Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
22. lis 2009

Tak v telce nic není,tak si něco pustíme...

coko.joko
22. lis 2009

no ja to nechavam vzdy az na posledni chvilku a pak jdu rovnou do perin k telce 😀
zitra musim jit do lekarny uz me dosel Femibion 400,tak snad ho budou mit..... 😀

coko.joko
22. lis 2009

Tady u nas v telce je toho tolik,ze nevim na co driv koukat...a to chce Vrata jeste objednat cesky programky 😀 ale ja nechci

marhulinka
autor
22. lis 2009

Já se vždy taky koupala těsně než jsem šla do peřin a teď chodím nějako brzo.... 😀 klidně už v šest a někdy dokonce v pět 😀 😀

marhulinka
autor
22. lis 2009

A na co dnes budeš koukat?? My si musíme něco pustit...

coko.joko
22. lis 2009

marhul moje hodina je okolo pul devaty vecer....to usnu a ve dvanact se vzbudim a cumim do stropu 😀 a usinam kolem treti rano....mazec co,ale to ted posledni dobou.......
jaaaa davaji me nemecky romanticky film,uz jsem ho videla,ale takkkk krasny,ze ho muzu videt znova 😅

coko.joko
22. lis 2009

Cesky DVD si setrim na vanoce.......to budu pak koukat.......

marhulinka
autor
22. lis 2009

Mě se to teď protáhlo a chodím spát dlouho....tak v jedenáct dvanáct....

coko.joko
22. lis 2009

no aspon pak spis do rana a nekoukas jako ja...... 😀 uz me zmaha lezeni na zadech a nejvic me stve,ze nemuzu na brisko si lehnout 😀 sice nemam bruch,ale bojim se uz ted

marhulinka
autor
22. lis 2009

My se koukneme na netu na včerejší díl "Polepšovny mazlíčků"....pak ještě něco pustíme a pak zalezeme do peřin 🙂

coko.joko
22. lis 2009

jo na to taky koukam a vubec ja zkouknu vse vcetne televiznich novin 😀 a pak vim co je u nas noveho

marhulinka
autor
22. lis 2009

Já na břiše nikdy nespala....já vždy na zádech...teď už to taky není ono...takže střídám boky,ale v noci se celá překulit-to je chuťovčička 😀 😀

marhulinka
autor
22. lis 2009

Teď se v noci taky tak nebudím...někdy jo...to třeba i posledně jsem o půl druhé ráno šla s pejsanem kolem baráku 😀

coko.joko
22. lis 2009

no to verim....si budu muset fakt koupit ten tehu polstar,nebo nevim 😀 ja si neumim najit totis zadnou dobrou polohu a proto se porad prevaluji 😅

coko.joko
22. lis 2009

coze?to ja bych teda nesla bych se bala 😀

marhulinka
autor
22. lis 2009

Tojo já někdy mám noc,že to taky jen proválím....a to je děs...
Ježiši zase mě začala pálit žáha 😠 to tu dlouho nebylo 😅

marhulinka
autor
22. lis 2009

Já ne,mám s sebou přece trhače 😀 😀 😀

coko.joko
22. lis 2009

jo zaha to ja zatim neeee 😀 ale vubec bych se nedivila,ze to zacnu mit za chvilku i ja 😀 😀 😀
dneska prisel manzel domu na obed a prinesl me tri krasny cerveny ruze....a ja mu rikam,jestli neco provedl,ze kyticky dostavam jen kdyz mam narozky a svatek,vyroci atd.....a on ze si me ted musi rozmazlovat a je pry nedele,tak proto......jsem uplne koukala 😉

marhulinka
autor
22. lis 2009

Mě žáha pálí od samého začátku...vrrrr vždy mám chvíli klid a pak to zase začne....

Tak krásný večer...jdeme si něco pustit a uvařím si ještě jeden čajíček 🙂

coko.joko
22. lis 2009

no trhace 😀 😀
bych sla mozna s nejakym bojovakem a jeste nejaky sprej do ksichtiku 😀 😀

coko.joko
22. lis 2009

jo mej se ja jdu taky uz me zacina.........pa

marhulinka
autor
22. lis 2009

Já chodím jen pod okny,tak bych řvala a snad by to manža slyšel 😀 😀 Pa

coko.joko
23. lis 2009

Ahojda,tak nas taham z treti strany 😀

marhulinka
autor
23. lis 2009

Krásné ránko 🙂

coko.joko
23. lis 2009

Marhul dneska nejak brzo 😎

marhulinka
autor
23. lis 2009

Já jsem od šesti už na nožkách....byla jsem s pejsanem,na poště a na nákupku a pěšky,abych se hezky prošla 😉 🙂

coko.joko
23. lis 2009

TEda ty jsi,ale sikovna holka........ja jsem vstavala v 8hod.a ted jsem vyprovodila manzela na zimak a mam volny PC 😎 tak neco zkusim jeste udelat a pak musim varit........

marhulinka
autor
23. lis 2009

My máme na dnešek uvařeno...vařili jsme večer 😉 Já teď upravuji nějaké fotečky,u toho popíjím Caro s mlíčkem,posnídala jsem a pak taky půjdu něco dělat...pokračovat ve výzdobičce 😀

coko.joko
23. lis 2009

Caro s mlickem 😉 to me vubec nechutna nevom proc,ale nama to proste chut....presso je presso 😀 ale to bohuzel nemuzu ☹

marhulinka
autor
23. lis 2009

Já to piju už dlouho,takže jsem si zvykla a považuju to za své kafíčko 😀 Mňam