Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
16. pro 2009

letim do vany a pak se musim udelat krasna a v 13 hod jedu k tomu dr.se zadama,tak se mej te a ja mrknu behem dne........ 😵

mysicka.hk
16. pro 2009

Já dnes jedu o něco dřív do práce tak mrknu zítra. 🙂

marhulinka
autor
16. pro 2009

Tak já byla pracovitá...udělala jsem si čokokrém a čokopolevu...polila jsem vršky cukrovíčka a nazdobila...už to tuhne v lednici 😉 🙂

Teď jsem se nadlábla...měla jsem brambory se sekanou...mňaaam a za chvíli nejspíš odpadnu do peřin 😀

leny2
16. pro 2009

Nikdo nikde, my jsme se vrátili z nákupu až o půl 3, hlad jsem měla jako vlk.

marhulinka
autor
16. pro 2009

Tak jdu nakouknout,nikde nikdo 😕 😕

marhulinka
autor
16. pro 2009

Janysku,že ty pečeš cukrovíčko??

Coko ty ses zase někde zasekla ve městě,viď??

leny2
16. pro 2009

My jsme psali úkoly.

leny2
17. pro 2009

Ahoj holky,
Marhulinko, ty už jsi v Arletě, tak ať to hezky zvládneš.

leny2
17. pro 2009

U nás máme taky trošku sněhu, ale ne moc, ale je to hezký.

leny2
17. pro 2009

Jdu upéct dva medovníky, tchýně má v neděli svátek, tak jí obdaruju jedním, má ho ráda.

coko.joko
17. pro 2009

Zdar holky,
tak se vam ted probudim a koukam z okna a tam je trosku snehu 😕 jsem z toho uplne vedle...a zima jako prase...
Marhul-ty pak dej info jak bylo v Arlete a vcera jsi mela pravdu..opet jsem se sekla ve meste,protoze tam maji spoustu stanku s dobrym jidlem a moc dobreho svaraka 😀 😀 takze navrat domu okolo 22hod..... 😀
janysku a jak ty vcera v hospode,zvladla jsi jidlo.....

janysek70
17. pro 2009

Zdarec Baby 🙂 , u nás sněhu hafo jako v pohádce, i silnice bílá a mrzne -10

janysek70
17. pro 2009

Čoko večeře luxusní, tak moc mi chutnalo, že jsme pak ještě navštívili picošku a ve čtyřech si jako závdavek objednali 2 pičky..... Taky jsem si naordinovala jeden gambáček a vše mi moc sedlo a chutnalo. Snad jsou nevolnosti fuč.

mil7
17. pro 2009

Krásné ráno,

tady u nás v HK je taky snížek a vypadá to moooc pěkně. 😉
Čoko chtěla jsem se tě zeptat ty jsi dělala ten likérek jak tady byl receptík.Je to fakt moc sladký?Váhám mezi tímto receptem a čokoládovým likérem.Poraď prosím..
Jsem se nechala nakazit a začala jsem taky péct.

janysek70
17. pro 2009

Ahoj Mil, já dnes chci poklízet, zítra až se vrátím z práce, tak také a o víku konečně vše upeču.....

janysek70
17. pro 2009

Marhulinka šla dnes na cukrovku??

mil7
17. pro 2009

Ten úklid mě Janýsku čeká o víkendu,až bude taťka s prdelkama.Ono to s nima moc nejde.Ale docela se těším jak budou mrkat na stromeček a rozbalovat dárečky.A to u Vás budou taky krásný vánoce viď.

leny2
17. pro 2009

Janýsku, jo jo, Marhulinka šla dneska ráno na tu cukrovku. To by bylo super, kdyby nevolnosti přešly, uvidíš.

Mil, taky dneska jdu péct. Hodím odkaz, abych vám udělala chutě. 🙂
http://ekucharka.net/recept-na-medovnik

janysek70
17. pro 2009

Já v to věřím a stále si představuji reakce rodičů...... Jen jsem plašan a už se zase klepu na středu na ten UTZ. Přestalo mi být zle a už jsem nervózní, že to je špatně, jen mi bolí prsa. 😉 😉 . A mám ucpaný frňákovník a bolí mi v krku 😠 😠

leny2
17. pro 2009

Jinak u nás taky mrzne -10.

leny2
17. pro 2009

Vyžeň bacili a mysli pozitivně, ale chápu tě, člověk má strach stále.

leny2
17. pro 2009

Coko, koukám, že si to hezky užíváš tu předvánoční atmosféru. 🙂

mil7
17. pro 2009

Janýsku to bude celé těhotenství,když mě bylo blbě byla jsem z toho vyřízená,ale když mě bylo dobře tak jsem se bála,aby bylo vše v pořádku.To asi patří k tomu.Ale je nádhera takhle před vánocema.To my měli první IVF a to jsem se těšila jaké budou krásné vánoce a ono to nevyšlo.No vánoce nic moc.Ale vše nakonec dopadlo dobře. 😉
Leny2 - pak dej vědět jak se medovníček povedl.Už jsem několikrát laškovala s myšlenkou upéct ho,ale připadá mi to moc složitý. 😉 Tak ať se zadaří.

janysek70
17. pro 2009

No, vypadá dobře, už jsem si ho uložila, mamina má v lednu narozky, tak ho možná prubnu

janysek70
17. pro 2009

Čoko brnkla o PC asi cestou ze záchodu a už je zase v pelechu 😀 😀 😀

leny2
17. pro 2009

Já už jsem ho pekla dvakrát a je moc dobrý, do večera už je pěkně měkký a vydrží dlouho, pokud ho hned nesežerem. 🙂 Ono se to zdá pracný, ale jde to, akorát si musíte uvařit do kondenzované mléko předem a pak už je jedno kdy ho uděláte.

janysek70
17. pro 2009

Přesně Mil....., já se jen bojím, jak si plánuji, jak to budou úžasné vánoce a pak mi hlodá myšlenka, jak by se vše totálně posralo, kdyby na tom UTZ ve středu najednou nic nebylo, no fuj,.....já vím, nesmím si to připouštět, tak se snažím 😉 😉

leny2
17. pro 2009

Když vím, že jich budu péct víc brzy za sebou, tak si svařím rovnou dvě mléka.

leny2
17. pro 2009

Janýsku, ale tfuj, takové myšlenky si vůbec neber do hlavy.

leny2
17. pro 2009

Tak já jdu na to pečení, jinak zas nic neudělám, když tady budu sedět.