Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
3. pro 2009

ne ja jsem mysela,ze vas tam vystavim 😀 kdyz se me cela rodinka obtisknete 😀 😀 a vas bych ulozila radsi na hotel,protoze to by nemuseli vydrzet sousedi 😀 😀

septim
3. pro 2009

jo takhle ty jsi myslela obtisky 😀 😀 😀 radsi penzion at ho zaberem celej a nemame tam cizi lidi 😀 Michalovi se moc libi ten kocar tak asi vyhraje 😉

coko.joko
3. pro 2009

no tady penzionky nejsou,ale jen hotel,ale to tam prezijou 😀 na par dnu tam prijede demolicni ceta 😀 jo ten kocarek je krasny a neni fakt drahy,ale proc ho bedes kupovat vzdyt mas od te sestrenky 😀 😀 ten je taky krasny a hlavne prostorny 😀

coko.joko
3. pro 2009

a ted me napadlo sept-v lete dovca se nekona vid 😉 to nasere.....moreeee,teplo.....pohoda.....ale Hradec je taky krasny 😀 😀

septim
3. pro 2009

me chces nastvat 😀 a co ja vim treba more risknu kdo vi 😀

coko.joko
3. pro 2009

no sept to muzes risknout a taky muzes porodit v mori 😀 😀 vzdyt co....tady nad nama se pristehovala rodinka a je verici a ta pipka rodila doma a pak ten jeji smoula lital po baraku a schanel cislo na sanitku,aby odvezla manzelku,ze porodila doma a oni nevedi co dal.....by ses pos......fakt magori 😉

septim
3. pro 2009

blbci doma bych se rodit bala ale v mori je to jine 😀 😀 😀 dala jsem do alba nejake veci o kterych uvazuji

coko.joko
3. pro 2009

jdu se mrknout......taky jsem rikala Vratovi,ze me objednas ty zavinovacky a rikal,ze stim souhlasi..tak me pak posli nejaky ten odkaz na maila... 😉 dekuji moc.....

coko.joko
3. pro 2009

na co postylku,kdyz mas po holkach a dokonce dve 😀 😀 ty zavinovacky jsou krasny 😉

septim
3. pro 2009

ja nechci postylku ty telatko ale to povleceni

coko.joko
3. pro 2009

ja vim 😀 protoze by se vam uz nevesla do bytu dalsi 😀 😀 to me napadlo 😎

septim
3. pro 2009

ha ha ha vesla je dost velky, uvazuji o kolebce 😀

coko.joko
3. pro 2009

kolebku,ale tu mas na chvilku to je skoda penez,to radsi kup neco peknyho na Anicku 😉

marhulinka
autor
3. pro 2009

Sept kolýbka je super....můžeš ji mít třeba v obýváčku 😉 🙂

septim
3. pro 2009

uvidim, jdu se chystat za chvili pojedu na to ockovani tak pa

coko.joko
3. pro 2009

jo mej se at to dobre dopadne a pa 🙂

leny2
3. pro 2009

Ahoj holky,
zase mám rozlítaný den, dopoledne u zubařky a na kosmetice a pak s mamčou na nákup, ale teď už budu doma.

Já mám nahoře asi 7 kg, při prvním těhu jsem přibrala asi 10 kg, tak uvidíme jak to bude teď.

marhulinka
autor
3. pro 2009

Já jedu teď na nákupky a k večeru zase juknu...

Leny ty pořád někde lítáš!! Kdy už budeš taky odpočívat?? S prťouskem pak teda určitě ne 😀 😉 Já počítám,že budu mít nahoře tak do 15kg-teda doufám 😀

leny2
3. pro 2009

Marhulinko, já jsem teď hodně jezdila k zubařce, předělávala mi zoubky, abych byla krásná, dneska už to mám hotové, tak se pak ještě před porodem jednou objednám preventivně. Jinak teď už budu mít klid, až příští týden kontrola v Arletě.

leny2
3. pro 2009

Včera mi přišel balíček s věcičkami, tak jsem se kochala. 🙂

septim
3. pro 2009

a kdy jedes leny do Arlety ja v pondeli

coko.joko
3. pro 2009

sept jak holky u dr.s Vojtou?Jsem si koupila ty botky a mam radost 😀

coko.joko
3. pro 2009

leny tak snad uz budes mit pokoj od zubare 😉 ja jsem jeste nebyla a tak snad mam ty moje zuby dobry 😀 😀 od zakladky nemam kaz,tak to snad vydrzim i ted........ 🙂
kde jste vsechny..........

septim
3. pro 2009

nemas kaz, proc bysi ho mela mit kdyz mas zlate 😀 😀 😀 😀 ockovani super Vojta to zvladnul na jednicku a holky na jedna hvezda 😉

coko.joko
3. pro 2009

ty si teda... zlatou ja nemam rad a nejsem rusak 😀 😀 kdyz uz stribrnou 😀 😀

marhulinka
autor
3. pro 2009

Já už jsem z nákupků taky doma 🙂 Udělala jsem k véče palačinky a já teď popíjím Caro s mlíčkem...manža šel na pivko s kámošem...

coko.joko
3. pro 2009

Takze marhul taky sama 😀

marhulinka
autor
3. pro 2009

Coko já nikdy nejsem sama 😉

marhulinka
autor
3. pro 2009

Leny koukej věcičky vyfotit ať se taky můžeme pokochat 😉 🙂

coko.joko
3. pro 2009

😀 ja vim mas u sebe psa 😀 😀 ja taky nejsem sama posloucham radio 😀