Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mil7
25. pro 2009

Dodatečně Všem přeji pěkné vánoce,klidné prožití svátků.
A Janýskovi moc gratulací k srdíčku.Je to super. 😉

coko.joko
25. pro 2009

Ahojda holky,
tak mame po vanocich 😉 snad kazdy nasel pod stromeckem co chtel a nebo co si pral.....pro me byl nejvetsi darek,to,ze jsem mohla bejt s Vratou cely den sama a nikdo nevolal,teda s kluku,ze neco potrebuje a tak byla krasna pohoda......jinak nejaky ten darek jsem dostala a i od prcka....tak jsem byla hodne prekvapena 😕 no mam doma zlaticka.....tak uzivej te navstev a jeste par dni pohudu,protoze za chvilku to zkonci a zase bude blazinec....... 😀 😀 😀

marhulinka
autor
25. pro 2009

Ahojky všem při vánočním svátku...užívejte si společné chvíle s rodinou,s přáteli...kochejte se dárečky a hlavně mějte jen samou pohodičku 😉 🙂
Že jsme všechny byly hodné je jasné 😉 A ty nejcennější dárečky nosíme pod srdíčky...a k některým se chystají po Novém roce,takže už se to blíží 😉 🙂

leny2
26. pro 2009

Ahoj holky,
co je nového? Jak vám je, jak se léčíte? U nás lehnul na štědrý den manža, mě od včera pobolívá v krku, ale jinak se držím.

marhulinka
autor
26. pro 2009

Ahojky všem...asi se všechny kocháte dárečky... 😉 🙂

Leny tak to brzičko vyžeňte bacílky...ať na Nový rok jste zdravoučký 😉

leny2
26. pro 2009

Ahoj Marhulinko, jak ty jsi na tom? Už je ti lépe?

marhulinka
autor
26. pro 2009

Leny už jsem zase jako rybička 😉 🙂 Ťuk ťuk ťuk 🙂

marhulinka
autor
26. pro 2009

Tak za ty dny,co jsem jen problindila to teď doháním a dopřáváme si s prckem samé hamu papu 😀

leny2
26. pro 2009

Tak to je dobře, že už jsi zdravá, teď to doženeš. Já doufám, že odolám bacilům, čajíčkuju, odpočívám.

leny2
26. pro 2009

Tak se opatrujte, jdu hodit sprchu.

coko.joko
26. pro 2009

ahojda,musim vas taky pozdravit.....koukam marhu,ze uz je ti lepe,tak super a ty leny se koukej z toho dostat at jsi zdrava na novej rok......

marhulinka
autor
26. pro 2009

Leny odpočívej,čajíčkuj a vitamínkuj 😉 Určo se bacílky vyhnou...nebo jen tak lehce otřou a utečou 😉

Cokousku ahojky...ty tu snad sedíš pořád,ne? 😀

coko.joko
26. pro 2009

ja neeeeeee..........mam stesti,ze kdyz se jdu podivat tak tu jste vy......ja za to nemuzu 😀 😀 kecam vid......jsem vedle na diskuzi a tak jsem videla,ze se tu hla Arletka,tak mrkam......

marhulinka
autor
26. pro 2009

Nojo někdo to tu táhnout musí....ostatní na to koukám dlabaj....copak Janysek a Mysicka?

coko.joko
26. pro 2009

tak to nevim to vis janysek je tehu a uz sem moc nechodi a uziva si pohodu doma.......ani nerekla jak probehl darek u rodicu co na to rikali.....a myska,ta odpociva,kdyz nemusi do prace a sept ta ma prace hafo.....takze jedinej tahou jsem ja.....................................protoze jsem porad sama a tak mam spousty casu,ale nebavi me to kdyz tu jsem sama.......

marhulinka
autor
26. pro 2009

No právě jsem chtěla od Janys vypovědět,jak to probíhalo 😉 Snad nás holka vyslyší a dá vědět 🙂
A ostatní se přidají určo brzo taky....jinak ty ty ty 😠 😉
Já kdybych byla sama,taky tu vysedávám,protože taky co jiného,viď? 😀
Teď tu taky jsem,protože kluci mi tu usnuli...a přemýšlím,co si pustím...

coko.joko
26. pro 2009

no ja jsem ted porad sama a tak jsem rada,ze si tady pokecam..... 😀 😀 dneska teda s nasima,az me bolelo brisko jak jsem se smala 😀 😀 tak si neco pust krasnyho......

marhulinka
autor
26. pro 2009

Právě něco vybírám,co stáhnu a pak na to jukneme,až se manža vzbudí 😀

coko.joko
26. pro 2009

tak me dej nejaky typ na filmecek si taky ztahnu zitra at mam na co koukat......ja uz nemam zadny napad...bracha me dal odkaz kde stahovat a plati to on 😉 tak ztahuju....

marhulinka
autor
26. pro 2009

Tak už stahuju Hotel Rwanda a Trosečníka 🙂

coko.joko
26. pro 2009

Trosecnik to mame na DVD a ten druhy to neznam...takse mrknu jestli ho tam maji....

coko.joko
26. pro 2009

co si dostala k vanocum?

marhulinka
autor
26. pro 2009

No já asi zlobila 😅 všechno dostal Kuba 😀

coko.joko
26. pro 2009

no vidis to.....Kuba je asi uz ted hodny 😀 😀

marhulinka
autor
26. pro 2009

Néé taky jsem byla hodná...dostala jsem sadu šperků od Swarovskiho...velké srdíčko na krk a k tomu náušničky a ještě menší srdíčko zelené 😉 Jen jsem to musela hledat 😠 😠 manža to rozvěsil na náš obr strom....já myslela,že už to vzdám 😝

marhulinka
autor
26. pro 2009

Jinak něco na sebe-zajímavé,že je to vše těhu 😅 Kojící noční košilky...ty se budou hodit 😉 a jednu košili na normální nošení,z té mám velikou radost...tam se toho ještě vejde 😀

marhulinka
autor
26. pro 2009

To víš,jemu toho Ježuchové nadělili...je do žeber nikdo nekope,tak je prý hodňoučký 😀 😀

coko.joko
26. pro 2009

koukam,ze tvuj manzel je hravy 😀 😀 to je dobre aspon ti to dalo trochu zabrat nez si to nasla 😀

marhulinka
autor
26. pro 2009

No to hravý je a někdy až moc 😠 😠 já lezla i po čtyřech!! A pak už mi musel napovídat přihořívá,protože můj pohled asi byl jednoznačný 😠 😠 😀 😀

marhulinka
autor
26. pro 2009

Sranda byla s pejsanem....ten hnedka očmuchával dárky a ty svoje si poznal 😀 Tak pořád chodil s kostičkou v pusince a vrtěl prdelkou a pořád nám to ukazoval,že něco má a nám to teda rozhodně nepučí 😀