Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
28. lis 2009

Nojo koukám...já toho měla hodně...a teď necítím nohy...už se ani nehnu... 😝

coko.joko
29. lis 2009

Krasnou adventni nedeli 😀 😀

coko.joko
29. lis 2009

Koukam jak to tu zije 😀 😀

mysicka.hk
29. lis 2009

Koukám že mají všichni dovolenou 😀

coko.joko
30. lis 2009

Dobre rano,
tak koukam,ze tu asi budu jen ja a budu si povidat sama se sebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marhulinka
autor
30. lis 2009

Krásné pondělní ránko všem 🙂 😉

leny2
30. lis 2009

Ahoj holky,
už jsem taky na příjmu. 🙂

coko.joko
30. lis 2009

Ahojda leny 😀 si tady hraju na netu s fotkama......manzel me spinka,tak musim bejt ticho 😀

coko.joko
30. lis 2009

😀 jsem vcera davala fotky na konika a admin me je vymazala ,tak me pekne nasr*la 😠 takovou praci me to dalo......odpolko musim do mesta na nakup..se me nechce,ale musim....jsem vcera zjistila,ze uz me je jen jedna podprda....bricho zadny,ale prsa me rostou 😀 a na vecer jdem k sousedum slavit narozky..... 😎

leny2
30. lis 2009

Tak to máš Čoko dneska nabytý. Co jsi dávala za fotečky?

leny2
30. lis 2009

Já jdu něco pojíst, mám nějaký hlad.

coko.joko
30. lis 2009

ja se tady cpu mrkvickou.....jsemdnes brzo vstala a tak uz mam davno po snidani a ted mam svacu.....jo nabyty to mam se zase seknu nekde ve meste jak se znam.....chodim po kramech a rikam je to bych si koupila a pak hm....tak si musim pockat..... 😀 😀 davala jsem moji vyrobu na vanoce 😉 😉 jsem se tady s tim pekne sr*la a je to fuc...... 😀 😀

coko.joko
30. lis 2009

taky jsem vcera resila s nasima kocarek 😉 je to vsechno hrozne slozity........tak jsem zvedava jak to vymyslime 😀

septim
30. lis 2009

zdravim tak jsem v sobotu nakoupila darky tak mam radost vcera jsem byla na advetnich trhach tak jsen nakoupila vyzdobu, tak muzou vanoce pomalu zacit. Dnes jedu do Kostelce tak jsem zvedava 😉 cokousku ty jsi kralik ze se cpec mrkvickou, ja bych porad jedla anglickou slaninu hermelin smazaka tatarku a same takove prasecinky 😉 neboj kocarek urco vyberes 🙂

leny2
30. lis 2009

Ahoj Septim, tak dobře pořiď.

leny2
30. lis 2009

Nikdo nikde? Já mám dneska domácí pohodu, jen ráno jsem byla navštívit kamarádku s tříměsíční holčinkou, tak jsem si ji pomuchlila.

leny2
1. pro 2009

Ahoj holky,
dneska mě čeká zubařka dopoledne, pak už bych měla být doma. Včera jsem doklidila konečně pokojíček, ale s mladým dělat úklid, to je hrůza, všechno potřebuje, nemůžu nic vyhodit, ale je to hotový, skříň připravená pro věcičky na mimi.

septim
1. pro 2009

Tak vas zdravim, kontrola dopadla dobre prcek je pry velky 🙂 v pondeli jedu na ten geneticky ultrazvuk tak to bude taky snad ok 😉

coko.joko
1. pro 2009

Ahojda.....
sept krasny kocarek 😉 to se ti bude drandit.....
leny-ja vzdy uklizim a musim u toho bejt sama,protoze Vratovi se hodi taky kazda vec a nic nevyhodi,takze ja kdyz neni doma,tak uklizim skrine.... 😀

marhulinka
autor
1. pro 2009

Ahojky všem přeji krásný den...

mysicka.hk
1. pro 2009

Ahoj děvčátka. Jdu se mrknout než půjdu do práce.

mysicka.hk
1. pro 2009

Kdepak jste těhule? Jen sem vlezu, všichni utečou? 😒

coko.joko
1. pro 2009

mysko ja jsem tady porad,akorad do toho varim a musim se pomalu chystat k dr.takze tady litam po byte a premyslim co na sebe 😀 😀 😀

mysicka.hk
1. pro 2009

Já jsem právě vytáhla poslední várku věnečků.
Ať to u dr. dopadne dobře.

coko.joko
1. pro 2009

ty peces?TEda jsi sikula ja jsem ted hrozne lina a vcera jsem dostala od sousedky super recept..neco jako vanilkove rohlicky,ale trochu jine a ja jsem se snima vcera cpala u ni a byli moc dobry,tak je zkusim pristi tyden udelat...... 😉 jinak fakt nic nepecu a jeste udelam ulky a to je vse 😉
ja myslim,ze u dokyho to bude v poho....dostene darecek od nas k vanocum...malicky uplatek 🤐 za to,ze se o nas stara a dava nam porad UTZ snimky... 😉

mysicka.hk
1. pro 2009

Tak napiš recept, rohlíčky miluju.
Včera jsem dostala recept na mrkvové pečivo.

marhulinka
autor
1. pro 2009

Jůů tady se peče!! Hmmmmm 😉 🙂

coko.joko
1. pro 2009

to muze bejt taky dobry...mrkvove pecivo 😉takove zdrave.... 😉

marhulinka
autor
1. pro 2009

Coko pořiďte u dokyho 🙂

coko.joko
1. pro 2009

marhul dikas urco bude vse v poho 😀 😀 se bobavime o hokeji a pujdem......jsem se te chtela zeptat,jestli platis za ty UTZ obrazky