Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
14. dub 2009

Ahojda,
tak sept pekla a buchticku urcite dobrou 😀
leny16 to jsem nevedela,ze se ted trenuje na trenazeru 🙂 me pustil ucitel rovnou do ulic a to bylo neco 😉
jinak jsem vcera sla odpolko ven a kdyz jsem uklizela klice do tazky,tak jsem slapla blbe na schodech a kraplo me v kotniku jsem myslela,ze se po.....!Tak jsem doskakala dom a muj kotnik nateklej a moc bolel.Tak jsem volala V.a ten rekl at leduji a kdyk prisel v noci domu,tak me to zavazal a zafixoval a dal me tabletky na bolest a dnes u dr.me rekli,ze mam praskle pouzdro okolo kotniku a tak 14 dni na to nemuzu slapat.boli to jako prase 🙂 jsem to,ale holka sikovna,takze jsem jak lazar,skacu po jedny noze a je to sranda,ale jsem rada,ze to nemam zlomeny.Jeste me dal Wobenzin a denne jich mam jist tak okolo 20 prasku..tak snad pomuze nez pojedu do CR

zanetik
14. dub 2009

hojky moc vás všechny zdravím, na koníka nemám čas 😅 . Vložila jsem nějaký fotečky a brzy napíšu jakej byl porod 😉

coko.joko
14. dub 2009

Ahoj Zanetik ty jsou tak krasny ty tvoje holky uplne k pomazleni 😉 a jak hezky spinkaji na balkone.....

janysek70
14. dub 2009

Žanetko 🙂 .....teda zvládáte to pěkně, mrkám, jak se i taťka činí a holčičky vypadají na všech fotkách moc spokojeně...lehátka na balkóně vypadají super a holčičky tam jsou kouzelné 😉 ....čteme tě, když se objevíš vedle na diskuzi a tak jsme měly i info o porodu a o nic jsme nepřišly a Leny byla super rychlá a našla i na netu fotečky novorozeňat, co vyšly hned druhý den ve vašem regionálním deníku, tak jsme věděli, jak jste to zvládli 😉

janysek70
14. dub 2009

Čoko, zase jsi letěla jako splašený kůň a takhle to dopadá..... 😉

coko.joko
14. dub 2009

janysku 😀 😀 😀 ty umis rozesmat....jo kdyby splasenej spis jak potrefenej 😀 😀

janysek70
14. dub 2009

Musíš našlapovat jako dáma a ne zbrklouš 😉 , to chceš miminko, jo???? 😀

coko.joko
14. dub 2009

to chci no,ale to se stava i v jinych rodinach 😀 ale az budu mit mimco,tak to budu opatrna 😀 si to vyberu ted,at pak na ten kveten jsem uplne zdrava 😉

zanetik
14. dub 2009

No to je super, jste úplný detektivové 😉
A jak to vypadá u vás dvou?

janysek70
14. dub 2009

U mě nic, 2. IVF a celkově 3. transfer bez kladného výsledku a nyní se pomalu sunu ke ketíku.....

Žanetko, ty jsi teda diblík, jak jsi tam ty miminka měla schované, to pro tebe musel být pěkný záhul....koukala jsem i na fotečky jak jste měly s holkama z babince srazíky a ty jsi i na začátku těhu byla jak nudle a malinká 😉

coko.joko
14. dub 2009

Zanetik ja se chystam do tretiho IVF ted v kvetnu,az prijedu do Cr.Tak se tesim a kdyz to pujde tak si dame tri mimiska.... 😉

janysek70
14. dub 2009

No jo paní není žádný troškař, ale pěkný hamťák 😅 , hlavně už se chystáš pěkně dlouho.....

coko.joko
14. dub 2009

janysku ja vim.....ale kdyz se to tu porad tak prodluzuje,tak co ja mam delat..Snad zitra bude konec,ale jak vim,tak nase hokejky opet vyhrajou a zase se to protahne do patku,ale to pak uz je posledni zapas 😉
no a s tema trema to vis,to rikam uz dlouho,ze si dame tri,pokud teda nam to dovoli v Arlete 😵

janysek70
14. dub 2009

Já myslím, že po ET ti je nedají, jen dvě......a taky jsi teprve prvorodička ....

leny2
14. dub 2009

Zanetko, holky jsou nádherný 🙂 🙂 🙂

Coko, tak ať tě nožka moc nebolí, ať se dáš do kupy než vyrazíte do ČR.

Janýsku, kdypak by ti měla dorazit mršule? My jsme byly tak nějak nastejno, ale po poslední nejsem v obraze, já to dostala o den dýl.

coko.joko
14. dub 2009

janysku,ja nevim co je ET...... 😀 jsem si to jeste nestacila zapamatovat ty zkratky se je budu muset naucit do toho kvetna 😉
no uvidime jak to bude,ted do sebe uz pul roku cpu kyselinu listovou a taky jsem si koupila a sehnala tady u nas caj kontryhel,tak to piju a myslim ,ze to moje telo pripravuji dobre.Hlavne,zadny pivko a vubec jen zdrava jidla..
a kde si byla v ZOO a jaky to bylo na velikonoce

janysek70
14. dub 2009

No asi 22.4. 😒 , ale nějak mi to nepřipadá, že se na nějaký ketík chystám.......

Stále čekám, kdy se to snažilkování a těhulení rozjede na této diskuzi, tady to je, jakodyž se už nikdo nesnaží 😒
Když jsem sem šla, tak byl každý celý natěšený na miminka nyní nic....,ty co byli těhu, už odrodily a jen někdy nakoknou s pozdravem, takže nás ubylo, Leny16 tu stimulku zázrakem minula a už je v jiném levelu a Marhul stále mlží a nic konkrétního nenapíše

coko.joko
14. dub 2009

janysku,ale ja nemlzim a kdybych byla v Cr,tak uz jsem tam davno,ale proste nemuzu,kdyz musim cekak na V.a to,ze sem uz nikdo nechodi,tak se nediv,ty co maji deticky,tak nemaji cas a proste uz to neni jako driv.. 😉 a mozna ma kazdy uz i jinou diskuzi kde to zije 🙂

janysek70
14. dub 2009

Pivko je vitamín B a ten já rád a dávám si ho....

ET je transfer "čerstvých" embrýsků, ne zamražených

coko.joko
14. dub 2009

aha dik uz vim.......jo ja taky muzu pivko,ale ted jsem si rekla,ze nic a budu krasne cista,az do te doby jestli se to povede a nebo ne 😎

janysek70
14. dub 2009

Však říkám, že odrodily a tak nás ubylo, jasně, že nemají čas a asi ani chuť bavit se o snažilkování, když mají jiné zájmy a nepsala jsem, že ty mlžíš 😅... jen Marhul vždy přijde, napíše pozdrav a když se někdo zeptá, kdy má kontrolu v Arletě, tak neodpoví a objeví se zase za týden.... a dřív se na to těšila a povídala si....

coko.joko
14. dub 2009

no treba chce,aby to nikdo nevedel a pak napise,ze bude rodit 😀 je hrozne tajemna to mas pravdu a taky mas pravdu,ze driv psala vic a tesila se na to asi jako kazdy z nas,ale pak nic........kazdy ma problem,ale proste nekdo to nechce resit tady na diskuzi...porad tu smrdim jen ja,ale ja si to musim jeste uzivat nez odjedu 😀 😀

janysek70
14. dub 2009

Jo jen smrď 😀 , já právě chodím vedle na Spolubojovnice a jsem tak v kontaktu s holkama, co se snaží o mimi a tak mi to i utíká a mám radost, když se to některé další povede a jsem v takovém tom snažilkovském dění.
Je jasné, že sem nenapíšeme všechno a kor když jsme stále pod drobnohledem, ale právě když o něčem psát nechci, tak to ani nenakusuji, ale těžko se mi reaguje na něco, když nevím, o co jde......

coko.joko
14. dub 2009

jo ja vim.ze chodis na spolubojovnice a mas pravdu utika to rychleji nez cekat kdo napise sem a co..a pak kdyz to nakousne nekdo a nerekne to cely,tak je to tezky....taky to nemam rada,bud to reknu jak to je a nebo mlcim ulne 😉
za chvilku me prijde V.a bude me davat specialni sadru na tu nohu,tak jsem zvedava a to jsem mela dnes plany jako blazen a muzu jen tak sedet a koukat na TV 😀 a venku je tak krasne,ze bych sla chytat bronz i kdyz spatne,ale aspon neco 😀 😀

leny2
14. dub 2009

Janýsku, hezky jsi to napsala, souhlasím s tebou.

Já se snažím stále, ale Ket si nechávám stále v záloze, chtěla bych to zkusit, zda se nám to povede přirozeně, ještě tomu stále věřím, že se ten zázrak třeba stane. Taky občas sleduju, jak to tam holkám jde na jiných diskusích, ale teď toho času mám opravdu málo.

S mršulí jsme teda opět nastejno. Třeba nedorazí, to bylo bylo, co? 🙂

janysek70
14. dub 2009

Jo posledně jsme Leny byly nastejno, ale věřím, že u mě mrcha opět nezklame 😅 Leny teď se mi to tedy úplně vykouřilo, to bylo tvé 1. IVF, že? Omlouvám se, vím, že jsou to poslední mrazáčky, ale nevím z jakého cyklu... 😉
Čoko ty máš vlastně doma maséra, tak ten tě rychle zpraví 😉

coko.joko
14. dub 2009

janysku mam doma masere a taky se o me stara jako o vlastni 😀 akorad,ze on na to saha a to moc boli a kdyz mu to rikam,tak me rekl,ze jsem babovka 😉 ale cekam,az prijde a sunda me ten obvaz a da me na to tu specialni sadru,at to mam v klidu.Je dobre,ze nemusim nikam chodit a vse me udela on.to je fakt vyhoda a hlavne si vi rady 😉

coko.joko
14. dub 2009

a taky me dava prasky,ktery jsou docela drahe,ale kupovat je neni sranda,ale znas jak to je 😀

janysek70
14. dub 2009

Si asi nevšiml, že nejsi hokejista 😅

coko.joko
14. dub 2009

no,prave,ze vcera kdyz prijel,tak jsem z neho citila pivko a pak kdyz na to sahal tak jsem uplne brecela a on me rekl,ze jsem jak ty hokejky,taky porad rvou,ze je neco tak moc boli 😀 ,ale pak uznal,ze to je fakt moc velky zraneni 😉 a tak uz byl jemny 😵 a co ta ZOO kde si byla porad se ptam a nedam ti pokoj 😀 😀 to uz jsem cela ja