Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
10. dub 2009

ahoj holky,
leny16 vzdyt muzete udelat sraz a ja na nem nemusim bejt...... 😉 takze na me se vubec neohlizej te 😎
dnes rano me prijel V. a ted spinka jak mimi....az na ty vousy....to bych mu je hned oholila 😀 😀 jinak tu hlasi taky okolo 29 st.a je fakt,ze venku je vedro uz ted...... 🙂
sept nerikej,ze nemas kamosku v Hk,ktera by sla nekam v sobotu na kafe 😀 je jich tam tolik 😵

leny16
10. dub 2009

Ale s tou ZOO čekáme na tebe, na tu se nejvíc těším, jsem jak malá 😅

janysek70
10. dub 2009

Héč mi do ZOO pojedeme asi v pondělí na procházku 😉

leny16
10. dub 2009

tý jo, vy se máte, asi taky překecám manžela 😉

coko.joko
10. dub 2009

leny16-to ja jsem taky jako mala,kdyz jdu do ZOO 😀 a ze jsem jich uz videla po svete,a nejvic super byla s delfinama to jsem byla jak v raji....... 😀 😀

janysku a kam jdete do ZOO s M+L........urco do Dvora nebo,ze by Praha,Jihlava....a dal nevim kde jsou.... 😀

ja budu na pon.velikonocni doma,pekne v klidku V.ma zase zapas a uz me zase v ne.odleti ☹

janysek70
10. dub 2009

My dáme buďto Dvůr nebo Liberec včetně botanické a určitě s námi Lukáš nepojede, to si piš 😅

coko.joko
10. dub 2009

Teda janysku do Dvora a to pak pujdes i s nama znova jo?????
A Lukyn ten pujde koledovat......aby pak mel na vajecnou pomazanku 😀 jako kazdy rok 😀

janysek70
10. dub 2009

No to se spolehni, vloni nepřinesl ani jedno jajco 😉 Ale nějak se mu nechce, asi pojede k tátovi, ale prý je ta koleda moc náročná a druhý den do školy .......😝

coko.joko
10. dub 2009

to ja si pamatuji,ze bracha vzdy pritahl tolik vajec a pak tyden pomazanka 😀 😀 a od te doby nejim vajicka 😎 mas neco na profilu,tak mrkni
😉

janysek70
10. dub 2009

Huš jsem tam jukla, děkuji, Tobě také 😉 , ale já jsem ti tam nic neposlala, páč to neumím 😅

coko.joko
10. dub 2009

janysku to nevadi........... 😀 😀 ja si to vyberu jinak 😎
a jak to,ze nejsi venku,kdyz je tam tak krasne.....tedaaspon tady unas 😉 ale je to asi vsude
ja jsme dnes koukala na sebe a zjistla jsem,ze me uz lezou pisky na oblyceji..... 😀 😀 to bude letoooo

janysek70
10. dub 2009

Pisky, to jsou jako pihy? nebo ti vylézají a přepadají pysky? 😀 😀 😀 😀 😀
Já jsem venku byla se sousedy na kávě a nyní šli krmit mimi a být celý den jenom venku se mi nechce

coko.joko
10. dub 2009

janysku 😀 😀 😀
jasne pihy 😉 ale dobry------vzdy mas super odpoved 😵
tak mimi a ty si urco hlidala a pekne rozmazlovala jak te znam 😎 to mas pravdu ja mam ted otevreny balkon a je me vedro a to jsem doma...........

janysek70
10. dub 2009

Jo sousedi už si mě chválí jako "hodnou tetu" 🙂 a už jsem několikrát chovala a včera vozila po dvorku v kočíku, dokonce jsem vozila dřív než taťulda, ten měl premiéru až dnes 😅 . Je to nádhera, Verunka je k zulíbání a taťka se činí, pere, věší, nakupuje, nosí mimi ven a domů a čte odbornou literaturu a pak nám dělá přednášky o tom co se dočetl ohledně výchovy mimi a je to úžasná sranda 😅 😅

coko.joko
10. dub 2009

je tak to musi bejt super jak se stara tatka 😉 a ty jako hodna teta mu urco pomuzes 😵 to bych vas chtela videt 😉 jo je to krasny mit takovej poklad doma 🙂

septim
11. dub 2009

jen nas posouvam. ☹ jak se vede?

leny2
11. dub 2009

Ahoj holky,
dneska bylo nádherně, pokračovala jsem v úklidu. Zítra už budu mít veget. 🙂

coko.joko
11. dub 2009

sept ja uz neposunuji.... 😀

coko.joko
12. dub 2009

VESELE VELIKONOCE VSEM ARLETACKAM....................... 😉 😉 😉

marhulinka
autor
12. dub 2009

VESELÉ VELIKONOCE VŠEM ARLEŤAČKÁM přejiiiiii jáááááááááááááááááá 😉

Já měla teď týden dovolenou,takže jsem vás hezky zanedbávala.....první dva dny byl veeeeliký úklid celého kvartýrku a pak jsme s pejsanem odjeli na chaloupku relaxovat.....
Teď jsme doma a zítra zase odjíždíme ráno na chalupu oslavovat troje narozky /včetně těch mých/....takže dneska dělám dortíky...........

Opatrujte se a hezkou mrskačku....

coko.joko
13. dub 2009

Ahojda,
tak co velikonoce,snad vas neboli prdelky 😉 me neeeeeeeee 😀 😀
janysku jaka byla ZOO????
marhul ty si mela tak krasny tyden to je super........ 🙂

marhulinka
autor
13. dub 2009

Zdravííííííím tak co prdelinky bolí,že tu nikdo se ani neukáže? 😉
Já teda letos dostala hoooooooodně 😠 😠 Pěkně mě to štípánkovalo....jen synovec a švára byli něžní.....
Od manži jsem dostala namočenou pomlázkou ještě ráno v postýlce..........beeeeeeeeeeeee to bylo probuzení!!! 😠 😠 😠
My se teď vrátili z chaloupky,oslavovali jsme....a teď mě čeká uklízení a jdu uvařit něco na zítřek....taky se už musím chystat do práce..bleeeeeeeeeeeee,ale jdu jen do čtvrtka,takže hurááááááááá.....

COKO-jakto,že tebe prdelinka nebolí??? No mě už teď vlastně taky ne....ale chvíli teda bolela....Dovča byla úžasnááááááá!!!!!!!!!!

coko.joko
13. dub 2009

Ahoj marhulinko,
protoze tady pomlazky neznaji a nemlati nas chudaci holky,ale tady v nedeli schvavaji darecky pro deti a oni je hledaji 😉 no a ja nejsem uz dite,tak jsem nehledala a dnes jsem sama,takze ani na tu prdelku jsem nedostal 😉 takze se hrozne mam dobre............
to verim,ze bylo krasne na chaloupce a tak si aspon ted poradne naledena do prace 🙂

marhulinka
autor
13. dub 2009

COKO-téééééda ty se máš...žes nedostala naplácáno!!! To já jo a hodně ☹ Prý abych neuschla...hahahaha.....myslím si,že si to hoši vychutnávali-že mohli 😅
Na chaloupce bylo úžasně...ale do prácičky se mi právě vůbec nechceeeeeeeeee....je taaaaaaaaak krásně......
taky jsem dala základ ze sluníčka...,ale je fakt,že dost štípe...takže vždy jen chvilenku....
No a jinak v práci budu jen do čt....jedeme na hory do neděle.....takže se těšíííííííííííííím.
K narozeninkám jsem dostala hadříky....tak hnedka zítra mohu do práce v novém tríču a sukýnce...
Teď si jdu patlat barvičku na vlásky.....a budu čekat na manžu...a pak si dáme kávičku,dortíček a možná i vínečko.......

Tak se opatrujte a zítra kdyžtak na chvilenku juknu....,ale budu mít hodně práce...tak jen opravdu nakouknu....paaaa všem....a pracujícím ať se ten krátký týden vydaří....

coko.joko
13. dub 2009

marhul tak ja si tady taky davam zaklad trochu toho slunicka,ale na me se to spatne chyta 😀 takze fakt drina
je tak hadriky ty budes teda kocanda v praci....az tam budu a pujdu do banky,tak te aspon poznam,ze to jsi ty v novejch hadrikach 😀 ...tak si dej i za me zakusek ja ho nesmim a ani me nechutna 😉 taky cekam na manzu,ale ten muj prijede vlackem az v noci ☹ porad hrajou a hrajou a maji to takovou dalku 😝 tak se mej a pa a zase mrkni.......

leny2
14. dub 2009

Ahoj holky,
hlásím se po prodlouženém víkendu, taky jsme si to hezky užili. 🙂

Marhulinko, kdypak začneš stimulovat? Už máš nějaký termín návštěvy? Nebo tam jedeš ještě na kontrolu před tím?

Janýsku, japak se máš? Jak bylo v ZOO?

Coko, na mě se taky sluníčko špatně chytá, to jsme na tom stejně. Včera jsem se chvíli slunila,ale nic není vidět.

Leny, těhulinko, jak sis užila velikonoce?

janysek70
14. dub 2009

Čusík 😉 , tak jsem byla v 7 připravená k odjezdu a náhle SMS od šéfika, že má virózu a leží a že do kanclu nepojedeme 😀 , jo určo se včera ožral jako kanec a dnes je polomrtvý 😅

septim
14. dub 2009

janysek tak prijed ke me na navstevu prave jsem upekla buchtu 😉

janysek70
14. dub 2009

Buchticí bych nepohrdla, ale práce tu mám hafo, neznamená, že když nejsu v kanclu, že to udělá někdo jiný, sedím nad tím tuuuuu 😒

leny16
14. dub 2009

hojky děvčata 😉
my velikonoce zatím neslavíme, to příjde až s dětma. O víkendu jsme byli v ne a včera u vody a sluníčko jsem uplně hltala. Pes se vyřádil, J. se opálil a já tak akorát chytla vyrážku ze sluníčka, ale jinak supr prodloužený víkend 🙂
Za chvilku jdu jezdit na trenažér, s ním naštěstí nikoho neporazím 😀
Přeji pěkkný den 😉