Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
14. pro 2009

no marhul treba jo a pockej jak ti bude pak kubicek pomahat 😀 to vidim u svagrove...
tak ja letim mej te se a juknu vecer

septim
14. pro 2009

at dobre cokousku dopadnes, mas to u me janysku schovane myslim ze ty driv dorazis do HK nez ja na postu 😀 ja nez tu svoji sebranku ustrojim a nekam vyrazim tak je vecir tak jsme ted prevazne doma 😀 ja dnes pekla jeste linecke pak takove cokoladove a orechove cukrovi, zitra uz jen ulky a konec, ted se musim ustrojit musim koupit darek jeste tete a mimu tatkovi a uz opravdu koncim 😀

janysek70
14. pro 2009

Jsem se prochrupla, tak jdu zase vyřídit nějaké pracovní věci, co jsem dnes dovezla, jak se blíží vánoce, tak pořád někdo s něčím novým otravuje a netuší, že ještě nemám ani kousek cukrovíčka....
Sep, určitě to nech u sebe, já mám asi do čtvrtka a Leny mi jednu krabku posílá....., jak se utrhnu a pojedu, tak dám vědět a stavím se. Mám v lednici ten fostimon (10x 75m.j.) na tu připravovanou IUI a nevím, co s ním, raději se ho pro sichr nechci zbavovat, ale nevím, zda když IUI neproběhne, nebudou ho chtít zpět

leny2
14. pro 2009

Janýsku, tak utroš už letí k tobě. 😉

Fostimon by ti mohli vzít v lékárně zpět, jestli máš doklad, ale mají nějaké lhůty, kdy dělají uzávěrky a pak už to nejde, ale to je myslím konec měsíce.

leny2
14. pro 2009

Coko, dobře pořiď u dr. 🙂

leny2
14. pro 2009

Marhulinko, budeš si objednávat monitor dechu Babysence II, jak jsme dostali kupón na slevu v kufříku?

marhulinka
autor
14. pro 2009

Coko určo se stavili na zpátek na nějakou baštu,za odměnu pro prcka 😀 😀

Leny nebudu ho objednávat 😉

marhulinka
autor
14. pro 2009

Tak já si zadělala zase na dvě těstíčka 😀 Jsem hrozná,prostě mi to nedá...ale teda s tím bruškem u linky to je nářez 😀 Jsem při hnětení těsta zjistila,že se k tomu nemohu tak dobře dostat 😀 😀

leny2
14. pro 2009

Marhulinko, nejsi hrozná, já se na to taky těším, až budu něco plácat.

leny2
14. pro 2009

Taky se občas někam nevejdu s tím mým bachorem, mám ho hrozně vyšpulený dopředu.

leny2
14. pro 2009

A tak nebudeš mít vůbec monitor?

marhulinka
autor
14. pro 2009

😀 to jsem říkala,že letos asi nebudu péct nic 😀 😀
Ale je mi fajn,tak mě to samozřejmě chytlo 😉 🙂 Prostě aby to tu vánočně vonělo a bylo něco pro návštěvičky 😉 🙂

marhulinka
autor
14. pro 2009

Leny jo vyšpulený je dobré označení 😀 😀 Se nechci vidět na konci těhu,když mi roste jen to břicho...ale snad se pak bude snázeji shazovat,když jinde to není 😉
Monitor nebudu pořizovat vůbec...ty ano?

leny2
14. pro 2009

To jo, to musí být, to je doladění vánoční atmosféry.

marhulinka
autor
14. pro 2009

Ještě mi mají přijít dva dárečky do auta pro chlapy,to dorazí zítra...a pak ještě jedu drobnosti nakoupit tento týden s bráškou 😉 🙂 A už to bude komplet 😉

leny2
14. pro 2009

U Honzíka jsem to neměla, ale teď si ho pořídím, kámošky co teď mají prcky si ho moc chválí, mají klidnější spaní.

leny2
14. pro 2009

Já chci taky ještě mladýmu koupit zubní kartáček Braun, napsal si o něj Ježíškovi a máme to všechno snad.

leny2
14. pro 2009

A na ten kupón to vyjde super cena, tak ho koupíme.

leny2
14. pro 2009

U nás v porodnici ho i půjčují úplně nový, ale to by mě vyšlo skoro nastejno, jako když si ho koupím a pak ho můžu prodat.

leny2
14. pro 2009

Stihnu ho možná prodat ještě v záruce když je 2 letá, tak dlouho se ani nepoužívá.

marhulinka
autor
14. pro 2009

Já mám právě od kamarádek zkušenosti,že to strašně moc zlobí a kolikrát to je planý poplach...Tak to bych teda byla vystreslá jak blázen 😀

leny2
14. pro 2009

Já jsem zatím neslyšela nic negativního, tak uvidíme. 😉

leny2
14. pro 2009

Jdu do spršky a k telce, dneska budou zase vyřazovat v Superstar, tak jsem zvědavá.

coko.joko
14. pro 2009

Ahojda holky,
tak jsem ted dojela dom....cela ja,ale zase jsem se sekla ve meste.....u dr.opet super,vse v poradku a poslouchal i srdicka nas obou a rikal,ze je to ukazkove......opet nam ukazal pindu a tak pry uz to holka nebude....a pak nam ukazal jeho oblycej a zrovna mel otevrenou pusinu a strkal si tam prstik a pak ji porad oteviral a tak jsem se tomu smala........zitra dam fotecku je to hrozne srandovni.......
A jinak jsem koupila nasemu malemu rocerovi krasne tricko jsem z neho uplne hotova....a Vrata pak koupil jeste dve jina,takze ma i prcek darek pod stromeckem 😀 😀 😀 vsak uvidite....tak se mej te a ja jdu k telce....
JANYSKU-jen pekne odpocivej to je ted uplne to nej co muzes........ja taky porad spala 😉
SEPT-to mas pravdu nez ustrojis tu tvoji rodinku,tak to je mazec....a to ti za chvilku pribude dalsi spunt.....
Marhul-porad rikam,ze jsi holka sikovna.......
LENY-zitra krasny pokoukanicko

septim
14. pro 2009

leny ja mela monitor na holky a byla jsem opravdu klidnejsi ani jeden plany poplach ale jen jeden opravdovy docela nas to vystrasilo ale byla jsem rada ze tam byl prave ten monitor 😉 u nedonosenych si myslim ze to je nutnost ho mit, bohuzel jsem pba prodala tak budu kupovat novy znova 😉 dnes uz ho maji snad v kazde porodnici ten co si chces koupit maji v Pardubkach v porodnici v Hradci maji Nanny 😉 coko super zpravy a tesim se na fotky no vidis jak Vrata polevil v nakupech pro prcka je to hodny muz 😀 ani mi nemluv o tom strojeni cókousku ja snad zustanu celou zimu doma, je to silene nez je clovek do toho vseho navlece a uvaze do kocarku, uz at je jaro 😀

leny2
15. pro 2009

Ahoj holky,
Septim, díky za reakci na monitor. Dostala jsi také kufřík s prospekty v Arletě? Taky tam máš ten kupón na slevu Babysence II?

Coko, samé dobré zprávy, tak to má být, už se těším na fotečky. 🙂

coko.joko
15. pro 2009

Ahojda holky,
sept vsak ja vim par dni jsem s vama byla v lete a tak vim jaky to je obe ustrojit snest dolu a upoutat do kocarku...ale ted uz chodi tak je to super....jo muz je hodny vcera doma porad na ne koukal a rikal,ze mu budou hrozne sluset a meril je na mem brisku jestli mu boudou prdlous jeden 😀 😀 ......

septim
15. pro 2009

ahojda leny taky jśem tam mela ten kupon na slevu ale asi pujdu zpatky do tech nanny,mam vyzkousene oboje a ty mi lepe vyhovovaly zalezi ńa tobe. Jeste se pak zeptam mil vim ze mela na dvojcaty taky monitory a prave ty Nanny tak jestli bude prodavat o jeden bych mela zajem vim ze je mela nove a ze jsou v super stavu, jinde bych se pouzity bala koupit no jeste uvidime
😉 cokousku uz dej foto t
esim se

coko.joko
15. pro 2009

sept musim je nafotit a stahnout do pc vydrz dopolko to udelam......nebo jdu ted.... 😀 😀

janysek70
15. pro 2009

Ahojdá ženy, piji čaj a pokouším se pozřít suchou housku.... V noci jsem se vzbudila ve 2 hodiny a čumákovala, ve 3:15 jsem už vylezla a seděla s Beníkem v kuchyni, před pátou jsme šli do pelechu a pak jsem nějak usnula a vzbudili jsme se v 7:45.

Čoko, taky chci vidět, co Vráťa vybral 🙂 Prosím Tě, když píšeš, že byl vidět "pinďa", dej tam ten háček, se vždy směji té pindě 😀