Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
25. lis 2009

Janysku co dneska Beníček?? Jakpak to doma sám zvládl??

janysek70
25. lis 2009

Jo zvládl, jsem mu nechala puštěné rádio 😀 . Po návratu jsem našla 2 loužičky a poněkud pomordovanou stojící dekoraci mezi okny, páč je lehounká a tak si ji povalil a a okousal mi větvičky. Jsem s ním šla hned ven a šmajdali jsme pěkně dlouho i se honili a neviděla jsem ho ciknout a jen jsme vlezli do baráku do vinárny, tak se tam vychcal, holomek 😉

marhulinka
autor
25. lis 2009

😀 😀 😀 Jojo a vykárali jsi ho?? Neboj naučí se to...oni jsou šikovný...zkus venku pak jakmile cvrkne mu dát nějakou mlsku,uvidíš jak rychle se to naučí 😉 🙂 a doma vykárat 🙂

janysek70
25. lis 2009

Kárám, kárám a odměňuji 😀 , Michal vyčetl pokyny na netu...

marhulinka
autor
25. lis 2009

Tak to je fajn...to on to zvládne a vy taky 😀

janysek70
25. lis 2009

Jen mi připadá, že málo jí, nevím, kolik takový prďola má sníst, občas zobne granulky a co mu dám jiného, tak mu okorá, nesní to hned, ale jak sedneme ke stolu, tak loudí. A takový salámek, sýr,.....podaný z ruky, to se může servat

marhulinka
autor
25. lis 2009

Janysku a kolikrát denně mu dáváš baštit? Pokud pes nechává v misce zbytky,tak je třeba dávaného jídla moc...
A nejlepší je,když to pes nesní...nechat mu to tak 20minut a pak sebrat 😉 Oni jakmile si zvyknou,že tam stále jídlo mají...tak to takhle flákají...

janysek70
25. lis 2009

No právě, že mu dávám na talířek, tak dvě lžičky ráno, on k tomu dojde, očuchá, napije se a nejí, pak si třeba zobne granulku. A pořád loudí

marhulinka
autor
25. lis 2009

Když loudí tak ať mu nedávejte ani ťuk,nemá snědené své...tak ať zapomene!!! A tak mu dáváš kolikrát denně??
Měl by dostávat tak 3x denně

janysek70
25. lis 2009

Ráno a čekám dokud to má na misce, teď jsem mu dala a zase nic a pak dostane večer. Já mu pak dám něco z ruky, páč si říkám, že musí mít hlad. Mám tu malou kuřecí konzervu a nějak mu nejede a když vytáhnu kolečko šunkovýho salámu, tak dělá jak když neměl týden v hubě, tak nevím, jak s ním, aby se nadlábl

marhulinka
autor
25. lis 2009

Janysku kdyby měl hlad tak to sní...ale oni jsou strašný mlsouni...víš co udělej? Uvař kuřecí maso-prso třeba....a vždy mu trošku nakrájej do jídla..uvidíš jak bude baštit 😉 Já to našemu dělám pořád 😉 🙂 Salámky mu moc nedávej...jsou slaný...zkus třeba zeleninku...salátek,kukuřičku,mrkvičku 😉 A jednou za čas ten náš dostává kompotovanou broskev...a to nestačíš mrknout a olizuje prázdný talířek 😉 🙂

marhulinka
autor
25. lis 2009

Jo a granulky mu dáváš tedy suché,nebo namočené?

janysek70
25. lis 2009

Granulky jsou takové malinkaté pro štěňata a dávám mu je suché. Ani namočenou piškotu v mlíku nechtěl, jen suchou, bramborovou kaší pohrdl a to domácí kuře, co k tomu bylo, slupl jako malinu a ještě loudil, no fakt vychcoň. Tu zeleninu vyzkouším. Broskvičky já rád, tak se s ním rozdělím 😉 . Paní říkala, že jim dávala smetánek, tak jsem zkusila a dvakrát ho olízl.

marhulinka
autor
25. lis 2009

Nojo oni jsou to mlsouni...ale nedávat to okolo moc často...teda kromě zeleninky,tu můžou pořád 😉 🙂
Já teda když byl pejsan malý granulky namáčela,poradil mi to veterinář...no a pak když byl mlsný,tak to kuř.maso a to zabírá pořád...to doporučuju... 🙂

janysek70
25. lis 2009

Děkuji, musím vyzkoušet a trochu ho naučit na režim, by s námi jinak pěkně cvičil!

marhulinka
autor
25. lis 2009

Nojo vy jste přeci páníčkové ne on 😀 Ten můj drak se právě probudil,přiběhl se svým kostičkovým zubním kartáčkem a teď se tu na letišti šmoulí...za chvíli vyrazíme ven,půjdeme naproti pak manžílkovi a pak tu divou zvěř nakrmím 😀

janysek70
25. lis 2009

Já čekám, až se probudí, zase si mi tu zalehl nohy a tak jsem se musela vysoukat z bačkor, abych vstala. A pak se půjdeme zase proběhnout.

coko.joko
25. lis 2009

A koukam,ze tu zase jsou psiky.... 😀 😀

janysek70
25. lis 2009

To si piš, konzultace s přítelem na telefonu muší být 🙂

coko.joko
25. lis 2009

ano to schvaluji..... 😉 dneska me kamoska poslala psika co si koupila,aby ji nebylo smutno....a hadej jaky to je......york....ale uzasnej....... 😀

janysek70
25. lis 2009

Jsou nějak v kurzu 😉 . Ten můj si mě už nějak moc omotal kolem prstu 😀

Hledám tu na netu dárečky na vánoce a nějakou inspiraci. Kámoška má ten digitální fotorámeček a hrozně se mi to líbí. Když jsme u nich byli, tak to měla stát na baru a stále se tam měnily fotečky a dá se to i zastavit. Přidělává se na zeď nebo jako stojánek. To je dobrý tip pro budoucí rodiče, na foto dětí, pokoukejte maminy

janysek70
25. lis 2009

Čoko, nemyslela jsem čumět hned, to mě vyháníš, abych už šla ven.... 😅

coko.joko
25. lis 2009

janysku jo v kurzu.......no to ho asi moc rozmazlujes 😀 ale to je dobre... 😀
jo na to jsem koukala tady v obchode a hrozne se me to libilo,ale ja chci ted novou kameru,protoze ta nase je trochu zastarala jeste na tu kazetku...tak chci nejakou malickou...... 😀 tak to uz by u nas neproslo......dneska jsem s mamkou resila po skypu co vanoce atd.....a tata me rekl,ze nam koupi kocarek at si vybereme a tak jsem rekla,ze mam jasno a stoji 500euro a tak koukal,ale rekl,z nam v unoru da korunky.......jupiiiiiiii tak jsem rada.......tatinek je nejaky moc hodny na me..... 😎

coko.joko
25. lis 2009

ne jen tu bud.....pekne s nama.......me za chvilku prijde V.a obsadi net.......tak se potom pujdu ustrojit a pujdem radsi na prochazku i kdyz tu porad nejak prsi......a taky me dnes musi uz vyfotit v tech katkach tehu........at me vidite jak v tom komicky vypadam......... 😀 😀 zadny bruch,ale mam katky

janysek70
25. lis 2009

Jo to jsem se tě chtěla zeptat, jak on reagoval a jak se těší. Říkala jsi, že mamka o IVF věděla, ale táta ne. Už ví nebo jste mu podrobnosti neříkali?

janysek70
25. lis 2009

http://www.fotoplaneta.cz/d/fun-beat-fb08-digit...

Ten už je dost velký na zeď i vymakaný a má i zvuk a dají se na něm i přehrávat filmy, ale jsou i menší za třeba 1500,-

coko.joko
25. lis 2009

jo to je presne on jak jsem na nej koukala.....krasny darecek by to byl.......ale........
Tata to je borec.....hned jak jsem dostala UTZ od Dolezala,tak jsem se jela rozloucit k nasim na vikend a domluvit se s brachou co a jak....a prijedu k nim a tata hned Ahoj ..mas hlad a ja neeeee a musim na WC a sla jsem blindit....a kdyz jsem vylezla,tak tata co je....a ja.. jsem tehotna a je me zle...a on tak super konecne budu dedek i od tebe a od te doby je uzasny.....porad se me pta jak me je a co potrebujem a je uplne moc hodnej....ja nasim porad posilam fotecky atd.a tata uz planuje jak udela ohradku na zahradu a jak bude vozit kocarek a je proste uplne jinej..... 😀

coko.joko
25. lis 2009

Jezisi jsem se zase rozepsala no kdyz ja neumim psat ve zkratkach 😀 😀 😀

janysek70
25. lis 2009

To je dobře, můj táta je taky takový a vždy když mi něco je nebo jsem byla po transferu, tak mi nevolá máma, ale táta a od malička cítím, že k sobě máme blíž.

coko.joko
25. lis 2009

no to u nas tak nebylo....ja spis vse s mamkou resila,ale ted je proste jiny a ja jsem hrozne rada,ze jsme k sobe nasli cesticku a snad to uz tak zustane 😉