Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
27. lis 2009

Já jdu žehlit, pak zase mrknu.

marhulinka
autor
27. lis 2009

Tak dneska vážně zase trošku přituhlo...byla jsem venku...ale i tak je krásně 😉 🙂

coko.joko
27. lis 2009

tak tady je taky zimicka ☹ a hlavne prsi.....takze radsi bejt pekne doma v teple i kdyz ja mam tady otevreny okna a vetram 😀 😀

leny2
27. lis 2009

Tak mám vyžehleno, na oběd jsem skočila k mamce dolů a jdu se mrknout co tu nového.

coko.joko
27. lis 2009

Teda holky kde jste kdo......
marhul ta se slechti na vecer...
janysek ten tu uz zase nebyl ani nepamatuji........
ja jsem si uklidila obyvacek a trochu udelala vanocni atmosferu,ale nebudu to prehanet...... 😀 😀 ted si dam cajik a pak budu pokracovat......

mysicka.hk
27. lis 2009

Ahoj Čoko jsem tady.

coko.joko
27. lis 2009

Ahoj mysko.....ja tu litam po byte a porad neco rovnam a prerovnavam....jsem jako blazen........ 😀 😀

leny2
27. lis 2009

Coko, nejsi blázen, já také pořád přerovnávám a dělám pořádek ve skříních, abych měla kam narovnat věcičky pro mimi.

septim
27. lis 2009

Ahojda fotka moc hezky marhul, test na cukrovku je v pohode ja byla na nem na Benesovce na poliklinice

coko.joko
27. lis 2009

😀 leny no me dneska vynadal Vrata,ze jsem debil a delam porad neco....tak jsem se snim trochu chytla,ze jsem tehotna a ne nemocna,tak na me koukal a mlci....... 😎 😎
AHOJ SEPT-jsem rada,ze ses ukazala 😀 😀

leny2
27. lis 2009

Ahoj Septim,
co holky, jak se těší na vánoce?

leny2
27. lis 2009

Coko, ty máš teda hlídače, ale chápej ho, bojí se, abyste byli v pořádku s mimčem.

leny2
27. lis 2009

Coko, Vrata by mi mohl poradit co koupit mladýmu za brusle, já jsem koukala na netu a oni se dělají i takové, které jsou nastavit až tři velikosti.

coko.joko
27. lis 2009

jo leny,ja se taky bojim,ale preci muzu neco delat...na zacatku jsem mu rekla,ze me Dolezal rekl at nezehlim...a on si mysli,ze zehlit nemuzu ani ted....a porad hlida co jim a nejim a kolik toho vypiju za den no na budku to je.......a sept mela pravdu 😀 😀 😀 mela jsem se nastehovat k nim

coko.joko
27. lis 2009

leny muzu se zeptat,ale az v pondeli dneska odjel tak az se vrati,tak se ho zeptam...jaky bruslicky 😉 ja tomu moc nerozumim

leny2
27. lis 2009

Brusle na led.

leny2
27. lis 2009

To budeš celý víkend sama samotinká?

coko.joko
27. lis 2009

jo leny ja vim brusle na led 😉 zeptam se ho.....ono asi taky zalezi kolik penez do toho chcete dat a jestli to ma jen tak na brusleni a nebo jestli bude hrat treba hokej 😉

coko.joko
27. lis 2009

Ja jsem leny na tohle uz uplne v pohode 😉 uz to mame takhle 9 let,takze me to nevadi....a ja si vzdycky neco najdu a nebo jsem v trapu....ted to teda moc nejde,ale neco vymyslim....... 😉 😉 pak zase pres leto jsme spolu 24hodin denne pres 3 mesice 😀

septim
27. lis 2009

mas tam foto cokousi ale je nekvalitni bylo to narychlo

septim
27. lis 2009

ahoj leny na vanoce se u nas tesi snad cela rodina zitra jedu nakoupit dary tak se moooc tesim

coko.joko
27. lis 2009

septiku krasa no to rikam cela maminka 😉 a dekuji za fotku byla jsi opravdu rychla 😀

janysek70
27. lis 2009

Čoko, nemel 😀 , tobě slouží paměť max. 1 den 😀 . Nemůžu tady pořád přerušovat brebentění těhulí 😅

leny2
27. lis 2009

Ahoj Janýsku, co dělá chlupáček?

coko.joko
27. lis 2009

janysku ja nemelu ☹ mluvim porad jen pravdu........a ja k vam taky chodim,kdyz se tu bavite o psikach 😅

janysek70
27. lis 2009

Leny, byli jsme odpolko u našich a je totál unavený a teď mi tu spí a já mám klid u Ulice 😉

leny2
28. lis 2009

Přeji hezký víkend všem. 🙂

mysicka.hk
28. lis 2009

Tak koukám že máte dneska volno.
Myslím na MK. 😉

marhulinka
autor
28. lis 2009

Ahojky všem...měla jsem fofry,tak přeji všem krásný víkendík 🙂

mysicka.hk
28. lis 2009

Ahoj Marhulinko dneska ti nic neuteklo.