Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
3. pro 2009

Coko nééééé máme přeci u sebe poklady 😉 😉 No a já ještě toho pejsana...ten chrní 😀

marhulinka
autor
3. pro 2009

A co botičky?? Že ty je máš teď na nožkách a kocháš se?? 😀

janysek70
3. pro 2009

Michal šel taky na pivko a vzal s sebou i Lukyna, tak jsme sami..... a čumíme na Ulici 🙂

marhulinka
autor
3. pro 2009

Jééééé ahojky Janysku ... Ulice už zkončila,tak šupky sem 😉 Co Beník??

coko.joko
3. pro 2009

marhul botky klasika jsou ve skrini v krabici,budu muset aspon sundat ty cenovky 😀 😀
jsem se zakecala s kamoskou co zitra prijede...bude me kupovat nejaky veci v CR..co tady nesezenu,tak jsem sni dala rec...... 😀 😀
ja teda nemam Vratu na pivku,ale na cestach 😢

coko.joko
3. pro 2009

tak tu nikdo,tak jdu smer vana 😀 😀 treba pak budu mit stesti 😉

marhulinka
autor
3. pro 2009

Coko neutop se 😉 🙂

coko.joko
3. pro 2009

neboj marhul mam kridelka a kdyz tak si vezmu i kruh 😀 😀

marhulinka
autor
3. pro 2009

A ten kruh na sebe ještě nasoukáš 😀 😀

coko.joko
3. pro 2009

marhul jsem tu....jasne,vzdyt ja nemam bruch zadny mam porad ten spicek 😀

marhulinka
autor
3. pro 2009

Tak to já už mám břuch....prý vypadám jako bych spolkla melounka...že to mám všechno jen v bříšku a nikde jinde 😀

coko.joko
3. pro 2009

to bud rada,ze se to nerozlejva jinam 😀 😀 ja se toho bojim porad,at mam jen bricho a ne vsude.....protoze by me asi jeblo 😀 nechci davat moc kilo dolu 😀

marhulinka
autor
3. pro 2009

Já se teď s váhou zastavila...už měsíc mám stejně,dr.mi říkal,že mám období,kdy se to zastaví a pak to zase pěkně poroste 😀 No já jsem taky ráda,že se mi to nerozlívá jinam...no a shazovat budeme stejně...ale snad většinu necháme v porodkách 🙂

coko.joko
3. pro 2009

no marhul ja si myslim,ze ja budu peknoucka 😀 😀 proste musim vse co jiny nemaji 😀 😀 je to uz od zacatku meho tehu,takze jsem opravdu zvedava jak to ted bude.....doufam,ze budu mit tak 10kilo vic ne......

marhulinka
autor
4. pro 2009

Krásné ránko všem....pro pracující-hurá pátek 😉 🙂

mysicka.hk
4. pro 2009

Krásné mrazivé ráno.
Pro mě jako pracující bude hurá až zítra.
Kolem 17 se dobelhám domu a budu
si užívat zbytek soboty a celou neděli.
Taky vám moc závidím to vybírání kočárků,
ale hlavně ty bříška 😉

coko.joko
4. pro 2009

dobre rano,
tady to jeste jde neni takova zima 😀
mysko ja zatim zadny brisko nemam 😀 a neboj ty se taky dockas.....jako vsichni tady 😉

mysicka.hk
4. pro 2009

Ahoj Čoko tak to buď ráda.
Já jezdím na kole a večer docela mrznu.

marhulinka
autor
4. pro 2009

Myši brrr na kole musí být zimička,tak ať někde nepřimrzneš!!

mysicka.hk
4. pro 2009

Snad ne. Za chviličku vyrážím, tak si tady hezky
povídejte beze mě. Já musím vydělávat. 🙂

marhulinka
autor
4. pro 2009

Mysicko pa pa a ať ti to tam uteče 😉 🙂

coko.joko
4. pro 2009

no ja dnes a vlasne do nedele nebudu mit cas ma konika,protoze za 2 hodky tu mam kamosku a tak budeme spolu trejdat po meste a utracet korunky 😀 😀 uz se moc tesim 😉

leny2
4. pro 2009

Ahoj holky,
tak jsem zase celé dopoledne lítala a odpoledne jedu s mladým na čertovský rej.

Septim, do A jedu ve středu odpoledne.

Marhulinko, jen co bude chvilička tak ty věcičky vyfotím. Taky mi doma říkají, že jsem snědla melouna a mám ho teď v bříšku. Ale je pěkně živej, teď mě skoro každý ráno budí kolem 4 hodiny a dovádí.

septim
4. pro 2009

ahojda tak si cokousku uzij navstevu 😉 ja se ted vratila z nakupu nakoupila darky uz mam skoro vse koupila Mikulase a pro sebe Mcdonald,ja mam ted rada prasecinky 😀 potkala jsem Dr z Kostelce a od ledna to vypada ze bude nejake dny ordinovat tak jsem moooc rada 😉

leny2
4. pro 2009

Septim, ty už máš dárečky nakoupené, to jsi dobrá. Já pokaždé říkám, že to nakoupím dřív a stejně to vyjde až na ten prosinec.

septim
4. pro 2009

uz mam nakoupeno, treba jeste neco vyberu ale uz jen drobnosti 😉 nemam rada jak je pak vsude lidi ☹

leny2
4. pro 2009

To máš pravdu, ale mě přijde, že těch lidí je teď furt plno všude.

leny2
4. pro 2009

Jdu něco pojíst.

coko.joko
4. pro 2009

sept teda to jsi sikula ja musim jste sehnat ty ruzove papuce 😀 aby mel M.v cem v lete chodit budou se mu hodit k tricku 😎
jo dikas ja si to uziju neboj znas me 😀 ale jsou v zacpe na dalnici autonehoda a tak to si potrva jeste nez je pusti........ ☹ ale dekuji.......Mekac ten ja ted nemuzu cejtit,ale vcera jsem meal chut na smazaka v housce jsem si hned vzpomela na tebe 😀 😀

septim
4. pro 2009

ti porad rikam ze ja ted same prasecinky jim 😉