavně abys byla v pořádku. To je dobře, že ti doma pomáhají. 🙂

Marhulinko, tak to je super, že začneš stimulovat. Budu držet palečky. A mrška už dorazila?

Janýsku, to se ti to bude jezdit s novým obutím.

Septim, jaká byla oslava?

Coko,už se těšíš do ČR?

Leny, jaký máš autíčko?

septim
6. dub 2009

tu nikdo, oslava probehla krasne ale priste nemuzu tolik kourit porad me z toho skrabe v krku. Doufam ze to prestane. 😉 Copak vsechny delate? Vcera jsem si precetla zanetik u vas na diskuzi co se stalo jedne holcine. To je silene, normalne jsem brecela a sla se podivat na holky. To musi bejt strasne ☹ ☹

coko.joko
6. dub 2009

Ahojda,
sept to vis venku je krasne a tak je kazdy venku jen ty a ja tu jsme 😀 😀
leny2 ja jsem se tesila domu fakt,uz moc a taky jsem balila veci a kdyz vcera opet vyhrali,tak uz se netesim a treba prohrajou zitra.A bude konec.... 😉
jinak me dnes odjel V.a zitra hrajou a pokud vyhrajou tak jedou rovnou do Berlina a prijede az v patek...takze jsem sama samotinka,ale uz mam plan a ted pujdu do mesta a podivam se co maji a trochu si nakoupim a hlavne mrknu tobe sept po nejakych trickach s obrazkama,at jsi vl lete kocka 😀 😀 pak budem chodit jak dvojcata 😅

sept..ty jsi jak ja taky pak kourim a druhy den me skrabe v krku a je me zle 😀 😀

leny16
6. dub 2009

Čauky 🙂
ahojky kočky, koukám, že na to jak je venku krásně tak si tady docela povídáte 🙂
koukám, že tu byla žanetík, holčiny jsou krásný 🙂
sep-dobře, že sis oslavu tak užila. Také vím, jaké je to mít kocovinu i z kouření, fuj 😝nezávidím ti.
Copak se stalo vedle na diskuzi?
coko- koukám, že ty už přijedeš opálená. Budu vedle tebe jak sejřina 😕 🙂
leny- mám Škodu Fabii 2005, měli jsme na ni hodně slušnou cenu. Hlavně abych ho moc neobouchala 😔 😅
Kdepak máme janýska????

coko.joko
6. dub 2009

ahojda leny16,
to se neboj ja jsem porad jak syr jen ksichtik mam trochu,ale jinak ne 😀 na me se to spatne chyta,takze me to trva dlouho a pak,kdyz uz jsem,tak je konec leta 😀 😀
dneska me psala sousedka,ze uz mam poj.kartu doma,tak muzu volat a dat si termin na stimulku na kveten.. 😵 tak jsem zvedava jak to dopadne a co povi....

coko.joko
6. dub 2009

jinak JANYSEK ten si urco o vikendu delal krasnou zahradku a pracovala okolo baracku,aby to tam bylo krasny,az ji prijedu na kontrolu 😀 😀 a ted sedi v kanclu a musi makat jako vsichni ostatni 😅 jen par z nas se flaka 😝

marhul potrebuju od tebe neco poradit....tak ti pisu do IP..... 😉

leny16
6. dub 2009

tak to je skvělý, že už máte všechny karty, ted do toho půjdete skoro najednou 🙂 Ten internet máš už zařízený??? 😎

coko.joko
6. dub 2009

leny16 nemam a a ni nebudu mit,proste to u nas neproslo a na 3 mesice to fak nema cenu jsem to nakonec uznala... 😉 takze me ceka kavarna jednou tydne a pokazdy vam pisnu jak se mam atd.a vlastne je i mobil,takze neni problem psat pres nej

leny2
6. dub 2009

Ahoj holky,
to je úplně hřích sedět tady v kanclu, když je venku tak krásně.

coko.joko
6. dub 2009

jo myslim,ze marhul psala,ze tam jde ted v dubnu a ja v kvetnu snad nam do toho nic neprijde a bude vse O.K a ja budu moct..... 😉 docela se tesim,ze konecne po dlouhy dobe se bude neco dit a ne jen cekat 😅

coko.joko
6. dub 2009

leny2 ja uz dlouho sedet nebudu,cekam az zavola V.a prinese se me obed a ja pak mastim ven teda do mesta a stavim se u Ryna na kavicce a budu relaxovat az do vecera 😀 ale schovam si oblycej 😝

leny2
6. dub 2009

Coko, ty se máš. 🙂

coko.joko
6. dub 2009

leny2 nemam,ale kratim si tu ten cas,kdyz tu jsem ted uplne sama ☹ jedna kamoska se odstehovala do CR,druha se rozesla s hracem a je taky pryc a ostatni chodi do prace a nemaji cas,tak si musim najit nejak zabavu sama a fakt u toho Ryna je to super 😉

coko.joko
6. dub 2009

dala jsem do alba nejaky fotky,at mate aspon predstavu jak to tu vypada u toho Ryna,tak mrknete,vecer to smazu 😀

leny16
6. dub 2009

coko- pěkný lehárko, taky bych se tam takhle rozplácla 🙂 😉

coko.joko
6. dub 2009

leny16 tak prijed a budem tu lezet spolu 😀

leny16
6. dub 2009

počkej měsíc až dodělám řidičák 😀 😀

coko.joko
6. dub 2009

leny16........... 😀 😀 😀 1000km na zacatek to jde,aspon se vyjezdis 😉